<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > קמינריו מעצימה את הענן הפרטי עם תמיכה ב- OpenStack

קמינריו מעצימה את הענן הפרטי עם תמיכה ב- OpenStack

 

kaminario-shachar-fienblit-20916-1

שחר פיינבליט

קמינריו, חברת all-flash מובילה, ממשיכה לקדם את הטכנולוגיה שלה במטרה לאפשר ללקוחותיה להצליח בעולם ה- on-demand של היום. החברה השקיעה באינטגרציות רחבות יותר כדי לספק את הביצועים והחיסכון בעלויות  שיתמכו באפליקציות "לפי דרישה". השנה בלבד הרחיבה קמינריו את האינטגרציה שלה עם MongoDB, Docker/Flocker ו- OpenStack.

האינטגרציה המורחבת של קמינריו עם OpenStack, תוכנת קוד פתוח הנפוצה ביותר בעולם לבניית פלטפורמת ענן, מאפשרת ללקוחות למנף במלואו את מערך האחסון Kaminario K2 all-flash באמצעות שימוש ב- OpenStack Cinder. זאת כדי לבנות תשתית אחסון סקלאבילית ביותר, המספקת את הביצועים וחסכון בעלויות לתמיכה שיתמכו באפליקציות "לפי דרישה" של היום. כתוצאה מכך, לקוחות הרוצים לאמץ פלטפורמת קוד פתוח יכולים למנף את פלטפורמת אחסון all-flash האג'ילית ביותר בתעשייה, כדי לתמוך בסביבות ענן דינאמיות תוך הפחתת עלויות והגברת היעילות הכוללת.

"במצב בו המורכבות בשוק הענן הפרטי ממשיכה לגדול, ארגוני IT מחפשים פתרונות גמישים ויעילים לניהול מערכות ה- IT שלהם", אמר שחר פיינבליט, CTO קמינריו. "דרייבר Cinder זה יספק לארגונים המחפשים פלטפורמה סטנדרטית לפריסות ענן פרטי, דרך טובה יותר לנהל מערכי אחסון Kaminario K2, לבצע אופטימיזציה של עומסי עבודה, להפחית עלויות ולהקל על נקודות הכאב של לקוחות בתחום האחסון".

"סקר המשתמשים שלנו מראה בעקביות כי משתמשי OpenStack מעוניינים ביעילות תפעולית", אמר מארק קולייר, ה- COO של ה- OpenStack Foundation. "קמינריו ממוקדת במענה לכך דרך אחסון פלאש, ואנו נרגשים מהתרומה האפשרית שלהם לקהילה שלנו".

יתרונות מרכזיים בתמיכה של קמינריו ב-OpenStack  כוללים:

  • סקלאביליות: ארכיטקטורת scale-up ו- scale-out המשלימה את הגמישות והאג'יליות של סביבת הענן הפרטי.
  • הפחת נתונים: חסכון עלויות מוגבר עם תכונות הפחתת נתונים inline של קמינריו, כולל דחיסה וביטול כפילויות (deduplication).
  • אחריות: קבלת אחריות עסקית באמצעות תכנית Kaminario K-Assured, שנועדה לטפל בדאגות רכישה נפוצות בנושאי עלויות, ביצועים, זמינות וסקלאביליות.

למידע נוסף אודות אינטגרציה זו, בקרו כאן

אודות קמינריו

קמינריו, חברת אחסון all-flash המובילה, מגדירה מחדש את העתיד של מרכזי נתונים מודרניים. הפתרון הייחודי שלה מאפשר לארגונים להצליח בעולם לפי-דרישה של היום, ומכין אותם לטפל באופן חלק בחידושים של מחר. רק מערך Kaminario K2 all-flash מספק את האג'יליות, סקלאביליות, ביצועים ויתרונות הכלכליים אותם דורשים מרכזי נתונים כדי להתמודד עם העולם מוכוון-ענן הדינאמי של היום, ומספק גישה לנתונים בזמן אמת – בכל מקום ובכל זמן. מאות לקוחות מסתמכים על Kaminario K2 כדי להעצים את היישומים הקריטיים שלהם וכדי להגן על האקו-סיסטם הדיגיטלי שלהם. מטה החברה ממוקם בנידהאם, מסצ'וסטס בארה"ב, מרכז הפיתוח שוכן ביקנעם, וקמינריו עובדת עם רשת נרחבת של משווקים ומפיצים ברחבי העולם. למידע נוסף אנא בקרו ב- www.kaminario.com.

 

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות