<
יום רביעי , ינואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > ניהול מערכות ושרותי IT > אלעד מערכות נבחרה כמובילה בתחום ה-CRM על ידי חברת האנליטיקה STKI

אלעד מערכות נבחרה כמובילה בתחום ה-CRM על ידי חברת האנליטיקה STKI

אלעד מערכות המתמחה בפיתוח, יישום והטמעה של מגוון טכנולוגיות מתקדמות בארגונים, נבחרה על ידי חברת האנליטיקה הישראלית של ד"ר ג'ימי שוורצקוף, STKI, כמובילה בתחום ה

אופיר בר און, צילום עמי ארליך

אופיר בר און, צילום עמי ארליך

CRM ו-XRM. אלעד מערכות היא המיישמת המובילה בישראל של פתרון ה-CRM של מייקרוסופט, Dynamics CRM, המאפשר לארגונים לקבל תמונה מלאה על לקוחותיו ולחזק את מערך שירות הלקוחות לאורך זמן. cSTKI היא חברת האנליטיקה והמחקר המובילה בישראל. החברה, שהוקמה בשנת 1992, מפרסת בכל שנה דו"ח המפרט את החברות ההייטק וה-IT המובילות במגוון רחב של תחומים כולל אבטחת מידע, מיקור חוץ, ניהול ביצועים ועוד.

 אופיר בר און, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי אלעד מערכות: "אנחנו שמחים שגוף מכובד כמו STKI מכיר בהצלחה של אלעד מערכות בתחום ה-CRM. הבחירה בנו כמובילים בשוק ה CRM מציגה את ההצלחה וההתקדמות שנעשתה בתחום זה ועל כך יעידו לקוחותינו הרבים. אלעד מערכות היא שותפה בכירה של ענקית התוכנה מיקרוסופט כבר שנים רבות ומובילה את תחום ה-CRM בזכות הפתרון Microsoft Dynamics CRM. מיקרוסופט הכירה ברמת המקצועיות והאיכות שאנחנו מספקים לשוק הישראלי ובחרה באלעד מערכות פעם שביעית ברציפות ל-Dynamics President's Club, מועדון השותפים היוקרתי של החברה."

 אודות אלעד מערכות

אלעד מערכות מספקת שירותי IT מקיפים, הכוללים פיתוח והטמעת יישומי תוכנה ופתרונות ארגוניים, פתרונות בתחום של תשתית ואינטגרציה עבור מערכות מידע, מתן שירותי מיקור חוץ, שירותי ייעוץ ותמיכה לגופים רבים ומובילים בישראל. קבוצת  אלעד מעסיקה כ-900 מומחים. הקבוצה פועלת במגוון מגזרים: ממשלתי, ציבורי, הייטק, רפואי, בטחוני ואזרחי. בין לקוחותיה נמנים: משרדי ממשלה, עיריית תל אביב, הנהלת בתי המשפט, בנקים, בתי זיקוק נפט, שירותי בריאות כללית, מכבי שירותי בריאות, המרכז הרפואי על שם שיבא, רשות שדות התעופה, אל על, משטרת ישראל, אלקטרה, אלבר ועוד. קבוצת אלעד מערכות נמצאת בבעלותם של יואש טרוקמן ואלעד טירן.

לאתר החברה: http://www.elad.co.il/ 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות