<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > ניהול מערכות ושרותי IT > Brightsolid משפרת ביצועים, אמינות ושרות עם INFINIDAT

Brightsolid משפרת ביצועים, אמינות ושרות עם INFINIDAT

חברת הענן הבריטית המובילה צמצמה את זמן הפריסה וזמן האחזור ושפרה תחרותיות

 INFINIDAT, ספקית מובילה לפתרונות אחסון נתונים, נבחרה על ידי Brightsolid, ספקית ענן בריטית מובילה, אשר הטמיעה את מערך אחסון הנתונים המתקדם InfiniBox על מנת לשפר ביצועים ואמינות בסביבת הענן של VMware. InfiniBox אפשר ל- Brightsolid לצמצם את זמן הפריסה של האחסון משעות לדקות בודדות ולהקטין את זמן האחזור מ- ms  2-10 לפחות מ- ms  1, וכך להשיג יתרון תחרותי בשוק שלה.

"המשימה שלנו הינה לספק חדשנות טכנולוגית עם שרות אישי. אנחנו מיישמים את הטכנולוגיה האפקטיבית ביותר, כך שתמיד נעלה מעבר לציפיות של הלקוחות שלנו בביצועים, באמינות ובעלות השרות שלנו", אמר ריצ'ארד היגס, מנכ"ל Brightsolid. "InfiniBox מספק ביצועים יוצאים מהכלל, להם אנו זקוקים כאשר אנו משרתים תעשיות עתירות מידע, דוגמת תעשיית האנרגיה. גמישות היא אחת התכונות העומדות בראש סדרי העדיפות שלנו. InfiniBox עומד בדרישה זאת, שכן הוא מספק את היכולת לגדול, תכונה חשובה במיוחד כאשר לקוחות צריכים להגדיל ולהקטין משאבים, בהתאם לדרישות העסק והתקציב".

מערך האחסון InfiniBox ניחן בקלות שימוש, מהירות ויכולות הקצאה שאפשרו למהנדסים של Brightsolid לצמצם זמן ומאמצים בניהול האחסון. Brightsolid מצאה גם כי InfiniBox יכול להתמודד עם טווח רחב של עומסי עבודה.

"אנחנו ברי מזל שיש לנו בסיס לקוחות כה מגוון, משום שאנחנו תמיד לומדים דברים חדשים, מרחיבים פתרונות בסקטור אחד ומיישמים אותם בדרכים חדשות על מנת לפתור אתגרים של לקוחות בסקטורים אחרים. לכן, אנחנו זקוקים לטכנולוגיה שתומכת במגוון דרישות של לקוחות", אמר היגס. "היכולת של INFINIDAT להתמודד עם עומסי עבודה רבים ושונים ובפרוטוקולים של NAS ו- SAN באופן סימולטני ואפקטיבי – משמעותה שניתן ליישמה במספר מדהים של יישומים שונים ולעמוד ב- 99% מהדרישות של לקוחותינו".

ג'ספר גונדרי וויאט

ג'ספר גונדרי וואיט

אחד מלקוחותיה של Brightsolid הוא מועצת העיר אברדין, הממוקמת בסקוטלנד. המועצה מספקת מגוון רחב של שירותים און-ליין ל- 220 אלף תושבים. היכולת להבטיח גישה מהירה לשרותים אלו היא חשובה ביותר, וזאת הסיבה שמועצת העיר אברדין בחרה ב- Brightsolid לספק לה פתרון גמיש, אשר ניתן לתאר אותו בצורה הטובה ביותר כ- תשתית כשרות (Infrastructure as-a-Service). חברת Brightsolid מאכסנת את אתר הייצור של המועצה והתאוששות מאסון ב- InfiniBox. המועצה כבר זכתה ליתרונות בזכות השותפות החדשה ל- Brightsolid וחסכה קרוב ל- 250 אלף דולר לשנה עם השרות חדש, הנתמך על ידי INFINIDAT.

Brightsolid בחנה כ- 37 פתרונות אחסון לפני שבחרה ב- InfiniBox. הם מצאו כי אף אחד מהפתרונות לא יכול היה לנהל מידע על פי קנה מידה.

"אנו שמחים לעבוד עם INFINIDAT, שכן אנו גדלים בקצב של 50% מידי שנה" המשיך היגס. "אנחנו בוחרים בשותפים שלנו בהתבסס על פוטנציאל הגידול שלהם והתרבות שלהם. יש לנו סינרגיה חזקה עם INFINIDAT, שכן שתי החברות מחזיקות בצוותים של מומחים שמעריכים את שיתוף הפעולה מעל לכל".

Brightsolid פרסה את מערכי InfiniBox בהצלחה באתרי הדטה-סנטר שלה בדנדי ובאברדין בסקוטלנד.

"ההצלחה של Brightsolid באספקת ביצועים גבוהים יותר ואמינות רבה יותר ללקוחותיה היא עדות לכוח של מערך האחסון InfiniBox," אמר ג'ספר גונדרי וואיט, מנהל הפעילות של INFINIDAT בבריטניה. "אנו רואים ב- Brightsolid יותר מעוד לקוח; היא שותפה אסטרטגית בשוק שרותי הענן".

מקורות נוספים:

INFINIDAT Company Overview

 InfiniBox Data Sheet

White Paper – Storing the Future

INFINIDAT on YouTube

אודות Brightsolid

כחברה שנבחרה כמעסיק הטוב ביותר בסקוטלנד, הערכים והתרבות שלנו מגדירים אותנו, וכחלק מקבוצת DC Thomson, אנחנו עסק משפחתי במובן האמתי ביותר וגאים בגישה האישית והגמישה שלנו לעסקים. אנחנו עובדים בשיתוף עם עסקים בכל סדרי הגודל על מנת לספק טכנולוגית ענן חסכונית מאתרי הדטה סנטר שלנו, אשר מאפשרת דרכי עבודה גמישות ושיתופי פעולה, המעצימים את הצוותים ואת חווית הלקוח ומספקים ערך גבוה יותר.

אודות INFINIDAT Infinidat

INFINIDAT, המספקת את הדור הבא של פתרונות האחסון לארגונים גדולים, הינה חברה ישראלית, אשר הוקמה על ידי משה ינאי ופועלת בראשותו. החברה מעסיקה כ- 400 עובדים בישראל – במטה הפיתוח, בהנהלת החברה ובמחלקת השיווק והמכירות. לחברה מעל ל-100 לקוחות גדולים בעולם ובישראל, והיא התקינה עד כה פתרונות בנפח של למעלה מ- 450 פטה-בייט ברחבי העולם. INFINIDAT גייסה סך של 230 מיליון דולר, ומוערכת כיום לפי שווי של 1.2 מיליארד דולר.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות