<
יום שני , פברואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > Fujitsu מרחיבה את המערכות ההיפר מלוכדות מאתר הלקוח אל הענן

Fujitsu מרחיבה את המערכות ההיפר מלוכדות מאתר הלקוח אל הענן

  • תוכנה חדשה מאפשרת שירותי "ענן מהקופסה" הרצים כהתקן וירטואלי
  • Fujitsu Software Enterprise Service Catalog Manager (ESCM) הוא הגרסה הארגונית של תרומת הקוד הפתוח החשובה של Fujitsu – Open Service Catalog Manager
  • Fujitsu מרחיבה את התשתית אל הענן באמצעות פורטלי שירותי עצמי ממותגים, מרובי משתמשים ומדודים

Fujitsu הכריזה בתערוכת SUSECON  על פתרון חדש המרחיב את המערכות ההיפר-מלוכדות (Hyper Converged) אל הענן ומאפשר שירותי "ענן מהקופסה" (Cloud-in-a-box).  פתרון Fujitsu Software Enterprise Service Catalog Manager (ESCM)  מגשר על הפער בין תשתית הממוקמת באתר הארגון לבין הענן ומאפשר ליצור פורטלי שירות עצמי ממותגים, מרובי משתמשים (tenants) עבור שירותי ענן היברידיים עם ניפוק שירותים מממוכן.

Primeflex SUSE

Primeflex SUSE

פתרון ESCM של Fujitsu, ששולב במלואו בקטלוג השותפים SUSE, מקל על ארגונים להפיק תועלת מהגמישות והסקלביליות של שירותים ותוכנה מבוססי ענן, המנוהלים באמצעות מערכות המותקנות באתר הארגון. ארגונים יכולים להוסיף גישה מנוהלת ומדודה לשירותי הענן עבור המשתמשים, לרבות שירותי ניהול זהויות, חשבונות וניהול מנויים. באמצעות אינטגרציה קלה של  Fujitsu Cloud Service K5 ושירותים אחרים של עננים ציבוריים, ESCM מבטיח סקלביליות חלקה לארכיטקטורה וירטואלית באתר הארגון, הרצה כהתקן וירטואלי.

השקת ESCM כחלק מקטלוג השותפים של  SUSEנשענת על הברית האסטרטגית שעליה הכריזו Fujitsu ו-SUSE בנובמבר האחרון. בברית זאת הסכימו שתי החברות להקצות משאבים, מפיתוח דרך שיווק ומכירות, לקהילת קוד פתוח, שתטפח את הפיתוח של מוצרי ענן היברידיים, תמיכה קריטית וטכנולוגיות קונטיינר עתידיות. ESCM הוא גרסה ארגונית של Open Service Catalog Manager, אשר Fujitsu השיקה באוקטובר 2015 כתרומה לקהילת הקוד הפתוח. מודולי אינטגרציה מוגדרים מראש מבטיחים תאימות גבוהה של ESCM לכל התשתיות – תשתית כשירות, פלטפורמה כשירות ותוכנה כשירות (IaaS, PaaS ו-SaaS) מהענן. מערך מאפיינים עשיר מאפשר לארגונים לספק ענני שירות עצמי ללקוחות קצה מרובי משתמשים ולגבותם עם ניפוק אוטומטי, ניהול אירועים, מאפייני חיוב ותשלום.

רענן ביבר, מנהל Fujitsu בישראל: "למרות שארגונים רוחשים הערכה רבה ליתרונות של שירותים מבוססי ענן, רבים מהם מוטרדים מהשימוש הבלתי מנוהל של שירותי ענן – כגון תאימות, בקרת עלויות ואופטימיזציה. בתוכנת Enterprise Service Catalog Manager  החדשה אנו משלבים את יכולת הניהול והבקרה שהינם גולות הכותרת של תשתית פיזית באתר עם הגמישות והסקלביליות של שירותי ענן מדודים. גמישות וקלות שימוש הן תכונות מרכזיות של ESCM המסופק על גבי USB ורץ כהתקן וירטואלי על תוכנת שרת לינוקס ארגוני 64-bit SUSE1.  ה-ESCM  גם תואם במלואו לחמשת הגרסאות העיקריות של קו PRIMEFLEX השלם של Fujitsu, הכולל פתרונות תשתית מלוכדים והיפר-מלוכדים, לרבות 2PRIMEFLEX for VMware vSAN , PRIMEFLEX for VMware Cloud Foundation, PRIMEFLEX for Storage Spaces Direct, PRIMEFLEX Cluster-in-a-box ו-PRIMEFLEX vShape.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות