<
יום ראשון , ינואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > דוח פורסטר קובע: סאפ האנה מובילה בתחום פלטפורמות מסדי נתונים אין ממורי

דוח פורסטר קובע: סאפ האנה מובילה בתחום פלטפורמות מסדי נתונים אין ממורי

דוח חדש של חברת המחקר פורסטר מציין את פתרון SAP HANA כמוביל בתחום פלטפורמות מסדי נתונים In-Memory. כך על פי דוח שפורסם ברבעון השלישי של 2015. בדוח שסקר 11 פתרונות מספקים שונים, דורג פתרון SAP HANA כמוביל בשתי קטגוריות ליבה – היצע הפתרון ואסטרטגיית הפתרון. בקטגוריה השלישית- נתח שוק, דורג הפתרון בין המובילים. בנוסף, זכה הפתרון של SAP לציון המספרי הגבוה ביותר בשלוש הקטגוריות יחדיו, ואף נמנה בין הפתרונות שזכו בציונים הגבוהים ביותר בכל עשר הקטגוריות שדורגו בדוח.

נואל יוהאנה, האנליסט הראשי של פורסטר ציין בדבריו בדוח "כי המיקוד החזק של חברת SAP בטכנולוגיית In-memory נושא פרי". על פי הדוח, SAP היא החברה היחידה שזכתה לציון הגבוה ביותר, 5 מתוך 5, על: החזון שלה, נתח השוק, מספר הלקוחות והשותפים, הכנסות, ביצועים, יכולות ניהול המידע והטיפול היעיל במסד נתונים תפעולי, גמישות הפתרון ויכולתו להתרחב,

מימוש הפרויקטים ושמירה על ביצועים אנליטיים גבוהים.

"אנו מאמינים כי הדירוג שלנו כמובילים בדוח פורסטר הוא הוכחה נוספת להצלחת האסטרטגיה שלנו להוביל בתחום ה-In-memory", מציין גרג מק'סטראויק, המנהל הגלובלי של תחום בסיסי הנתונים והטכנולוגיה ב- SAP. "באמצעות פתרון SAP HANA אנו מסייעים ללקוחותינו להחליף את פתרונות בסיסי הנתונים הנקודתיים שלהם ולעבור לפלטפורמת In-memory עוצמתית, המסוגלת להריץ כל יישום אנליטי ומבוסס טרנזקציות בסביבה אחת. המחויבות שלנו בקידום חדשנות מתמשכת סביב פלטפורמת SAP HANA מאפשרת ללקוחותינו להצליח בכלכלה הדיגיטלית של היום".

לדברי שמוליק סיטון, מנהל תחום טכנולוגיות ,SAP ישראל, "פתרון SAP HANA זוכה לגידול משמעותי בנתח השוק עם למעלה מ-7,200 לקוחות ברחבי העולם שהטמיעו את הפתרון עד כה, כפול ממספר הלקוחות שהיו בשנה שעברה. לפתרון SAP HANA בסביבת הענן (SAP HANA Cloud Platform) למעלה מ-1,500 לקוחות, והוא זוכה לביקוש מרשים גם בקרב חברות סטארט אפ. בנוסף, לפתרון למעלה מ-850,000 משתמשים פעילים." סיטון הוסיף ואמר כיSAP"  עומדת מאחורי התחייבויותיה לחדשנות טכנולוגית ופשטות בתהליכים העסקיים".

אודות פעילותה של SAP בישראל

SAP היא ספקית יישומי התוכנה העסקיים הגדולה בישראל. SAP מציעה פתרונות לתחומי פעילות הליבה של ארגונים, והיא היחידה הפועלת בארגונים בכל סדר גודל ובכל תעשיה. ל-SAP ישראל כ-220,000 משתמשי-קצה, והיא ספקית יישומי התוכנה העסקיים המובילה בכל מגזרי התעשייה במשק.  מרכז הפיתוח SAP Labs  ישראל הוא חלק ממערך הפיתוחהבינלאומי של SAP ומשמש כאחד מארבעת מרכזי הפיתוח האסטרטגיים של SAP ברחבי העולם.המעבדה, הממוקמת ברעננה, מעסיקה כ-700 עובדים. היא מגייסת לשורותיה עובדיםמנוסים, בוגרי אוניברסיטאות וסטודנטים ממיטב המוחות בישראל.  SAP Labs Israel מובילה את דגלהחדשנות בSAP -בין השאר על ידי רכישה ומיזוג של חברות טכנולוגיה בארץ.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות