<
יום שבת , ינואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > 3D > BigRep, חברת התלת ממד במידות גדולות מגרמניה פותחת שלוחה בישראל

BigRep, חברת התלת ממד במידות גדולות מגרמניה פותחת שלוחה בישראל

 

 הכניסה הראשונה של BigRep לישראל, הייתה עם רכישה של מערכת הדפסה בקנה מידה גדול של BigRep על ידי חברת כתר פלסטיק. מנכ״ל החברה: ״ הפתרונות שלנו יעזרו ללקוחות בישראל לחסוך זמן פיתוח של מוצרים חדשים ועלויות ייצור יקרות״

מימין: לביא, גורקה ואקנין

מימין: לביא, גורקה ואקנין

חברת BigRep הגרמנית, אחד השמות החמים בתחומי ההדפסה בתלת ממד כיום, הודיעה על פתיחת פעילות עסקית ישירה בישראל. החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת פתרונות הדפסה בתלת ממד לחלקים גדולים במיוחד (עד למידות של מטר x מטר x מטר). מטה החברה ממוקם בברלין ולחברה נוכחות בינלאומית רחבה באסיה ובארצות הברית. באחרונה הושקעו בחברה עשרות מיליוני יורו ע"י חברות ענק גרמניות, ביניהן יצרנית מוצרי המתכת Klöckner וקבוצת הטכנולוגיה הגלובלית Körber .

בראש השלוחה הישראלית יעמוד גיל לביא, המביא עמו ניסיון רב שנים בפיתוח עסקי וניהול מערכי הפצה בתחום ההדפסה בתלת ממד. לביא מילא בעבר תפקידי ניהול בכירים בחברות Stratasys ו-Roboze. לפני כחצי שנה מינתה BigRep לתפקיד חבר הנהלה ו- CTO, ישראלי נוסף, משה אקנין, שעבד קודם לכן בחברות  Stratasys ו-Aeronautics, המתמחה בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות להדפסה תלת ממד. אקנין מוביל את מפת הדרכים הטכנולוגית ואת פיתוח המוצרים העתידיים של החברה שיתמקדו בפתרונות הדפסה מתקדמים לתעשיות מובילות בעולם.

מדפסות התלת ממד של BigRep באות לתת מענה לחברות תעשייה וגופים שונים המחפשים פתרונות להדפסת חלקים גדולים במחירים נגישים. במסגרת יכולות אלו ניתן להדפיס אבי טיפוס גדולים, תבניות להזרקה ויציקת מתכת במידות גדולות ואביזרי המחשה ותפאורה בעלי עיצוב ייחודי. מוצרי החברה הוטמעו עד כה בחברות

Wooven-Table-bigrep

Wooven-Table-bigrep

גדולות מובילות בגרמניה ובעולם וכוללים את Airbus, ABB, BMW, Daimler.

"אנחנו שמחים וגאים לפתוח נציגות ישירה בישראל", אמר רנה גורקה, מייסד ומנכ"ל חברת BigRep. "ישראל, בירת הדפוס העולמית, היא המקום בו תעשיות מאמצות באופן מהיר טכנולוגיות חדשות ואז לוקחות אותן מעבר לקצה שלהן. BigRep תתמקד באיתור לקוחות פוטנציאלים בתעשיות מובילות שיכולים ליהנות מהטכנולוגיה שלנו להדפסה תלת ממדית במידות גדולות. הפתרונות שלנו יעזרו להם לחסוך זמן פיתוח של מוצרים חדשים ועלויות ייצור יקרות. אני סמוך ובטוח שגיל, עם הניסיון הרב שיש לו בתעשייה המקומית והעולמית, יוביל בהצלחה את עסקי החברה בארץ".

הכניסה הראשונה של BigRep לישראל, הייתה לפני כשנה, כשחברת כתר פלסטיק, מותג המוכר בכל בית בישראל וחברה בינלאומית המייצרת ומספקת מגוון רחב של ריהוט, פתרונות אחסון וארגון לבית ולגן, רכשה מערכת הדפסה בקנה מידה גדול של BigRep. מהלך זה נועד להטמיע את הטכנולוגיה של החברה במסגרת פרויקט ״בית החרושת של העתיד״, מהלך שהעניק למעצבי המוצרים שלה יכולת להרחיב את היצירתיות בתכנון מוצרים חדשים ואף להאיץ באופן משמעותי את פיתוחם, דבר שחסך לחברה בשנה החולפת כסף רב.

אודות החברה

BigRep היא חברת סטארטאפ שבסיסה בברלין עם משרדים בניו יורק, סינגפור וישראל. החברה שנוסדה בשנת 2014 והיא מפתחת, מייצרת ומשווקת פתרונות הדפסה תלת ממדית במידות גדולות. בחברה, המעסיקה כיום מעל 70 עובדים בעלי ניסיון רב בתעשיית הדפסת התלת ממד בכל העולם, הושקעו עד היום כמה עשרות מילוני יורו ע"י חברות תעשיה גדולות מגרמניה. מטרת החברה היא להפוך בשנים הקרובות לספקית מובילה של מערכות ייצור בהדפסת תלת ממד במידות גדולות.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות