<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > פתרון אבטחת הענן של CipherCloud נבחר כטוב ביותר בכנס SC Awards

פתרון אבטחת הענן של CipherCloud נבחר כטוב ביותר בכנס SC Awards

פרבין קוטארי

פרבין קוטארי

Cipher Cloud, המובילה בתחום אבטחת המידע בענן ומיוצגת בארץ על ידי אינוקום מקבוצת אמן, זכתה בכנס אבטחת המידע היוקרתי SC Awards בפרס על פתרון אבטחת המידע שלה.

הפתרון, Cloud access security broker, הוא הראשון מסוגו המאפשר לארגונים להתאים את עצמם לכללי הרגולציה של אירופה (GDPR). הפתרון מאפשר למצוא מידע רגיש ואישי בכמה יישומי ענן במקביל, לתקן בעיות בצורה פרואקטיבית, להצפין מידע רגיש, לעקוב אחר המשתמשים בענן ולזהות חריגות גאוגרפיות.

SC Awards Europe שהתקיים בלונדון בפעם השנייה הוא הכנס השנתי של המגזין הנחשב SC Magazine, מגזין אבטחת המידע, הסייבר וה-IT המוביל באירופה. הכנס מעניק פרסים לפתרונות וארגונים הנלחמים באיומי אבטחת המידע והסייבר ההולכים וגדלים. בין התחומים אותם המגזין זוקר: ניהול ואבטחת מידע, הגנת ענן, הגנת מפני דליפת מידע, הגנת אימייל ועוד.

פתרונותיה של CipherCloud מאפשרים לארגונים לעבור בצורה חלקה לעבודה בענן בזמן שהיא מספקת אבטחת מידע, התאמה ושליטה. CipherCloud מספקת אבטחת Multi-cloud מקיפה הכוללת אבטחת מידע מתקדמת, שליטה, בקרה על התוכן וניתוח סיכונים.

פרבין קוטארי, מנכ"ל CipherCloud: "אנחנו מתרגשים מאוד מההכרה כפתרון אבטחת הענן הטוב ביותר ב-SC Awards. בזמן שארגונים העובדים עם הענן מתמודדים עם איומי אבטחת מידע וסייבר הגדלים ומשתכללים כל יום, Cloud access security broker מאפשר להם למנף את השימוש בו, להימנע מסיכונים מיותרים ולשמור על שליטה ובקרה מלאים על המידע הרגיש של הארגון".

 אודות אינוקום

חברת InnoCom מקבוצת אמן הינה Value Added Distributor המייצגת בישראל חברות IT מובילות ומתמקדת בייצוג והפצת פתרונות אבטחת מידע, סייבר וניהול רשתות חדשניים לשוק הישראלי. מאז הקמתה עובדת החברה עם יצרניות מובילות ועם שותפים מקומיים מובילים לביצוע הטמעות מוצלחות של טכנולוגיות IT חדשות. אינוקום מציעה מוצרים ופתרונות לתחומי אבטחת רשתות, אופטימיזציות WAN ושירותי ניהול מבוססי ענן. יחד עם השותפים העסקיים שלה, אינוקום מציעה את הפתרונות המתאימים ביותר ללקוחותיה, על מנת שאלה ייהנו מיתרון תחרותי דרך חדשנות טכנולוגית. בין הפתרונות המיוצגים על ידי אינוקום בישראל: Citrix, Palo Alto Networks, Kaspersky LAB, Proofpoint,  , Mojo Networks CipherCloud , Good ועוד. למידע נוסף, בקרו באתר החברה בכתובת: www.innocom.co.il

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות