<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > Veeam  חושפת את פלטפורמת Veeam Availability עבור הענן ההיברידי

Veeam  חושפת את פלטפורמת Veeam Availability עבור הענן ההיברידי

 

 פיל גודווין, IDC: "הצלחתה של הטרנספורמציה הדיגיטלית בארגון תלויה בזמינות המידע והאפליקציות  בענן ההיברידי" ; עד 2019, מרבית הארגונים בעולם ישלימו  את המעבר לסביבת עבודה מבוססת ענן

 Veeam® Software, המפתחת פתרונות חדשניים המספקים זמינות לארגוני  ה- Always-On Enterprise™, הכריזה באירוע און ליין מיוחד בבוסטון, על הדור הבא של זמינות מידע: Veeam Availability Platform לענן ההיברידי.

על פי IDC, ארגונים נמצאים בתהליך מתמשך של טרנספורמציה דיגיטלית, הגורמת בחלקה  להשבתות מיחשוב. על רקע זה, אסטרטגיית ענן היא כבר צורך קיומי ולא מיועדת רק על מנת להשיג יתרון תחרותי. עד 2019, מרבית הארגונים בעולם ישלימו  את המעבר לסביבת עבודה מבוססת ענן, וצורך זה מטיל לחץ רב על פתרונות זמינות המידע, ומחייב אותם להוכיח יכולות בסביבות עבודה שונות.

Boston - 1Veeam Availability Platform for the Hybrid Cloud נולדה כדי להתמודד עם אתגרים אלה,  והיא מספקת לארגונים, בכל הגדלים, זמינות מידע מלאה במערכות ווירטואליות, פיזיות ומבוססות ענן.

להלן רשימת היכולות של הפלטפורמה החדשה:

  • יעדי התאוששות מאסון (SLOs) נמוכים מ- 15 דקות לכל האפליקציות והמידע, וניהול של תהליך ההתאוששות מאסון.
  • זמינות מידע ומניעת עומסים בכל סוגי הענן ומכל מיקום, למיקסום ההשקעות ב- IT ולהגדלת הגמישות.
  • ניטור פרואקטיבי, דיווח, בחינות ותיעוד כדי לעמוד בדרישות הרגולטוריות והעסקיות.

" Veeam Availability Platformלענן ההיברידי היא בבחינת נקודת שינוי עבור Veeam," אמר פיטר מקיי, נשיא ו- COO ב- Veeam. "בעולם הדיגיטלי הנוכחי, אנו יודעים שגישה למידע, אשר אינה עומדת בתנאים של 24.7.365 אינה קבילה, ובשעה שארגונים מאמצים טכנולוגיות חדשות כדי לספק את הדרישות של לקוחותיהם, Veeam בחרה שוב להתמודד עם האתגר. למעלה מ- 200 אלף לקוחות Veeam אימצו את פתרונות הזמינות שלנו ב- 10 השנים האחרונות, ועם המבט קדימה, Veeam Availability Platform מרחיבה באופן דרמטי את היכולות שלנו ואת החדירה לשוק. היא מסמנת עידן חדש בכל הנוגע למענה שאנו נופנים  לגופי האנטרפרייז, בדמות פתרון זמינות מקיף עבור עומסים וירטואלים, פיזיים ומבוססי ענן. כך,  מחזקת הפלטפורמה את מעמדינו כחדשנים וכמובילי שוק הזמינות לאנטרפרייז בשנים הבאות."

פיטר מקי

פיטר מקי

"ארגונים נמצאים בתהליך מתמשך של טרנספורמציה דיגיטלית והצלחתה תלויה בזמינות המידע והאפליקציות  בענן ההיברידי" אמר פיל גודווין, מנהל מחקר הגנה, זמינות והתאוששות ב- IDC. "במחקר גלובלי שערכה IDC בקרב לקוחות Veeam נמצאו תוצאות עסקיות מוכחות מבוססות זמינות, כולל שיפור ניכר ב- SLA, השבתות מיחשוב וזמני ניהול של אופרציות IT בהשוואה לפתרונות אחרים בהם השתמשו החברות לפני המעבר ל- Veeam."

Veeam Availability Platform:

Veeam Availability Platform מביאה את הדור הבא של זמינות המידע במרחב הוירטואלי, הפיזי ובסביבה  מבוססת ענן. הפלטפורמה מספקת:

  • תמיכה בשירותי ענן פרטי באמצעות Veeam Availability Suite.
  • סוכנים לשרתים פיזיים ושרתים בענן ציבורי וניהול תהליך התאוששות מאסון באמצעות Veeam Availability Orchestrator.
  • ניהול סביבות Veeam בענן לספקי שירות באמצעות Veeam Availability Console.

פתרון Veeam Availability Platform כולל:

Veeam Availability Suite

מוצר הדגל של Veeam, המספק זמינות לענן הפרטי ולעומסי מיחשוב וירטואלים באמצעות המוצרים   Veeam Backup & Replication ו- Veeam ONE. גירסה 9.5 של Veeam Availability Suite, שתושחרר לשוק באוקטובר הקרוב, תכלול קרוב ל-100 יישומים והרחבות של המוצר.

ממשק ניהול  NEW Veeam Availability Console

הפלטפורמה החדשה כוללת את ממשק ניהול  Veeam Availability, פלטפורמה מותאמת-ענן עבור ספקי שירות וסביבות ארגוניות מבוזרות. תוך מינוף Veeam Cloud Connect, ממשק ניהול זה מציע לארגונים דרך קלה לניהול משרדים מרוחקים, מאפשר לספקי שירות לספק שירותי גיבוי כשירות (BaaS) ושירותי התאוששות מאסון כשירות (DRaaS), ומאפשר לשותפים ולמשווקים להשיק שירותים עסקיים חדשים.

סוכן Veeam  Microsoft Windows:

הסוכן מספק זמינות מידע לשרתים ווירטואלים מבוססי  Windows בענן הציבורי,  כמו גם, בתחנות עבודה בסניף מרוחק, בבית, במשרד או בטלפון הסלולרי.

סוכן Veeam  ל- Linux:

הסוכן מספק זמינות מידע לשרתים מבוססי Linux בענן הציבורי, כמו גם, לתחנות עבודה בסניף מרוחק, בבית ובמשרד.

Veeam Availability Orchestrator:

פתרון זה מספק ניהול תהליך התאוששות מאסון בארגון, כולל שילוב של הגיבוי והשחזור של Veeam, באמצעות תוכנית DR מוגדרת ועמידה במדיניות של בדיקות, רגולציה ותיעוד.

Veeam Cloud Connect:

הפתרון מתווה גיבוי והתאוששות של עומסים מבוססי ענן, ומספק דרך משולבת, מהירה ובטוחה לגיבוי, העתקה ושחזור אל-/מ- סביבות ענן, ציבורי או פרטי.

זמינות לOffice 365:

בעזרת מוצר זה שיצטרף ל- Veeam Availability Suite ארגונים יוכלו לבצע גיבוי מאובטח של מידע ב- Office 365 ישירות לסביבה שלהם, ושיחזור מתיבות הדואר, ברמת הפריט הבודד.

"ההכרזה היום מהווה ציון דרך משמעותי בהתפתחות פתרונות זמינות המידע של Veeam לסביבות מערכות המידע החדשות. המידע, בין אם נולד בשרת פיזי, וירטואלי, במרכז, בסניפים, או בענן הציבורי – יהיה זמין לארגון, מנוהל ומתועד, בעזרת הפתרונות הייחודיים של Veeam וכפוף לתפיסת ה- Always On" אמר מיקי פרידמן, מנהל פריסייל אזורי,  Veeam.

אודות Veeam  

Veeam ® מכירה באתגרים הגלובליים החדשים, המחייבים את הלקוחות לתפקד כ- Always-On Business™ לרבות תפעול שוטף של 24/7/365 . על מנת להתמודד עם דרישה זו Veeam  פרצה דרך לשוק חדש שדורש זמינות עבור ארגוני האנטרפרייז (Always-On Enterprise™).

בשונה מפתרונות גיבוי Legacy המספקים זמני התאוששות מאסון RTO), ™RTPO) של שעות או ימים, Veeam מספקת ללקוחותיה זמני התאוששות  (RTPO™) של למטה מ- 15 דקות לכל היישומים והמידע. יכולות אלה מתאפשרות בזכות פתרון הוליסטי המספק התאוששות במהירות הבזק, ללא אובדן מידע וכולל הגנה מובטחת, מינוף של המידע ושקיפות מלא.

Veeam Availability Suite™ הכוללת את הפתרון Veeam Backup & Replication™ מציעה וירטואליזציה, שירותי אחסון וענן המאפשרים למרכז הנתונים המודרני לסייע לארגונים לחסוך זמן, לצמצם סיכונים ולהפחית בצורה דרמטית עלויות תפעוליות והוניות.

Veeam הוקמה ב-2006 וכיום יש לה למעלה מ- 41,000 שותפים מקצועיים ולמעלה  מ- 205,000 לקוחות ברחבי העולם  מטה החברה העולמי של Veeam יושב בבאר שבשוויץ ולחברה סניפים נוספים ברחבי העולם.

הסניף הישראלי של Veeam, החולש גם על פעילות החברה ביון, קפריסין ומלטה, הוקם ב- 2012 והצליח לגייס, בפרק זמן קצר, למעלה מ- 1,000 לקוחות, בינהם: משרדי ממשלה, בנקים, בתי חולים, אוניברסיטאות, חברות טלקום, חברות הייטק ועוד. לאתר החדש בעברית, הקלק כאן.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות