<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > ניהול מערכות ושרותי IT > One1 משיקה את פלטפורמת התוכנה One1Connect

One1 משיקה את פלטפורמת התוכנה One1Connect

ומשנה את כללי המשחק בשוק המחשוב הארגוני

שי אוזון

שי אוזון

חברת One1 השיקה היום (שלישי) את One1Connect, פלטפורמת תוכנה המאפשרת לארגונים להתחבר בקלות, במהירות ובשקיפות מרבית ליישומים חדשניים בעידן הדיגיטלי. הפלטפורמה שבנתה One1 מחברת את מערכות ליבת המחשוב המסורתיות הקיימות בארגונים, לפתרונות ולשירותי תוכנה מתקדמים בעולם החדש, ובכך מסייעת להם לשמור על רלוונטיות וצמיחה בשוק עסקי דינאמי ותחרותי. שי אוזון, מנכ"ל חברת One1: "בשנים האחרונות ביצענו מספר מהלכים עסקיים של כניסה לעולמות תוכן חדשים, רכישות ושותפויות עסקיות, אשר ביחד עם המומחיות של One1 במערכות ליבה ארגוניות, יצרו את הפלטפורמה של One1Connect – המהווה עבור לקוחותינו גשר ליישום טכנולוגיות חדשות. אנו מאפשרים להם להטמיע מערכות מתקדמות כגון IOT, CRM, BPM, Marketing automation ולשלבם במערכות הארגון הקיימות בצורה פשוטה, תוך חיסכון במשאבי זמן וכסף."

הפלטפורמה שהשיקה One1 מחברת בין העולם הקיים היום בארגונים ובפרט בין מערכות ה-ERP האירגוניות ובין ה"עולם החדש" שהוא יותר פתוח וממוקד פתרון. כך למשל ארגון הרוצה לעשות שימוש ברכיבי IOT בתהליכי המכירה שלו ובקשר שלו עם הלקוח, ישתמש בפלטפורמה של One1Connect כדי לבצע את החיבור בין רכיב ה-IOT לענן, למובייל וליצור תהליכים בתוך מערכות ה-ERP. היכולת לספק לארגונים ערך מוסף מידי בתהליכי היצור וההגעה לשוק, באה לידי ביטוי בכמה פרויקטים שביצעה One1 בתקופה האחרונה, במהלך של השקה שקטה. פלטפורמת One1Connect שימשה להטמעה של יישומים טכנולוגים מתקדמים במספר חברות כדוגמת נגב קרמיקה, דיפלומט, החברה לפיתוח קיסריה, בית החולים הפרטי אלישע, מפלגת ש"ס ועוד.

אוזון הוסיף כי "One1 מציעה כיום לארגונים ליישם טכנולוגיות חדשניות באמצעות אינטגרציה מתקדמת, ללא צורך בשדרוג מסיבי של מערכות ליבה, תוך פרק זמן קצר של מספר חודשים. זהו יתרון תחרותי ובידול עסקי גם עבורנו ובעיקר עבור לקוחותינו. החיבור של מערכות קיימות עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר הקיימות בשוק, היא האסטרטגיה הנכונה והמתאימה ביותר כיום עבור חברות מחשוב ואינטגרציה בעידן הדיגיטלי".

אודות One1

One1 היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסת תל אביב, ונמנית על חברות ה-IT המובילות בישראל בתחומי התוכנה ואינטגרציית המערכות. החברה מעסיקה כ-4,000 עובדים מקצועיים בארץ ובחו"ל ומספקת פתרונות מחשוב מקצה לקצה ושירותי מיקור חוץ ליותר מ- 2,000 לקוחות במגזרי התעשייה, היי-טק, בנקאות, פיננסים, ביטוח, קמעונאות, מסחר ועוד. מניית One1 נכללת במדד ת"א-125 והכנסותיה השנתיות הן כמיליארד שקל. מנכ"ל קבוצת One1 הוא שי אוזון.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות