<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > אחסון, גיבוי בענן והתאוששות בענן > חברת VMware ((NYSE: VMW, המובילה בתחום הווירטואליזציה ותשתיות הענן, נבחרה לספק את פתרונותיה עבור המרכז הישראלי הלאומי לרפואה מותאמת אישית במכון ויצמן,  מכון המחקר המוביל בישראל. במסגרת הפרויקט, שהחל בתחילת 2015, נחתם הסכם OEM בהיקף של כ- 2 מיליון ₪, והוא כולל את הקמת כל התשתיות הוירטואליות בגוף החדש.

חברת VMware ((NYSE: VMW, המובילה בתחום הווירטואליזציה ותשתיות הענן, נבחרה לספק את פתרונותיה עבור המרכז הישראלי הלאומי לרפואה מותאמת אישית במכון ויצמן,  מכון המחקר המוביל בישראל. במסגרת הפרויקט, שהחל בתחילת 2015, נחתם הסכם OEM בהיקף של כ- 2 מיליון ₪, והוא כולל את הקמת כל התשתיות הוירטואליות בגוף החדש.

 

ההסכם מחזק את יכולתה של חברת VMware לספק למרכז, באמצעות פתרונותיה תמיכה מקיפה במשך כל שעות היממה ללא השבתות ותקלות. זהו הסכם שיאפשר את המשך שיתוף הפעולה עם VMware גם בעתיד ללא צורך ברכישת רישיונות נוספים. לצורך הפרויקט, נבחר פתרון vCloud Suite מבית VMware, עבור הקמה וניהול ענן פרטי. בזכות פתרונותSDDC, יכולים ארגונים להגיע לתוצאות טובות יותר בניהול מערך ה-IT שלהם ולהגביר את הגמישות ואת הניידות. הפתרון כולל יכולות התאוששות מאסון ומספק שירותי אבטחה ורישות מתוגברים לאפליקציות ולתשתית הארגון.

שרון דהן, מנהל יחידת מערכות המידע במרכז: "שיתוף הפעולה עם חברת VMware עונה לדרישות המורכבות של המרכז למהירות ויעילות בגישה למידע לאנשי הארגון ולמשתמשים חיצוניים. אנו במרכז עומדים בחוד החנית של הפיתוחים הטכנולוגיים העולמיים ובהתאם לכך בוחרים בפתרונות המתקדמים ביותר. הפתרונות של חברת VMware עונים על הדרישות הייחודיות שלנו ומבטיחים פעילות רציפה ללא השבתות ובכך מסייעת לנו לצעוד יחד עם ההתפתחויות הטכנולוגיות ולהישאר מעודכנים".

חברת VMwareהיא החברה המובילה בתחומי פתרונות הווירטואליזציה ותשתית הענן ומאפשרת לארגונים לפרוח בעידן הענן. לקוחות סומכים על VMware שתסייע להם לשנות את האופן בו הם בונים, מספקים וצורכים משאבי IT, כך שיוכלו להתפתח ולספק את צרכיהם הייחודיים. לחברת VMware יש למעלה מ-500,000 לקוחות והכנסות של 6 מיליארד דולר (בשנת 2014). מטה הארגון ממוקם בעמק הסיליקון ולחברה משרדים בכל רחבי העולם: www.vmware.com.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות