<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > כתבות IT מגזין > 15 עובדות על שירות ה Cyber Wall של בזק בינלאומי

15 עובדות על שירות ה Cyber Wall של בזק בינלאומי

 1. שירות ה Cyber Wall מספק הגנה מפני הונאות סייבר הבאות לידי ביטוי בגניבת מידע, פרטים אישיים וזהויות באמצעות אתרים מתחזים.
 1. ה- Cyber Wallהוא פרי פיתוח אגף הטכנולוגיות בבזק בינלאומי בשיתוף עם חברות אבטחה מהמובילות בעולם.
 1. פיתוח וקידום שירות ה Cyber Wall הוא חלק ממגמה רחבה יותר שיוזם ומניע מוטי אלמליח, מנכ"ל החברה של הטמעת חדשנות בבזק בינלאומי והעשרת סל המוצרים והשירותים שמציעה החברה ללקוחותיה.
 1. לראשונה, מדובר בפתרון סייבר ייחודי לשוק הפרטי, שהונגש לציבור הרחב ובכך יצר סטנדרט חדש ללקוחות בישראל.tuki+stage
 1. בזק בינלאומי הצליחה לייצר עם השקת שירות ה Cyber Wall, שינוי עמוק בשוק אבטחת המידע ללקוחות הפרטיים ולחדד את המודעות של הציבור הרחב לנושא הסייבר בכלל.
 1. הצלחת השירות באה לידי ביטוי בנתח שוק חסר תקדים- למעלה מ-100,000 לקוחות הצטרפו תוך רבעון אחד.
 1. כאשר לקוח המנוי לשירות ה- Cyber Wall יכנס לאתר מתחזה – המזמין אותו להזין את פרטיו האישיים – ייפתח עמוד אזהרה של בזק בינלאומי המתריע על עובדת היות האתר כמתחזה והלקוח לא יוכל להמשיך למסך הבא, כך שפרטיו האישיים יישארו שמורים עמו.
 1. השקת ה Cyber Wall היא מהלך ראשון של בזק בינלאומי בדרך למתן מעטפת הגנה מקיפה לגולשים באינטרנט הביתי.
 1. מקיף, חכם ופשוט- אלו יתרונותיו המרכזיים של ה .Cyber Wall  מקיף  – כיוון שהוא מספק הגנה לכל המכשירים ברשת הביתית. חכם  – היות והוא מתעדכן אוטומטית 24/7. פשוט – כי אין צורך בהתקנתו על גבי מחשב, טלפון נייד או כל מכשיר אחר, ההגנה מסופקת ישירות ברשת של בזק בינלאומי.
 1. אז כמה שירות ה Cyber Wall רלוונטי? ממחקר שערכה חברת טלסקר מרבית הנשאלים העידו, כי הם מבצעים פעולות פיננסיות ורכישות באמצעות האינטרנט, ובעיקר משתמשים במחשב הביתי לשם כך. הרוב המכריע של הציבור אף מגלה חשש מפריצות וגניבות ברשת: 87% מקרב הנשאלים הביעו חשש מפריצות וגניבת נתוני אשראי, כ-70% הביעו חשש מגניבת מידע אישי כגון תמונות פרטיות ומסמכים או מגניבת פרטים אישיים באמצעות פריצה לחשבונות המייל והפייסבוק. מעבר לכך, 42% מהנשאלים ציינו כי הם שמעו על מישהו שהם מכירים שחווה גניבת מידע אישי או פריצה באינטרנט.
 1. כ-50% מההגנות שמבצע ה Cyber Wall הינם בקרב לקוחות הגולשים ברשת הביתית באמצעות המכשירים הניידים!

         ואכן, כאשר במשק בית בישראל מחוברים בממוצע שבעה מכשירים לרשת הביתית, הפתרון של הגנת סייבר המובנית ברשת הוא היעיל והנוח ביותר.

 1. מערכת ה- Cyber Wall הינה מערכת חכמה המתעדכנת 24/7 באתרי פישינג חדשים שמוקמים.
 1. מהלך ההשקה של ה- Cyber Wall של בזק בינלאומי זכה לאחרונה בפרס ההשקה המנצחת מטעם וועדת החדשנות של איגוד השיווק הישראלי.
 1. למגזר העסקי מציעה בזק בינלאומי בעולם הסייבר מעטפת הגנה רב שכבתית מתוחכמת הכוללת הגנה היקפית היודעת לזהות מראש מתקפות המכוונות לאתר עוד לפני שהן מתבצעות, תוך פעולה לחסימת המתקפה בעודה באיבה ולכך מצטרף הפתרון המקומי שכולל שכבת הגנה בצורה פיירוול ואמצעי הגנה נוספים. בצורה כזו מדובר על מעטפת הגנה שלמה ומקיפה, כאשר שתי שכבות ההגנה מתקשרות זו עם זו ומציגות פתרון משולב ייחודי ואפקטיבי ללקוחות.
 1. ה Cyber Wall משתלב באסטרטגיה של בזק בינלאומי להוביל את זירת ה- Cyber ללקוחות הפרטיים והעסקיים בישראל.

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות