<
יום רביעי , ינואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > חברות המחקר גרטנר, פורסטר ו- IDC הכתירו ב- 2016 את SAP SuccessFactors כמובילה בתחום פתרונות ענן לניהול ההון האנושי

חברות המחקר גרטנר, פורסטר ו- IDC הכתירו ב- 2016 את SAP SuccessFactors כמובילה בתחום פתרונות ענן לניהול ההון האנושי

שמונה מחקרים שפורסמו ב- 2016 על-ידי חברות המחקר המובילות פורסטר, גרטנר ו-IDC  מזהים את SAP SuccessFactors כמובילה בתחום ניהול ההון האנושי (HCM). ב- SAP SuccessFactors סבורים כי מעמדה כמובילה בדוחות הללו מבוססת על מחויבות החברה לחדשנות מתמדת בכל המוצרים המרכיבים את חבילת SAP Success Factors והעובדה שהיא מספקת טכנולוגיות לניהול משאבי האנוש שמאפשרת לארגונים למנף הזדמנויות בזמן אמת.

מייק אטלינג

מייק אטלינג

הדוח  של פורסטר מהרבעון הרביעי של 2016 בשם "The Forrester Wave: למידה וניהול ביצועי עובדים" מזהה את SAP SuccessFactors כמובילה בזכות הפתרונות שהחברה מציעה כיום, האסטרטגיה שלה והנוכחות בשוק. המחקר של פורסטר בדק והעריך את החוזקות והחולשות של פתרונות הלמידה וניהול הביצועים מבוססי ענן של החברות המובילות בתחום ניהול ההון האנושי.

בדוח נכתב כי: "SAP SuccessFactors היא מובילה ברמה עולמית כבר זמן רב בניהול ביצועים. SuccessFactors מספקת לקוחותיה פתרון למידה וניהול ביצועי עובדים מוביל ואינטגרטיבי", בדוח צויינה רשת התוכן הפתוח של SuccessFactors כמאפשרת למשתמשים לגשת בקלות לתוכן שמפותח עבור למידה ארגונית".

בדוח של גרטנר מאוקטובר 2016 שפורסם תחת השם" יכולות קריטיות בחבילות פתרון ענן לניהול ההון האנושי (HCM) בחברות בינוניות וארגונים גדולים" ניתן ל- SAP SuccessFactors הציון הגבוה ביותר לשני סעיפים מתוך ארבעה. ריבוע הקסם של גרטנר אשר דירג חבילות ענן בתחום ניהול ההון האנושי לחברות בינוניות וארגונים גדולים דירג את SAP SuccessFactors ברביע המובילים בזכות שלמות החזון והיכולת לממש את החזון.

דוח MarketSpace של חברת המחקר IDC, אשר בדק פתרונות משולבים בתחום ניהול הטאלנטים בארגון זיהה  את SAP SuccessFactors כמובילה בזכות חוזקות כגון: מו"פ חזק, תנופה שהפתרון צובר בשוק, עומק פורטפוליו הפתרונות, יציבות החברה והצלחה גלובלית. SAP SuccessFactors הוכתרה כמובילה בדוחות MarketSpace נוספים של IDC בתחום גיוס עובדים, ניהול למידה, ניהול ביצועי עובדים וניהול שכר ותגמולים.

"הציפייה לפתרונות HCM שיהיו קלים לשימוש, ניידים  ומעודדים שיתוף הולכת ועולה", אומר מייק אטלינג, נשיא SAP SuccessFactors. "אנחנו ממוקדים כיום במתן מענה לאותן ציפיות עבור יותר מ-45 מיליון אנשים ביותר מ-6,000 ארגונים מסביב לעולם. אנו כל הזמן חושבים איך לענות על הצרכים והדרישות של המשתמשים, תוך כדי שאנו מוודאים כי נישאר מובילים באספקת פתרונות שעוזרים לפשט תהליכים, לשפר את החוויה של העובדים ומאפשרים לאנשים לספק תוצאות".

על מנת ללמוד עוד על המובילות של SAP בתחום מערכות HCM מבוססות ענן ניתן להוריד את הדוחות בלינק הבא.

אודות SAP

SAP היא מובילה עולמית בפיתוח ויישום יישומים ארגוניים. החברה מסייעת לארגונים בכל סדר גודל ובכל ענף ועיסוק להתנהל טוב יותר. SAP מעצימה ארגונים ואנשים על מנת לעבוד יחד טוב יותר ויעיל יותר ולקבל החלטות טובות יותר באמצעות כלי Back Office, כלים לניהול החלטות בחדר ישיבות, ניהול מפעלים, ניהול מרכזים לוגיסטיים ועד חנויות. היישומים והשירותים של SAP משמשים כ- 320,000 עסקים ולקוחות על מנת לעבוד ברווחיות, להתחדש ללא הרף ולצמוח בהתמדה. SAP היא ספקית היישומים העסקיים הגדולה בישראל. ל- SAP 3,400 לקוחות גדולים ועד קטנים בישראל ולמעלה מ- 220,000 משתמשים. בין לקוחות SAP בישראל נמנים: ממשלת ישראל, צה"ל, רוב החברות הגדולות במשק, ומאות רבות של ארגונים אחרים. למידע נוסף בקר באתר החברה: www.sap.com/israel

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות