<
יום רביעי , ינואר 17 2018
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > Dell EMC  השיקה פלטפורמת ענן חדשה לסביבת Azure של מיקרוסופט

Dell EMC  השיקה פלטפורמת ענן חדשה לסביבת Azure של מיקרוסופט

Dell EMC השיקה את Dell EMC Cloud for Microsoft Azure Stack, פלטפורמת ענן היברידית חדשה, הפועלת בלחיצת כפתור ומציעה דרך קלה ומהירה להטמעה ותחזוקה של ענן היברידי בסביבת Azure של מיקרוסופט. הפלטפורמה החדשה מסייעת לארגונים הפועלים בתקן Azure של מיקרוסופט, להאיץ את המעבר הדיגיטלי שלהם באמצעות שירותי אוטומציה ליישומים מסורתיים ויישומי ענן. השימוש בה יאפשר לארגונים להתנהל טוב יותר מול לקוחותיהם, לקצר את זמן ההגעה לשוק של שירותים חדשים, ולשחרר משאבים לשם התמקדות בהוספת ערך לעסק.

"הענן הוא מודל תפעולי, לא מקום ממשי, והגישה הנבונה ביותר כלפיו אינה בחירה בין עננים 'ציבוריים' לבין 'פרטיים', אלא אימוץ של מודל 'ענן היברידי'", אמר פיטר קטס, סגן נשיא פלטפורמת ענן היברידי ב-Dell-EMC. "לקוחותינו מצפים מ-Dell EMC שתספק אפשרות בחירה בין מספר מודלים של ענן היברידי, המבוססים על הוותק הרב שלנו באספקת מוצרים המסייעים להם להאיץ את שירותי הענן, להפחית עלויות ולהתמקד בהוספת ערך לעסקיהם – בכל מקום שבו מצטברים עומסי עבודה". חבילת התוכנה החדשה של Dell EMC לסביבת Azure של מיקרוסופט משלבת את ההובלה העולמית של Dell EMC בתשתיות ענן עם ההיסטוריה ארוכת השנים שלה בשותפות עם מיקרוסופט – שותפות שכללה את העלאת הענן ההיברידי הראשון בתעשייה שהיה מבוסס מיקרוסופט, באוקטובר 2015. על פי חברת המחקר IDC, Dell EMC הובילה ב-2016 את השוק העולמי לתשתיות ענן , עם הכנסות של 5.7 מיליון דולר ונתח שוק של 17.6%.

הפעולה המשותפת בין משאבי הענן הציבוריים ואלה המותקנים בשרתי הארגון (on premises) הפכה במהירות לדרישה עיקרית עבור תשתיות המחשוב ש

פיטר קטס

פיטר קטס

ל ארגונים רבים. חבילת התוכנה החדשה של Dell EMC לסביבת Azure של מיקרוסופט תוכננה בעזרת הרשתות ושרתי ה-PowerEdge של Dell EMC, שניהם מובילים בתעשייה. חבילת התוכנה החדשה של Dell EMC ל-Azure של מיקרוסופט מציעה ענן היברידי אמיתי המאפשר האצה של פיתוח אפליקציות ופריסה שלהן, על ידי התממשקות עקבית בין Azure Stack לחבילת Azure. ארגונים מקבלים גישה נוחה ואטרקטיבית לשירות, וכן אפשרות ליצור ולשתף שירותי אפליקציות מסורתיים ומבוססי ענן באופן בטוח ב-Azure וב-Azure Stack, לקבלת תוצאות עסקיות ודאיות – וזאת ללא כל פגיעה באבטחה, בהגנה, באיכות השירות או בזמינות. האינטגרציות עם הטכנולוגיות הטובות בתחומן לגיבוי וקידוד מבית  Dell EMC מספקות אמצעי עקבי של הגנה ואבטחת מידע על פני כל סביבות הענן השונות של Azure אצל הלקוחות, בין אם ציבוריות או בשרתי הארגון (on premises).

כדי להבין כיצד חברות מבצעות שינויים בעסק שלהן ולנתח את היתרונות, העלויות והמניעים הקשורים בשימוש במודלים שונים של ענן, Dell EMC הסמיכה אנליסט מחברת המחקר IDC לבצע מחקר גלובלי בקרב 1,000 ארגונים בינוניים וגדולים המשתמשים ו/או בודקים את השימוש בענן פרטי וציבורי. סקר ה-Cloudview של IDC מצא כי 79.7% מהארגונים הגדולים (המעסיקים 1,000 עובדים או יותר) מדווחים כי כבר גיבשו אסטרטגיה של ענן היברידי. בנוסף, 51.4% כבר משתמשים בתשתיות של ענן ציבורי וענן פרטי, כאשר 29.2% נוספים מצפים לעשות את המעבר בשנה הקרובה. תוצאות הסקר, שפורסמו בדו"ח  IDC "כוחו של הענן ההיברידי", מגלות גם כי העלות הכוללת של הבעלות (TCO) היא אחד המניעים העיקריים למעבר לענן. קריטריונים נוספים להחלטות עתידיות הנוגעות לתשתית המחשוב בעומסי עבודה בסביבות ענן, כוללים אבטחת מידע ואבטחה פיזית (34%) גמישות התפעול (33%), וכן גמישות המודלים הכלכליים. סקר זה מדגיש את ערכו של ענן היברידי בלחיצת כפתור ), שבו מתאזנים היתרונות והחסרונות במודלים השונים של פריסת ענן.

Dell EMC, חלק מקבוצת  Dell Technologies, מאפשרת לארגונים לקדם את מרכז הנתונים שלהם לעידן הדיגיטלי, תוך שימוש בטכנולוגיות המובילות בתעשייה, בתחומי תשתית אחודה, שרתים, אחסון ואבטחת מידע. Dell EMC מספקת לעסקים בסיס אמין לטרנספורמציה של ה-IT שלהם, באמצעות ענן היברידי, פיתוח יישומים לסביבת ענן ופתרונות  Big Data. Dell EMC  מספקת שירותים ללקוחות ב-180 מדינות –  98% מהן חברות Fortune 500  – והינה בעלת היצע המקיף והחדשני ביותר בתעשייה של פתרונות קצה, ליבה ועד הענן.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות