<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > "אנו רואים בישראל כיעד מרכזי לשנה הקרובה במיוחד לאור תהליך הכניסה המוצלח של Okta לשוק זה"

"אנו רואים בישראל כיעד מרכזי לשנה הקרובה במיוחד לאור תהליך הכניסה המוצלח של Okta לשוק זה"

img_7297

מימין לשמאל: פים אגמונד, מנהל תחום פלטפורם, EMEA, בחברת Okta; גראת' סטנטון, סמנכ"ל שיווק ומכירות Okta EMEA ואריה גליקמן, מנכ"ל יוניקלאוד, נציגת Okta בישראל

כך אמר Garrett Stanton  סמנכ"ל השיווק והמכירות של Okta   באירוע שקיימה Unicloud, נציגת Okta הרשמית בישראל

בין לקוחות החברה

"השוק בישראל בהחלט מהווה יעד מרכזי עבורנו בשנה הקרובה במיוחד לאור תהליך הכניסה המוצלח של Okta בישראל והשותפות שלנו עם Unicloud", כך אמר Garrett Stanton  בכנס מקצועי שערכה היום (א') חברת יוניקלאוד (Unicloud) מקבוצת יוניטסק, נציגתה הרשמית של Okta  בישראל. הכנס התקיים במלון דן תל אביב בהשתתפות מעל 40 מקצועני IT בחברות מובילות בישראל.

"אנו רואים בשוק הישראלי את האוריינטציה הטכנולוגית הגבוהה, הן של חברות גדולות וכמובן הסטרטאפים ואת הבשלות והמוכנות לפעילות מבוססות ענן או היברדי . Okta היא הבסיס לחיבור בטוח בין משתמשים לטכנולוגיה בעידן שבו כל אחד מחובר לכל אפליקציה ומכל מכשיר. לכן האתגר העיקרי כיום הוא ניהול זהויות שיאפשר Digital Transformation אמיתי שהוא קל לשימוש הכולל ניהול מרכזי אחוד", .

Okta, אשר מטה החברה פועל בסן פרנסיסקו ובעלת פעילות גלובלית, מספקת תמיכה ל – 4,500 אפליקציות שונות בתחומים רבים כגון:  ERP, CRM ועוד. בין לקוחותיה אלפי ארגונים ממגזרי פעילות מגוונים שרבים מהם נמנים על רשימת Fortune 500.

באירוע הוצג פתרון ה – Platform של Okta אשר מאפשר ניהול זהויות חיצוני לארגון, כלומר ללקוחות וספקים חיצוניים אשר משתמשים ביישומים הארגונים של החברה דוגמת אתרי מסחר אלקטרוני, פורטלי ספקים, IoT ועוד. באמצעות ה – Platform ארגונים יכולים להבטיח לעצמם מדיניות גישה פתוחה וזמינה למעגלי העבודה השונים של הארגון באמצעות שילוב סביבת ענן בטוחה יותר ושמירה על חווית לקוח המאפשרת גמישות פעולה, גישה למכלול רחב של שירותים ואפליקציות בעלות יכולת העברת מידע חלקה והכל כמובן ברמת זמינות גבוהה ביותר וממשק API פשוט המאפשר תיעוד מלא.

אריה גליקמן, מנכ"ל יוניקלאוד, אמר כי "הפתרון של Okta זוכה להיענות גבוהה מצד ארגונים במגזרי פעילות שונים בישראל בזכות המענה לצורך אמיתי שהיא מספקת – היכולת לוודא בעידן של ריבוי אפליקציות מבוססות ענן ודינמיות של משתמשים את זיהוי הנכנסים מנקודה אחד ובאמצעות נקודת ממשק מרכזית אחת. כבר כיום, אנו עובדים עם לקוחות דוגמת Zerto, קליקסופטוור, רדוור ואחרים. Okta  ב EMEA ראו ב UNICLOUD  את הגוף המנהל בעבורה את כל הפעילות בישראל והקנתה ל UNICLOUD מעמד Value Added Distributor  יחד עם המשווקים המקומיים שלנו – CodeOasis ו – Teraworks – נמשיך לבסס את פתרון ניהול הזהויות של Okta כשחקן מרכזי בשוק הענן בישראל".

Okta נחשבת למובילה העולמית בתחום ניהול הזהויות ואימות משתמשים ולאחרונה דורגה על-ידי גרטנר כחברה היחידה בקטגוריית מובילת השוק ב"ריבוע הקסם" השנתי שלה בתחום ניהול זהויות וגישה כשירות (IDaaS) תוך שהיא מקדימה חברות ענק דוגמת מיקרוסופט.

פתרונות Okta מאפשרים למשתמשים במעגלי הפעילות השונים (עובדים, לקוחות, ספקים וכו') להתחבר מכל מכשיר לאפליקציות הארגוניות מבוססות הענן באמצעות ניהול זהויות ואימות המשתמש. הגישה לאפליקציות – הן מבוססות On-premise והן מבוססות SaaS – מתבצעת מנקודה אחת באמצעות סיסמא אחידה תוך יצירת אמצעי אימות גבוהים יותר לאפליקציות הקריטיות בארגון.

המערכת של Okta מספקת כלים נוספים הכוללים ניהול תוכן ארגוני על מכשירי הסלולר ויצירת מדיניות BYOD לשימוש נכון ומחיקת המידע הרגיש לאחר עזיבת העובד. כמו כן, היא מאפשרת הקצאת הרשאות גישה (Provisioning) וביצוע הגדרה אוטומטית לעובדים חדשים לכל האפליקציות תוך שניות מרגע קליטתם בחברה.

  

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות