<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > ניהול מערכות ושרותי IT > הסוכנות היהודית מאמצת את פתרון שיתוף המסמכים הבינלאומי Egnyte

הסוכנות היהודית מאמצת את פתרון שיתוף המסמכים הבינלאומי Egnyte

היקף הפרוייקט נאמד במאות אלפי שקלים

הסוכנות היהודית בחרה בפתרון Egnyte לשיתוף מסמכים מאובטח ומנוהל. את פרוייקט היישום ביצעה קבוצת  mobilitPRO המייצגת את Egnyte בישראל.

הסוכנות היהודית מפעילה ברחבי העולם מאות שליחים, נציגים ועובדים, אשר נדרשים להתעדכן באופן תדיר בפעילות ולשמור על תיאום וקשר הדוק עם המשרד הראשי בישראל. Egnyte ישמש בארגון הגלובלי לניהול, ניטור ומעקב אחר תהליכי הפצת המסמכים בין הגורמים השונים ולשליטה ולבקרה אחר המיקום של אחסון המסמכים. בסוכנות היהודית בחרו להפעיל את הפתרון בתצורה היברידית, עם רפליקציה מלאה בין השרתים המקומיים לענן. היקף הפרוייקט נאמד במאות אלפי שקלים.

Egnyte הוא פתרון Hybrid Cloud File המאפשר לארגונים לצמצם עלויות וסיבוכיות הקשורים בשרתי שיתוף קבצים ארגוניים עם יכולות מתקדמות וללא פשרות מבחינת אבטחת המידע. עובדי ארגונים העובדים עם הפתרון מקבלים גישה בטוחה ופשוטה למסמכים הארגונים המורשים להם ללא תלות היכן המסמכים ממקומים. מחלקת ה-IT מקבלת שליטה ובקרה מלאה על הגישה ועל ההרשאות הגישה לכל מסמך על ידי כל עובד מכל מכשיר בכל עת כאשר המסמכים יכולים להישאר על שטח האחסון בארגון גם ללא רפליצקיה לענן

משתמשי הקצה של הסוכנות היהודית יכולים כיום באמצעות  Egnyte ליהנות מגישה למסמכים מכל מכשיר ממנו הם מעדיפים לעבוד, עם חווית שימוש מהירה ונוחה. מבחינת חטיבת התשתיות של הסוכנות היהודית נרשם חסכון בזמן הדרוש לתמיכה במערכות ובמשאבי מחשוב מקומיים, והימנעות משימוש בתוכנות צרכניות שאינן בשליטת הארגון.

אריה ברקוביץ

אריה ברקוביץ

פתרון Egnyte גם מספק יכולות ניהול חזקות החשובות במיוחד לארגונים כמו הסוכנות היהודית אשר מנהלים פעילות גלובלית מבוזרת. לוח הבקרה של המערכת מספק מבט מקיף לגבי כל ההיבטים הקשורים למסמכים הארגוניים, ומאפשר לנהל הרשאות של משתמשים, קבוצות ומכשירים. דוחות רבים המשולבים בפתרון מספקים מבט כולל ופרטני לגבי  שטח שימוש מצד משתמשים, פילוח של מכשירים, מעקב אחר העלאות והורדות של כל קובץ או איתור של קבצים בלתי מורשים.

הפתרון נבחר לאחר בחינה קפדנית, בזכות קלות הניהול שלו, רכיבי ההגנה על מידע, תמיכה בשפה העברית, תמיכה במכשירים מרובים והשירות הנלווה. הטמעת הפתרון בוצעה בזמן קצר של חודש אחד בלבד.

שי בן-רעי, מנהל חטיבת תשתיות ארגוניות בסוכנות היהודית מסר: "חיפשנו מערכת איכותית לשיתוף קבצים במשך יותר משלוש שנים ולא הצלחנו למצוא מערכת שתספק מענה ארגוני, עם ממשק ל- Active Directory, ובעלויות שאפשר לעמוד בהן. הפתרון של Egnyte, יחד עם התמיכה שקיבלנו מ- mobilitPRO, הציבה אותנו על דרך המלך".

"אחד הדברים שבידלו את Egnyte מבחינתנו היא העובדה שמשתמשים בתוך הרשת הארגונית עובדים מול השרת המקומי ולא מול הענן, ורק כאשר הם מחוץ לרשת הם עובדים מול הענן. לא מצאנו את האפשרות הזאת בכל המערכות שבחנו", הוסיף בן-רעי.

"אנו שמחים על הבחירה של הסוכנות היהודית בפתרון Egnyte המשלב בין נוחות עבודה לבין מאפיינים ארגוניים חזקים", אמר אריה ברקוביץ', סמנכ"ל המכירות של קבוצת mobilitPRO. "פתרון Egnyte הוא חלק מהאסטרטגיה שלנו לספק פתרונות ניידות אסטרטגיים לארגונים, אשר יספקו ערך גבוה גם לצד המשתמש, גם למנהלי המחשוב, וחשוב מכך יעניקו יתרון תחרותי וערך עסקי לארגון עצמו".

אודות MobilitPro

קבוצת mobilitPRO (לשעבר Mobility in Cloud ) היא החברה המובילה בישראל בהפצה ויישום פתרונות בתחום הניידות העסקית. החברה מייצגת פתרונות בינלאומיים ייחודיים בתחום המוביליטי,  המספקים מענה לנושאים כגון: ניהול התקנים ניידים בארגון (Enterprise Mobility Management ), אחסון קבצים נייד, אבטחת מידע וסייבר, גיבוי ושחזור קבצים בענן, זיהוי ישויות, ניהול גישה, פתרונות נגישות לווב ולמובייל ועוד. בין הפתרונות המיוצגים בחברה: MaaS360 של יבמ, AirPatrol, Egnyte, Ping Identity ואחרים. מלבד ייצוג פתרונות מבצעת  mobilitPRO פרוייקטים רחבי היקף בארגונים הגדולים והמובילים בישראל הן באמצעות הצוות בישראל והן באמצעות שירותי Off Shore.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות