<
יום שלישי , דצמבר 19 2017
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > מיטב דש 'עובדת' על שיפור קשרי לקוחות

מיטב דש 'עובדת' על שיפור קשרי לקוחות

בית ההשקעות מיטב דש בחר בקבוצת אמן המספקת את פתרונות אינפורמטיקה (Informatica)  בישראל, כדי לטייב את עיבוד הנתונים בארגון לשיפור השירות. הפרויקט צפוי להתחיל ביוני 2014 ולארוך כשנה. היקף העסקה: מאות אלפי שקלים.

 

לפני כשנה התמזגו שני בתי ההשקעות מיטב ודש לבית ההשקעות מיטב דש שהינו כיום אחד מן השניים הגדולים בישראל. בפני החברה הממוזגת ניצבו אתגרים רבים וביניהם: ביצוע אינטגרציה של נתונים רבים ממספר רב של מקורות מידע, ריבוי ממשקים בין מערכות בארגון, ריבוי ממשקים בין מערכות הארגון למערכות חיצוניות ועוד. יחד עם זאת, בצידם של האתגרים נוצרה הזדמנות ליעול המבנה התפעולי, טיוב איכות המידע ושיפור השירות ללקוח, מטרות שהיו חלק מיעדי המיזוג.

 

לאחר חיפוש פלטפורמה מתאימה שתאפשר שילוב קל ונוח של ניתוח וטיוב נתונים עם יכולות עיבוד ושינוע נתונים מסיבית בחר בית ההשקעות מיטב דש במערכת אינטגרציית הנתונים המובילה בעולם מבית אינפורמטיקה – ה-Power Center – ובצוותים המומחים של קבוצת אמן לטיפול בפרויקט.

 

עם פתרון ה-Power Center של אינפורמטיקה, יוכלו במיטב דש לבצע תהליכים אוטומטיים ולהשתמש בקבצים דיגיטליים ובקבצים סרוקים רבים בתהליכי המכירה באופן יעיל יותר. קבצים אלו מכילים את פרטי הלקוח ופרטי המוצרים אשר מופצים במגוון פורמטים רחב למערכות שונות בארגון ולבנקים המתפעלים. בנוסף, עם הכלים של אינפורמטיקה יוכל בית ההשקעות לייעל את ההליכים הידניים לתהליכים אוטומטיים ללא מגע יד אדם ולאפשר בקרה ומדידה אפקטיבית יותר.

 

על פי גיל צבר, סמנכ"ל טכנולוגיה של קבוצת מיטב דש: "מתוך הבנה ברורה שנתוני הלקוחות הם נכס יקר ומכיוון שכמות הנתונים ומורכבות המערכות שאנו מנהלים גדלה, חיפשנו מערכת שתוכל להתמודד עם עיבוד המידע באופן הטוב ביותר. שימוש באינפורמטיקה יאפשר לנו שמירה על איכות הנתונים ומתן מענה ממוכן שיחסוך עבודה ידנית ויקטין טעויות. כל זאת בכדי לאפשר ללקוחותינו לקבל מידע במהירות ואמינות.

 

 בית ההשקעות מיטב דש מנהל כ-133 מיליארד שקל בקרנות נאמנות, קופות גמל, קרנות פנסיה, תיקים מנוהלים ותעודות סל. בית ההשקעות פועל באמצעות חברות בנות גם בתחומי הברוקראז', ניהול סיכונים, ניהול תוכניות אופציות לעובדים, מכללה ללימודי שוק ההון, ייעוץ משכנתאות ועוד. החברה מנוהלת על ידי אילן רביב ובעלי השליטה בה הינם קבוצת BRM ומר צבי סטפק.

 

אודות מערכת ITnews

נגישות