<
יום שבת , דצמבר 16 2017
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > F5 Networks מכריזה על תוצאות הרבעון השלישי של שנת הכספים 2016

F5 Networks מכריזה על תוצאות הרבעון השלישי של שנת הכספים 2016

F5 Networks (נסדאק: FFIV) מכריזה על הכנסות בסך 496.5 מיליון דולר ברבעון השלישי של שנת הכספים 2016. מדובר בעלייה של 3% ביחס ל- 483.7 מיליון דולר ברבעון השלישי של שנת הכספים 2015.

ג'ון מקאדמס

ג'ון מקאדם

הרווח הנקי (‏GAAP‏) הסתכם ב-‏91.8 מיליון דולר (‏1.37 דולר‏ למנייה מדוללת) בהשוואה ל-‏75.4‏ מיליון דולר (‏1.11 דולר למניה מדוללת) ברבעון הקודם ו- 93.2 מיליון דולר (1.29 דולר למנהי מדוללת) ברשבון השלישי אשתקד.

להוציא השפעתם של תגמולים מבוססי מניות ופחת של נכסים בלתי מוחשיים, ברבעון הראשון של שנת הכספים 2016 הסתכם הרווח הנקי במונחי Non-GAAP ב-‏121.7 מיליון דולר (‏1.81 דולר למנייה מדוללת), בהשוואה ל-114.0 מיליון דולר (‏1.68‏ דולר למניה מדוללת) ברבעון הקודם ו- 120.2 מיליון דולר (1.67 דולר למניה מדוללת) ברבעון השלישי אשתקד.

התאמת ההכנסה הנקייה לפי GAAP להכנסה הנקייה שלא על פי GAAP כלולה בהצהרות המאוחדות על פעילות החברה.

"במהלך הרבעון השלישי, F5 הראתה גידול מוצק בהכנסות ורווחים חזקים, למרות אווירה עסקית מאתגרת," אמר ג'ון מק'אדם, נשיא ומנכ"ל F5. "אזורי אמריקה ואסיה פסיפיק, שניהם תרמו לגידול רצוף בהכנסות, בעוד אזור ה- EMEA הראה ירידה בהכנסות לעומת הרבעון הקודם, על רקע תוצאות משאל העם בבריטניה לפרוש מהאיחוד האירופי.

"מכירות התכנה ממשיכות לעלות כחלק מכלל המכירות ממוצרים, דבר שמשקף עליה יציבה בפריסת המוצרים שלנו בסביבות הענן הפרטי והציבורי. ההתרחבות בנוכחות שלנו בענן הפרטי והציבורי תרמה לגידול רציף במכירות של מוצרי אבטחת המידע שלנו במהלך הרבעון".

כפי שהוכרז בעבר, F5 החלה להציג שדרוגים משמעותיים למוצרים ומספר מוצרים חדשים ברבעון השלישי. בנוסף ל- 100Gb blades ל- VIPRION, החברה הציגה גרסה 5.0 של פלטפורמת הניהול BIG-IQ, התקן עצמאי חדש להתמודדות עם התקפות DDoS וגרסה חדשה ל- TMOS עם תכונות המתוכננות לקהילת ה- DevOps ויכולות משופרות לאינטגרציה עם הענן. אספקת המוצרים מתוכננת ברבעון הנוכחי, כולל ריענון של משפחת מוצרי BIG-IP והתקן SSL עצמאי המתוכנן על מנת להצפין ולבטל הצפנה בעומסי העברת המידע, בתיאום עם פתרונות אבטחת מידע של צד שלישי. גרסאות חדשות של מוצרי ה- Virtual Edition של החברה, עם ביצועים הגבוהים פי ארבעה לעומת משפחת ה- VE הנוכחית, מתוכננים לאספקה ברבעון הראשון של שנת הכספים 2017.

"אני מאמין כי ההיקף והתזמון של השקות מוצרים אלו יאפשרו ללקוחות ולשותפים שלנו לענות על האתגרים ולמנף את ההזדמנויות המוצגות על ידי ארכיטקטורות היברידיות, המשתרעות בענן הפרטי והציבורי, כמו גם אתרי דטה-סנטר מסורתיים יותר שהנם on premise. כתוצאה מכך, אני בטוח בכך שהם יסייעו לקדם גידול בהכנסות ממוצרים בזמן הקרוב" אמר מק'אדם.

עבור הרבעון הנוכחי של שנת הכספים 2016, המסתיים ב-30 לספטמבר, F5 הציבה יעד הכנסות של 515 עד 525 מיליון דולר עם יעדי רווח  של בין 1.44 דולר ל- 1.47 דולר למניה מדוללת לפי GAAP, ובין 1.92 דולר ל- 1.95 דולר למניה מדוללת שלא על פי GAAP.

אודות F5F5 logo Full_Color_JPEG

F5 (נסדאק: FFIV) מספקת פתרונות לעולם היישומים. החברה מסייעת לארגונים להתאים בקלות וביעילות את התעבורה והאספקה של שירותים בענן ובמרכז הנתונים על מנת להעביר בהצלחה יישומים לכל אחד, בכל מקום ובכל זמן.

F5 מציעה ללקוחותיה את ארכיטקטורת הסינתזה שלה, F5 Synthesis™, המשלבת אספקת שירותי יישומים מוגדרים בתוכנה (SDAS™) בסביבות היברידיות, מרכזי נתונים וענן. ארכיטקטורה זאת מאפשרת ללקוחות לספק לכל אחד ובכל זמן שירותי שכבת יישומים ללא אילוצים ומגבלות בצורה מהירה, יעילה וחסכונית.

הפתרונות של F5 מרחיבים את טווח ההגעה של מערכות המידע הודות לשימוש במסגרת עבודה פתוחה הניתנת להרחבה ולמערך עשיר של שותפים, הכולל ספקים ויצרנים מובילים בתחום התיאום והשילוב של מרכזי נתונים וטכנולוגיות.  גישה זו מאפשרת ללקוחות למצוא את המודל התשתיתי המתאים ביותר לצרכיהם לאורך זמן. ארגונים ממשלתיים, מותגים צרכניים, ספקי שירותים ועסקים מובילים, כולם נעזרים ב-F5 כדי לשמור על מיקומם בחוד החנית של טכנולוגיות הענן, האבטחה והניידות.

F5 מספקת את ההגנה המקיפה והמתקדמת ביותר מפני מתקפות למניעת שירות DDoS, מתקפות Zero Day ומתקפות ברמת היישום, ואת היכולות המלאות להגנה מפני תוכנות רובוטיות (bot). הסניף הישראלי של F5, השני בגדלו בעולם, ממוקם בתל אביב, ובו מועסקים כ-250 עובדים.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות