<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > גיל גרוס מונה למנהל תחום Microsoft Azure בCloudZone-

גיל גרוס מונה למנהל תחום Microsoft Azure בCloudZone-

 

גיל גרוס

גיל גרוס

גיל גרוס (31) מונה למנהל תחום Microsoft Azure ב-CloudZone, יחידת הענן המתמחה בפתרונות ושירותי ענן של חברת מטריקס. היחידה המספקת לארגוני אנטרפרייז, SMB וסטארטאפים חבילת שירות מלאה הכוללת: ייעוץ, ארכיטקטורה, תשתיות ושירותים מנוהלים. במסגרת תפקידו יהיה אחראי גרוס על שיתוף הפעולה החדש של CloudZone עם מיקרוסופט ופתרון הענן שהיא מספקת לארגונים שונים. שיתוף הפעולה כולל שירותי ייעוץ, תמיכה, הפצה ושיווק של פתרונות Azure בישראל.

גרוס, שזהו תפקידו הראשון בחברה, היה ב-8 השנים האחרונות סמנכ"ל טכנולוגיות בחברת G-Net ויועץ תשתית של מיקרוסופט ב-Glass House.

גרוס הוא בעל הסמכת MCSA ב-Office 365 ו-Windows, הסמכות ב-Exchange ו-Hyper-V והסמכות MSCE וMCP- נוספות למיניהם. בנוסף, גרוס משמש כ-  Partner Technology Solutions Specialist בתחום Microsoft Azure Infrastructure בחברת מיקרוסופט.

אודות CloudZone

CloudZone, יחידת הענן של מטריקס, מספקת פתרונות ושירותי ענן מתקדמים, הינהPremier Consulting Partner ו-Managed Service Provider של AWS, שותף SilverשלMicrosoft Azure ושותף של Google Cloud Partner עם למעלה מ-7 שנות ניסיון בתחום. היחידה מספקת ללקוחותיה שירותים בנושאים: ייעוץ, תכנון ארכיטקטורה, ניהול מיגרציות של תשתיות הארגון לענן ותמיכה שוטפת בסביבות אלו. CloudZone שמה שני דגשים עיקריים, הראשון הינו אופטימליות טכנולוגית – שימוש בכלים המתקדמים ביותר המותאמים לארגון. השני הינו חיסכון אגרסיבי בעלויות החודשיות.

על ידי בניית Ecosystem של שותפויות אסטרטגיות, CloudZone נמצאת בחזית הטכנולוגית ומובילה את שוק הענן בישראל. הדבר בא לידי ביטוי בכלים ופתרונות שאותם היא מספקת ללקוחותיה המאפשרים להם ליהנות מעליונות טכנולוגית בעלויות נמוכות  www.cloudzone.io.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות