<
יום ראשון , פברואר 18 2018
מבזקים
דף הבית > blockchain technology > CARDANO ו SIRIN LABS הודיעו היום כי חתמו על שיתוף פעולה אסטרטגי

CARDANO ו SIRIN LABS הודיעו היום כי חתמו על שיתוף פעולה אסטרטגי

CARDANO ו SIRIN LABS הודיעו היום כי חתמו על שיתוף פעולה  אסטרטגי במסגרתו  יתמוך FINNEY טלפון הבלוקצי'ן הראשון של סירין ב  ADA  המטבע הבלוקציין של CARDANO  היפנית.  CARDANO (טוקיו) הוא פרוטוקול בלוקציין הנמצא כיום ברשימת חמשת המטבעות המובילים בעולם

 משה חוגג, מנכל משותף של SIRIN LABS אמר היום:

"אנחנו נרגשים מאוד ומברכים על הסכם שיתוף הפעולה שנחתם עם CARDANO על הטמעת המטבע שלהם  כחלק ממערכת ההפעלה שלנו SIRIN OS ומוצרי הFinney אותם אנו מפתחים. השימוש במטבע ADA ישפר ללא ספק משמעותית את חווית המשתמש והשימושיות של הנייד שלנו FINNEY דבר שיפעל לטובת כלל האוכלוסייה בכלל ולקהל קריפטו בפרט.

משה חוגג

משה חוגג

קן קודמה, מנכ"ל CARDANO אמר היום:

אני מאוד מתרגש מהעובדה שאנחנו עובדים עם SIRIN LABS מה שעוזר לתעשיית הבלוקציין לפרוץ גבולות חדשים ולהתרחב וזאת מעבר לעובדה שמדובר בחדשות מצוינות לקהילת CARDANO שטלפון כה חדשני יתמוך ב ADA 

טוקיו, 14 בפברואר, CARDANO (שיבויה, טוקיו) מודיעה היום על שותפות אסטרטגית עם חברת SIRIN LABS המפתחת של FINNEY טלפון הבלוקציין ומערכת הפעלה בקוד פתוח SIRIN OS כחלק מהאסטרטגיה הגלובלית שתומכת בהרחבת האקוסיסטם של הבלוקציין של CARDANO. המטבע של CARDANO ה ADA  ייתמך ויונגש לשימוש בFINNEY  טלפון הבלוקצ'יין אותו מפתחת SIRIN LABS. SIRIN LABS השלימה לאחרונה גיוס של 157.8 מיליון דולר במטבע קריפטוגרפי ה SRN, הגיוס נחשב לרביעי בגודלו בעולם ומיועד לפיתוח SIRIN OS מערכת ההפעלה בקוד פתוח לצד טלפון הבלוקצ'יין FINNEY שעתיד לצאת ברבעון השלישי של 2018.

FINNEY יתמוך במטבע ADA

הארנק הקר שמוטמע בFinney  טלפון הבלוקצין של סירין מאפשר חוויה קלה ומאובטחת של מעבר ומסחר בין מטבעות קריפטוגרפיים מובילים כחלק מהטכנולוגיות שמפותחות בSIRIN  LABS המיועדות לשפר את חווית המשתמש,  הבעיה הגדולה של טכנולוגיות בלוקצ'יין. מערכת ההפעלה SIRIN OS תדע לתמוך ב ADA המטבע של CARDANO  ותאפשר למשתמשים לשלם במטבע כחלק מאופציות התשלום בחנות האפליקציות המבוזרת שתהיה מותקנת על הטלפונים הניידים של SIRIN LABS. 

שותפות טכנולוגית

צוותי CARDANO עובדים יחד עם צוותי הפיתוח של SIRIN LABS על מנת לממש את האינטגרציה של הפרוטוקול של CARDANO שכרגע מפותח על ידי Input Output HK, a global blockchain engineering company.

אודות SIRIN LABS

SIRIN LABS, העומדת מאחורי פיתוח טלפון היוקרה המאובטח – SOLARIN, שוקדת בימים אלו על פיתוח  FINNEY ,  טלפון הבלוקצ'יין הראשון שישתמש במערכת ההפעלה הפתוחה "Sirin OS" המבוססת על אנדרואיד ומשלבת את טכנולוגיות האבטחה והפרטיות שפותחו במעבדותיה. מערכת ההפעלה מיועדת להגן על מכשירים ניידים ומחשבים ולאפשר למשתמשים לשמור בצורה קלה ומאובטחת מטבעות קריפטוגרפים לצד הנגשת טכנולוגית הבלוקצ'יין בצורה ידידותית. החיבור בין המכשירים של SIRIN LABS יאפשרו יצירת רשת בלוקצ'יין עצמאית, מאובטחת וללא "עמלות".

אודות CARDANO

CARDANO הוא פרוטוקול בלוקציין ציבורי מבוזר ופרויקט קריפטוגרפי שנמצא כרגע ברשימת חמשת המטבעות המובילים בעולם. CARDANO מפתחת פלטפורמה "לחוזים חכמים" שמציעה יישומים מתקדמים מכל פרוטוקול בלוקצ'יין אחר שפותח אחרי שנים של מחקרים. צוות הפיתוח של CARDANO מורכב מטובי המומחים, מהנדסים ומדענים.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות