<
יום שישי , נובמבר 24 2017
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > תשתיות IT בענן: PAAS IAAS > Cloudway חתמה על הסכם לייצוג והפצת פתרונות האצת ואבטחת אתרים בענן של Cloudflare 

Cloudway חתמה על הסכם לייצוג והפצת פתרונות האצת ואבטחת אתרים בענן של Cloudflare 

הפתרונות מספקים ערך לחברות בעלות פלטפורמות מתקדמות המשרתות מליוני גולשים במרשתת

אלעד ולנר

אלעד ולנר

חברת ההפצה Cloudway, המייצגת פתרונות בתחום הענן, חתמה על הסכם ייצוג והפצת פתרונות Cloudflare  במסגרתו Cloudway תהיה אחראית על ניהול ופיתוח השוק בישראל וכן על מינוי משווקי משנה.

Cloudflare  מספקת את הדור הבא של האצה ואבטחת אתרים כשירות ענני עם נתח שוק של 72% מסה"כ האתרים בעולם המשתמשים בשירותי Proxy לדוגמה CDN ואו WAF. השירות מתאים לכל חברה בכל גודל ובמיוחד נותן ערך לחברות בעלות פלטפורמות WEB מתקדמות המשרתות מליוני לקוחות ברחבי העולם בזמן אמת ומכילות מידע רגיש.

השירות הכולל של Cloudflare  מאפשר לאתרים להיות מהירים יותר בטוחים יותר ואמינים יותר תוך השתפרות מתמדת המתבססת על מידע המצטבר בחברה ממתן השירות למיליארדי אתרים.

לדברי אלעד ולנר, VP Cloud Services ב- Cloudway "עם 6 מיליון לקוחות, 116 דאטה סנטרים ברחבי העולם, 2.5 מיליארד משתמשים בחודש ומשקיעים כגון Microsoft, Google החברה היא הבחירה העסקית והטכנולוגית הנכונה ביותר להאצה ואבטחה של אתרי אינטרנט".

 

 

 

 

 

אודות Cloudway

 

Cloudway היא חברת הפצה וייעוץ בתחום הענן המייצגת את פתרונות הדור הבא בתחום הענן והסביבות הנלוות לענן. החברה בוחרת את הפתרונות אשר תומכים במעבר תשתיות ארגונים לענן וכן פתרונות אבטחת וניהול ענן ייעודיים. בין הפתרונות שמייצגת החברה: Vultr ,NAKIVO VMware Backup,Kemp Technologies, Data Sunrise, Packe.net ועוד…

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשנתיים האחרונות.