<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > CodeOasis מאפשרת ל- Robomow לחבר את הרובוט שלה לענן

CodeOasis מאפשרת ל- Robomow לחבר את הרובוט שלה לענן

פיתחה ל- Robomow מערכת לניהול ולשליטה מרחוק, בהיקף של כ- 300 אלף שקל

 CodeOasis, המתמחה במתן שירותי תוכנה בתחומי הדיגיטל ומערכות מידע, פיתחה לחברת הרובוטים רובומו (Robomow) תשתית ענן על גבי Microsoft Azure, המספקת שכבת

אמיר גולן

אמיר גולן

שירותים (Application Program Interface) ומאפשרת להם לתקשר עם מערכות חיצוניות כמו אפליקציות, מערכת web  וכל מערכת שנמצאת במגע עם הלקוח או טכנאי השירות. הפרויקט נאמד בהיקף כספי של כ- 300 אלף ₪.

רובומו מפתחת רובוטים לכיסוח דשא. הרובוט יושב בתחנת עגינה, מגדירים לו מראש נקודות גזרה והוא רץ ומכסח את הדשא, באופן עצמאי, ברמה יומיומית. עיקר מכירותיה בשוק האירופאי, באמצעות מפיצים והיא פעילה גם בישראל, עם נתח שוק שהולך וצומח.

המערכת שפיתחה CodeOasis מאפשרת לנהל את לקוחות החברה בענן ומקנה  להם את היכולת לבצע פעולות כמו אקטיבציה לרובוט, או לצפות במגוון נתונים, כמו: האם יש תקלה ברגע נתון? האם השלים הרובוט את משימתו? וכד'. בנוסף, כוללת המערכת את פלטפורמת My Robomow   שנמצאת באתר ומספקת ללקוחות מידע סטטיסטי על פעילות הרובוט. עוד כוללת המערכת אפליקציה לטכנאים בשם ToolKit אשר מאפשרת לטכנאים לקבל אינדיקציה על מצבו, ולשלוט בו מרחוק מבלי להגיע לבית הלקוח.

מימשק הסרוויס  פותח ב – .Net ואילו הקליינטים והפרונט פותחו ב- Angular, ובעוד ש- My Robomow  עלתה לאוויר לאחרונה, שתי המערכות הנוספות אמורות לעלות לאוויר עד סוף השנה.

"עם הגידול במספר הלקוחות החלטנו להחליף את הפלטפורמה הישנה שלנו בפלטפורמה חדשה המאפשרת לנו להיות זמינים 24/7, לשמור על קשר תמידי עם הלקוחות ולנהל את צי הלקוחות שלנו בענן.  הפלטפורמה החדשה כוללת יכולות כמו הפצת גרסאות חדשות לכל הרובוטים שלנו  בעולם, בלחיצת כפתור, ויכולות איסוף מידע ואנליטיקה המאפשרות ללקוחות –  לעקוב אחר ביצועי הרובוט, ולטכנאי החברה – להתמודד עם בעיות טכניות מרחוק" אמר אור פלס, מנהל הדיגיטל של Robomow. "יכולות אלה מאפשרות לנו, מצד אחד, לשפר את השירות ללקוחות ואת זמינותו, ומצד שני להפחית עלויות ולהתייעל כלכלית."

לדברי אמיר גולן, מנכ"ל משותף CodeOasis: "היכולת  לשלוט על הרובוט  מרחוק ולנטר את פעילותו באמצעות תקשורת סלולרית, פותחת לרובומו את הדלת לאינספור אפשרויות וכיווני התפתחות. אם כיום החברה מדורגת כמספר שתים באירופה בתחום של מכסחות דשא רובוטיות  הרי שהפלטפורמה  החדשה, שאוספת מידע ומאפשרת למשתמשים, לטכנאים ולחברה לקבל נתונים  סטטיסטיים של ביצועי הרובוט, יכולה בקלות להזניק אותה למקום הראשון."

לצפייה בסרטון של Robomow הקליקו כאן.

אודות CodeOasis

CodeOasis מתמחה במתן שירותי תוכנה בתחומי הדיגיטל ומערכות מידע, ומספקת One-Stop-Shop לארגונים, לסטארט-אפים ולמה שבניהם. החברה עוסקת בתכנון, פיתוח, עיצוב ממשק משתמש וחווית לקוח, בדיקות תוכנה ושירותי IT ומספקת גם ייעוץ טכנולוגי ושירותי CTO, ללקוחות מקומיים ובינלאומיים.

החברה הוקמה ב- 2004 ומונה כ- 80 עובדים מקצוענים ומובילים טכנולוגים. בעשור האחרון פיתחה החברה מאות  מערכות מידע, מערכות תפעוליות, מערכות ניהול תוכן ופורטלים, אתרי e-commerce, אפליקציות מובייל, אפליקציות לעמדות שירות עצמי ודסקטופ, מערכות תשלום, שירותי אאוטסורסינג ועוד, בדגש על חווית משתמש רציפה ויצירת אינטגרציה עם כל מערכות המידע הארגוניות.

CodeOasis מלווה לקוחות לאורך שנים, ומספקת מענה זריז סביב פרוייקטים ייעודיים, לצד הפעילות השוטפת של הלקוח ומבלי להפריע לה. החברה מתמחה בשחרור צווארי בקבוק טכנולוגים ומסייעת לחלץ לקוחות ממצבי ביש בהתקשרות בלתי מוצלחת עם ספקים. בין לקוחות החברה: ישראכרט, סופר-פארם, שטראוס, אלדן, AIG, פסגות, שירביט, סודה סטרים, מכון ויצמן, ECI, Moovit, Wix ועוד.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות