<
יום ראשון , דצמבר 17 2017
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > Veeam מאפשרת זמינות מידע מלאה, בכל סביבות העבודה

Veeam מאפשרת זמינות מידע מלאה, בכל סביבות העבודה

Veeam מספקת זמינות מידע לארגונים שמסתמכים על ענן היברידי וחוברת ל- Office 365 ליצירת פתרון משותף ללקוחות

Veeam נולדה לווירטואליזציה והיום, עם חגיגות יום ההולדת ובפרספקטיבה של עשר שנים, אפשר בהחלט להסכים כי החברה הקדימה את זמנה. החברה שמוכרת היום בכחצי מיליארד דולר, דיווחה לאחרונה על גידול של 49% במכירות לארגוני אנטרפרייז, כפי שנרשם ברבעון השלישי של  2016, בהשוואה לאשתקד והיא ממשיכה לרשום הצלחה גדולה בכל הפרמטרים החשובים.

כחברה הקשובה להתפתחות הטכנולוגית ולמנועי הצמיחה הגלובליים, Veeam  מתפתחת וצומחת בהתאם, תוך הבנה מדויקת של צורכי הלקוחות המשתנים. אם התחומים הלוהטים היום הם, מצד אחד טרנספורמציה דיגיטלית, ומצד שני, מיחשוב ענן  – הרי ש- Veeam השכילה להפוך את הנושא של זמינות מידע (Availability) לקריטי עבור שני תחומים אלה.

%d7%9e%d7%95%d7%93%d7%a2%d7%aa-veeam"עם חלוף השנים והצמיחה של תחום הענן –  ארגונים, גדולים כקטנים, התחילו להבין כי אין להם יכולת פיזית ואף לא צורך, לאחסן את כל הדאטה שהם צוברים, באתר החברה" אומרת  ורד ליברמן, המנהלת האזורית של Veeam, האחראית על השוק המקומי וגם על השווקים ביון, קפריסין ומלטה. בתפיסה זו תומכת גם חברת המחקר IDC המציינת כי עד 2019, מרבית הארגונים בעולם ישלימו  את המעבר לסביבת עבודה מבוססת ענן.

אחד הפתרונות שהשיקה החברה ממש לאחרונה – Veeam Availability Platform  –  נועד לתת מענה למודל הענן ההיברידי, שהולך וצומח במחוזותינו. "בעולם הדיגיטלי של היום, אנו יודעים כי ארגונים אינם יכולים להתפשר על זמינות של פחות מ-  24.7.365.  Veeam לוקחת זאת בחשבון וגם אינה מתעלמת מן העובדה כי לכל ארגון יש אופי שונה וצרכים שונים.  חלקם שומרים את מרבית המידע שלהם בענן,  אך יחד עם זה מעדיפים לשמור את המידע הקריטי גם בתוך הארגון. יש ארגונים ששומרים את המידע על גבי שרתים וירטואליים ואילו מיעוטם עדין מעדיפים את השרתים הפיזיים. היום Veeam ערוכה לספק מענה לכל סוגי הלקוחות, ולצרכיהם המגוונים, וכך עם ההשקה של  Veeam Availability Platform אנו יכולים לספק זמינות מידע מלאה באמצעות מערכות ווירטואליות, פיזיות ומבוססות ענן ואנו מעריכים כי יכולות אלה ירחיבו  באופן דרמטי את החדירה שלנו לשוק."

Veeam תגבה לכם את המיילים

עוד הכרזה גדולה של Veeam מן הימים האחרונים, והנוגעת למיחשוב ענן, קשורה לפתרון הגיבוי שלה התומך ב- Office 365 של מיקרוסופט. "לתשומת ליבם של הממהרים להספיד את עולם המיילים," אומרת ליברמן, "ממחקר של קבוצת Radicati מקליפורניה, למעלה  מ- 205 מיליארד מיילים נשלחו, מדי יום ביומו, בשנה שעברה  ותחזית זו צפויה לצמוח ב- 5% ב- 2016. ל-  Office 365 אגב, יש 100 מיליון משתמשים בקירוב, מתוכם יותר מ- 85% התקנות בארגונים."

Office 365 מאפשר לעובדי הארגון לעבוד מכל מקום, בכל שעה, מבלי  לשמור על תשתית המיילים שלו.  "לצד איחסון המיילים בענן," מסבירה ליברמן, "חשוב לזכור כי יש גם צורך בגיבוי מקומי של הדאטה השמורה במיילים, שכן, הדאטה היא בבעלות ובשליטת הארגון ולכן הוא גם האחראי להגן עליה. על צורך זה בדיוק נותן מענה שיתוף הפעולה הנוכחי בין Veeam  למיקרוסופט."

הפתרון החדש מבטיח גישה מלאה למיילים וזמינות מידע לציבור המשתמשים ולעסקים. "החיבור בין מיקרוסופט, לרבות השליטה הבלתי מעורערת  שלה בתחום המיילים, עם יכולות הענן של Veeam מבטיח לארגונים חיסכון בזמן, במשאבים ובעלויות." Veeam Backup עבור Office 365 משחזר  בצורה בטוחה את המיילים השמורים ב- Office 365 לסביבה הארגונית ומגבה אותם שם, משחזר במהירות ובצורה איכותית אייטמים בודדים מתיבת הדואר ועורך חיפושים מתקדמים בארכיבי המיילים. בשילוב עם Veeam Backup & Replication, מאפשר הפתרון החדש, למשתמשים בסביבות היברידיות, להגר בקלות מידע מתיבת הדואר השמורה ב Office 365 למערכת Exchange  מקומית באתר הלקוח, כמו גם, לבצע גיבוי וניהול משתמשים במערכת מיילים היברידית.

המיקוד של  Veeam במיחשוב ענן בא לידי ביטוי גם בשטח. "למעשה שלושת המפיצים שלנו בארץ הם ספקי ענן – C-Data, Arrow וזברה" אומרת ליברמן ומסיימת בחיוך, "לרגל חגיגות העשור אנו מציעים עד סוף שנת 2016, הצעה ייחודית ללקוחות שלנו – מנוי חינמי לפתרון החדש -Veeam Backup  ל- Office 365."

הרשמה לפורום רעננה 30/11

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות