<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > אחסון, גיבוי בענן והתאוששות בענן > פרויקט CLIMB בחר ב- Red Hat Ceph Storage כדי לממש צרכי אחסון נדרש לתמיכה בפריצות דרך רפואיות

פרויקט CLIMB בחר ב- Red Hat Ceph Storage כדי לממש צרכי אחסון נדרש לתמיכה בפריצות דרך רפואיות

Red Hat Ceph Storage  נבחר לתת מענה לצרכי נתוני ביואינפורמטיקה בקנה מידה גדול של קונסורציום אוניברסיטאות בבריטניה, על בסיס היכולת לספק קיבולת אחסון אובייקטים הכרחית

רד האט (Red Hat), הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה כי קונסורציום תשתית הענן לביואינפורמטיקה מיקרוביאלית (CLIMB), בחר והטמיע את Red Hat Ceph Storage עבור צרכי מחקר בקנה מידה גדול שהקונסורציום מבצע.

רנגה רנגצ'ארי

רנגה רנגצ'ארי

Red Hat Ceph Storag  מספק פלטפורמת אחסון בלוקים ואובייקטים המסוגלת להתרחב כדי לענות לדרישות של חוקרים היוצרים רצפים של כמויות נתונים גדולות, ורוצים לשתף פעולה ביתר יעילות.

CLIMB הנו פרויקט מחקר רפואי שיתופי בו מעורבות אוניברסיטאות וורוויק, סוונסי,  קרדיף ובירמינגהם בבריטניה. מטרת הפרויקט  לספק חינם כלים מבוססי ענן למחשוב, אחסון וניתוח, עבור מיקרוביולוגים אקדמיים בבריטניה.

CLIMB משרת קהילה גדולה של חוקרים מפוזרים גיאוגרפית, התורמים ליוזמה.  קהילה זו נזקקה לתשתית IT משותפת כדי להקל על שיתוף פעולה, לתמוך בפריצות דרך רפואיות חדשות, ולנהל טוב יותר נתונים. הפתרון היה צריך להיות קל לשימוש, מסוגל לקלוט מאות טרה-בייטים של נתונים, וניתן להרחבה לפטה-בייטים לפי דרישה.

Red Hat Ceph Storage מספק ל- CLIMB אחסון אובייקטים המסוגל לענות לדרישות אחסון בהיקף גדול, כדי לתמוך בפריצות דרך רפואיות.

הפתרון, שתוכנן עבור הענן, יכול להפחית עלות אחסון נתונים ארגוניים, ומסייע ל-CLIMB לנהל גידול בנתונים ביעילות ובאופן אוטומטי. כשהוא נהנה מהיכולת המוכחת של Red Hat Ceph Storage לטפל בעם אחסון אובייקטים בקנה המידה של האינטרנט, CLIMB יכול עתה לגדול עד ל-1.5 פטה בייט אחסון של נתונים גולמיים בכל אתר.

ד"ר תומס קונור, מרצה בכיר באוניברסיטת קרדיף וחוקר שותף ב- CLIMB, אמר: "Red Hat Ceph Storage מספק לנו מערכת עתירת ביצועים, שיכולה להתרחב כדי לענות על צרכי האחסון המשמעותיים הנדרשים עבור מיפוי גנומי. עם חוקרים במשרד ובשטח, נזקקנו למערכת  תואמת לפלטפורמת הענן שלנו, וקיבלנו זאת עם Red Hat Ceph Storage. המערכת התקבלה היטב על ידי החוקרים שלנו, ומאפשרת להם להרחיב משאבים כנדרש".

רנגה רנגצ'ארי, סגן נשיא ומנהל כללי לאחסון ברד האט, אמר: "החוקרים ב-CLIMB עובדים על אחדות מהבעיות הרפואיות הקשות ביותר הקיימות, ואנו מצדיעים להם על מאמציהם. עבודתם דורשת פתרון אחסון שיכול לטפל בסדר הגודל של  המאמץ שלהם, ולאפשר להם להתמקד במה שחשוב עבורם. אנו גאים לתמוך בפרויקט המחקר CLIMB עם טכנולוגיית אחסון שיכולה לעזור לקדם את מטרות הפרויקט. זה מדגים כיצד פתרונות רד האט יכולים לשמש כגורם מסייע בפתרון אתגרים מדעיים ספציפיים, ואיך תוכנת קוד פתוח יכולה לסייע לחוקרים לעבוד יחד כדי להשיג את מטרותיהם. "

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות