<
יום שלישי , דצמבר 19 2017
מבזקים
דף הבית > כתבות IT מגזין > איך תצמצמו תקורות ניהול עם טכנולוגיה חכמה?

איך תצמצמו תקורות ניהול עם טכנולוגיה חכמה?

חברות הטכנולוגיה לומדות את התהליכים העסקיים של החברות ומתכננות פתרונות שיוכלו להפוך את תשתיות המחשוב ממגבלה ליתרון

 מאת: אורן ישרים, מנהל פעילות ישראל, INFINIDAT

%d7%90%d7%95%d7%a8%d7%9f-%d7%99%d7%a9%d7%a8%d7%99%d7%9d

אורן ישרים

להגדיל הכנסות, להקטין הוצאות ולהגדיל את רווח – החוק היבש הזה להצלחה בעסקים נשמע פשוט, אולם ככל שהארגון מורכב וגדול יותר, וככל הכנסותיו רבות יותר, כך גם נטייתו להגדיל עוד ועוד את ההוצאות שלו. יותר עובדים, יותר מלאי ורכש של עוד ועוד טכנולוגיה גורמים לחברות רבות להגדיל את עצמן לדעת, תוך עליה בתקורות הניהול.

המשימה של צמצום תקורות הניהול היא קשה ומורכבת. החדשות הטובות הן, שספקיות הטכנולוגיה החדשניות כבר נכנסו לנעליו של בעל העסק, והחלו בונות פתרונות חכמים שיעזרו לו במשימה. למעשה, חברות הטכנולוגיה לומדות את התהליכים העסקיים של החברות ומתכננות פתרונות שיוכלו להפוך את תשתיות המחשוב ממגבלה ליתרון – מגורם מעכב לגורם מייעל.

אנחנו רואים את המגמה הזאת קורמת עור וגידים בתחומים רבים, החל מתחום ה- ERP, דרך וירטואליזציה וכלה באחסון נתונים. ספקיות הטכנולוגיה מפתחות את הפתרונות שלהן מתוך התמקדות בסוגיית תקורות הניהול, וכך שהם יתאימו את עצמם בצורה הטובה ביותר לתהליכים העסקיים של הארגון וייעלו אותם, מבלי להתפשר בפונקציונאליות ובביצועים.

מגמה זאת קוראת תיגר כנגד הטכנולוגיות המסורתיות. הללו ממשיכות לתכנן פתרונות שהעסק צריך להכפיף עצמו אליהם, ואף להמשיך ולהטמיע פתרונות משלימים שהופכים את התשתית הארגונית לכבדה ומסועפת. לא זאת בלבד שטכנולוגיות אלו כלל אינן מתייחסות לתקורות הניהול של הארגונים, הן גם גורמות לו להוצאות נוספות.

תחום האחסון עובר בימים אלו מהפכה, כאשר טכנולוגיות חדשניות מציעות פתרונות בעלי עלות נמוכה וגישה חדשנית, מבלי להקריב את יכולת התרחבות, ביצועים, זמינות, גמישות או קלות השימוש ללא פשרות. פתרונות אלו מרכזים סביבות מבוזרות ומאפשרים במקביל ריבוי פרוטוקולים ואוטומציה משמעותית, דבר שמקדם תהליך קבלת החלטות ותגובה מהירה לתהליכים עסקיים בארגון. באופן הזה העובדים יכולים להקדיש יותר זמן לפרויקטים בעלי ערך שיקדמו את העסק, ופחות בביצוע מטלות סיזיפיות שקשורות בסביבת ה- IT.

ארגונים עדיין משלמים כספים רבים ומקבלים בתמורה רק מורכבות, בעוד שאחסון מידע לא צריך להיות בכלל סוגיה לדיון או בעיה, אלא חלק מהפתרון. הוא צריך להיות קל, אמין, בעל ביצועים גבוהים, ניתן לגידול וכמובן – בעל עלות נמוכה. תוספת של עוד ועוד חומרה לא תשיג את המטרה אלא תגביר את המורכבות.

קראו לשינוי הסטטוס-קוו של הדטה-סנטר שלכם והעמידו אתגרים לספקי האחסון שלכם. כל פתרון אחסון ששוקלים אותו חייב לענות קודם כל על הדרישות העסקיות ולענות על הצורך הבסיסי של העסק לקטין תקורות הניהול, להעצים את תחום המחשוב ולקדם את העסק. המענה לכך נעוץ אך ורק בחדשנות.

זכייתה של INFINIDAT במספר רב של פרויקטים בלקוחות אסטרטגיים בישראל ובעולם מעידים כי השוק מבין כי אין צורך להתפשר ומה שהיה הוא לא מה שיהיה. הפערים מול האחסון המסורתי רק ילכו ויגדלו. אנו צופים ביצרנים מסורתיים משיקים סדרות חדשות של אותם פתרונות מוכרים, כאשר אין חדשנות או בשורה ממשית בהשקות האלו. חברת INFINIDAT מחויבת להמשיך להוביל את החדשנות בשוק האנטרפרייז ולקבוע סטנדרטים טכנולוגיים שיצעידו ארגונים קדימה ויסייעו להם להשיג את מטרותיהם העסקיות.

INFINIDAT מציגה: הדור הבא של פתרון האחסון InfiniBox

dsc_4157-bמהיר יותר ממערכי All-Flash InfiniBox 3.0 מציע דחיסה inline, ניתוח אנליטי מתקדם לביצועים, תמיכה מובנית ב- iSCSI, יכולת גידול של יותר מ- 5 פטה-בייט ועוד INFINIDAT, ספקית מובילה לפתרונות אחסון נתונים, מכריזה על גרסה 3.0 של פתרון האחסון InfiniBox™ בעל אופטימיזצית flash. InfiniBox מציע ביצועים של יותר מ- 1M IOPs, זמן אחזור נמוך מ-מילי-שניות, דחיסה inline, ניתוח אנליטי מתקדם לביצועים, תמיכה ב- iSCSI ויכולת גידול של יותר מ- 5 פטה-בייט עם קיבולת אחסון אפקטיבית במסד סטנדרטי בודד של 42U, דבר שמגדיל אפילו יותר את היכולת של הפתרון להחזיק במידע בקנה המידה הראוי. היכולות החדשות בגרסה 3.0 של InfiniBox כוללות בין היתר:

  •  אחסון אפקטיבי של למעלה מ- 5 פטה-בייט במסד בודד של 42U, וזאת עם זמינות של 99.99999%.
  •  דחיסת נתונים שקופה ויעילה inline ללא השפעה על ביצועים – InfiniBox מספק את צפיפות האחסון הגבוהה ביותר בעלות האפקטיבית ביותר בשוק, ומאפשר קונסולידציה ברמה גבוהה יותר וחסכון בעלויות חשמל, קירור ושטח רצפה.
  •  מהיר יותר מ- All Flash לעומסי העבודה בעולם האמתי – עם קצב העברה של למעלה מ- 1M IOPs וזמן אחזור נמוך מ-מילי-שניות.
  •  תמיכה אחודה אמתית בפרוטוקולים של iSCSI, NFS, Channel Fibre ו- NAS – InfiniBox תומך בפרוטוקולים מרובים ברשתות האחסון ושומר על ביצועים גבוהים.
  •  ניתוח אנליטי מתקדם – כלי הניטור והניתוח לביצועים של InfiniBox מאפשרים לארגונים לרדת לפרטי פרטים ולהשיג ניתוח מפורט מאד של ביצועי מערכת ואפליקציה בזמן אמת. "ההצלחה של INFINIDAT ניצבת אל מול המגמות הקיימות בתעשייה," אמר אריק בורגנר, מנהל מחקר תחום האחסון ב- IDC. "בעוד שוק מערכי ה- flash ההיברידיים גדל בספרות נמוכות מאד, INFINIDAT ממשיכה לגדול בהכנסותיה עם מערך היברידי בעל אופטימיזציה
הרשמה לפורום רעננה 30/11

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות