<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > סאפ ואמזון. חברות בענן

סאפ ואמזון. חברות בענן

logo_sapהמעבר לענן של תוכנות סאפ בכלל ו'ביזנס וואן' בפרט (הגירסה לעסקים קטנים-בינוניים המיועדת להתחרות בישראל בתוכנות דוגמת פריוריטי ובוגרי 'חשבשבת') בונה חיבורים ובריתות חדשות.

לאחרונה הכריזה החברה על זמינות פתרון SAP Business One על גבי תשתית הענן של Amazon Web Services (AWS) באמצעות פלטפורמת SAP HANA.

זמינות הפתרון, שזכה גם להסמכה הנדרשת מצד AWS,  מאפשרת לעסקים בינוניים להשתמש ולצרוך את פתרון ה-ERP של החברה במודל של "תשלום לפי שימוש" או מה שמוצג לעיתים תחת שם הקוד SaaS. התוצאה – במקום השקעה כבדה מראש ברכישה של התוכנה (עם כל מ השנלווה להטמעתה) – לשימוש בדומה גמיש של שימוש ותשלום על פי דרישה בפועל.

בכך, מדביקה החברה שחקנים שכבר הקדימו אותה בשימוש במודל זה – כמה מהמקרים המוכרים במקומותיחנו שמורים לחברת פריוריטי (בה כבר יושם המודל)וחברת קומקס מחולון.

פתרון זה, שיהיה על בסיס תשלום פר שימוש,  יאפשר לעסקים בסדר גודל קטן ובינוני להפחית בצורה משמעותית את עלות הבעלות הכוללת (Total Cost of Ownership) עבור רישיונות התוכנה, לעומת החלופות הקיימות כיום. במודל זה, הלקוחות יוכלו להשתמש ברישיונות הקיימים שלהם על גבי תשתית AWS , או לרכוש רישיונות חדשים מהשותפים העסקיים המורשים של SAP.

לדברי פיטל מאוול, מנהל שותפים גלובלי ב-AWS, "אנו רואים גידול משמעותי מצד הלקוחות של SAP שמריצים מערכות ליבה על הענן של AWS, וזמינות הפתרון SAP Business One על SAP HANA  בתשתית הענן של AWS, תאפשר להם ליהנות מכל היתרונות הקיימים. כל זאת לצד השגת גמישות עסקית, יצירת חדשנות לעסקיהם והפחתת עלויות רישוי התוכנה". 

אודות פעילותה של SAP בישראל

SAP היא ספקית תוכנת ERP  המובילה בישראל. ל-SAP ישראל כ-220,000 משתמשי-קצה.  מרכז הפיתוח SAP Labs  ישראל הוא חלק ממערך הפיתוחהבינלאומי של SAP ומשמש כאחד מארבעת מרכזי הפיתוח האסטרטגיים של SAP ברחבי העולם.המעבדה, הממוקמת ברעננה, מעסיקה כ-700 עובדים.

אודות מערכת ITnews

נגישות