<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > CloudZone תייצג את פתרון הענן של Google בישראל

CloudZone תייצג את פתרון הענן של Google בישראל

CloudZone, יחידת הענן של חברת מטריקס, המספקת פתרונות ושירותי ענן מתקדמים, מכריזה על הסכם שיתוף פעולה עם גוגל לייצוג פתרון הענן של החברה, (Platform Google Cloud (GCP. במסגרת ההסכם תספק CloudZone ללקוחותיה שירותי ייעוץ, תמיכה ושיווק של פתרונות GCP בישראל.

בשנים האחרונות אנו עדים לביקוש רב וצריכה גוברת של שירותי ענן של Google בקרב ארגונים רבים. אחת הסיבות לכך היא אוסף השירותים המגוונים של גוגל, המאפשרים לארגונים

רן רוטשילד

רן רוטשילד

שונים בין אם אירגוני  Enterprise ובין אם סטארטפים את היכולת להשתמש בטכנולוגיות המתקדמות של Google, יכולות אשר קיימות כבר שנים רבות בשימוש פנימי במוצרים השונים של החברה. לגוגל יש קשת פתרונות רחבה מקצה לקצה הכוללת יכולות Big Data & Machine Learning מתקדמות, תמיכה מלאה בסביבות הפיתוח הנפוצות, Networking שמבוסס על תשתית פרטית ומספק ללקוחות אבטחה מירבית וביצועי עבודה מהטובים ביותר בשוק.

יפעת גרינבלט ינאי, מנהלת השותפים ב-MEA ב-Google Cloud: "אנחנו מאמינים שתהליכים צריכים להיות כמה שיותר אוטומטיים ויעילים עבור אירגונים ולהביא להם ערך מוסף עסקי, באמצעות הכלים והפתרונות של גוגל יחד עם הידע והנסייון של חברת  CloudZone , אנו רואים בשותפות הזו ללא ספק יכולת להביא ערך רב לאירגונים שונים. גוגל רואה בשותפיה חלק בלתי נפרד מפעילות ה-Cloud, נושא השותפים מקבל דגש רב בגוגל ומושקעים בכך מאמצים רבים. השותפות עם CloudZone כוללת היבטים רבים כמו אירועים משותפים, פעילויות שיווק שונות, פעילות משותפת מול לקוחות וכיו"ב.״ 

רן רוטשילד, מנהל יחידת CloudZone אומר "קלאודזון גאה להוסיף את GCP למגוון פתרונותיה בהן היא מספקת תמיכה וייעוץ ללקוחותיה. בתקופה האחרונה אנו עדים לעלייה בביקושים לשירותי מומחים בתחום הענן על גבי פלטפורמת Google. שירותי GCP נותנים ללקוחות ערכים מוספים בתחומים שונים, בשילוב עם הידע והנסיון הקיימים בקלאודזון אנו עוזרים ללקוחות בתחומים כגון; תכנון ארכיטקטרה, מיגרציות לענן, DevOps, והוזלת עלויות בד בבד עם אופטימיזציה תשתיתית ועוד." כמו כן רוטשילד הוסיף, "התפיסה השולטת כי לקוח צורך משאבים מענן אחד ויחיד כבר אינה נכונה ואנו רואים יותר ויותר לקוחות אשר מתכננים ומקימים את הארכיטקטורות שלהם באופן היברידי. גם כאן, השת״פ שלנו עם GCPתורמת ועוזרת רבות ללקוחותינו"

אודות CloudZone

CloudZone, יחידת הענן של מטריקס, מספקת פתרונות ושירותי ענן מתקדמים, הינהPremier Consulting Partner ו-Managed Service Provider של AWS, שותף SilverשלMicrosoft Azure ושותף של Google Cloud Partner עם למעלה מ-7 שנות ניסיון בתחום. היחידה מספקת ללקוחותיה שירותים בנושאים: ייעוץ, תכנון ארכיטקטורה, ניהול מיגרציות של תשתיות הארגון לענן ותמיכה שוטפת בסביבות אלו. CloudZone שמה שני דגשים עיקריים, הראשון הינו אופטימליות טכנולוגית – שימוש בכלים המתקדמים ביותר המותאמים לארגון. השני הינו חיסכון אגרסיבי בעלויות החודשיות.

על ידי בניית Ecosystem של שותפויות אסטרטגיות, CloudZone נמצאת בחזית הטכנולוגית ומובילה את שוק הענן בישראל. הדבר בא לידי ביטוי בכלים ופתרונות שאותם היא מספקת ללקוחותיה המאפשרים להם ליהנות מעליונות טכנולוגית בעלויות נמוכות  www.cloudzone.io.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות