<
יום רביעי , ינואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > אחסון, גיבוי בענן והתאוששות בענן > Optimal Plus הטמיעה את מערכת הגיבוי האחודה של קומוולט

Optimal Plus הטמיעה את מערכת הגיבוי האחודה של קומוולט

עלות הפרויקט מוערכת במאות אלפי שקלים

Optimal Plus, חברת התוכנה המספקת פתרונות ביג דאטה ואנליטיקה לחברות אלקטרוניקה ו-Semiconductors, הטמיעה את פתרון הגיבוי האחוד של Commvault, המתמחה

דובי ירחי אופטימל פלוס

דובי ירחי אופטימל פלוס

בניהול אחסון מידע, גיבוי, אחזור, ארכוב וענן עבור ארגונים. הפרויקט החל בספטמבר ונמצא בשלבי הסיום שלו בימים אלו . עלותו מוערכת במאות אלפי שקלים.

ב-Optimal Plus נעשה שימוש בסביבות עבודה רבות כגון סביבה וירטואלית, סביבת NDMP (Network Data Management Protocol), תחנות קצה, סביבת ענן ועוד. בעברה החברה עבדה עם מערכות גיבוי רבות, כאשר כל סביבת עבודה ספציפית חייבה שימוש במערכת גיבוי נפרדת לעיתים אף באופן ידני. פתרון קומוולט יסייע בהפשטת תהליך הגיבוי, ימנע חוסר אחידות ויחסוך את עבודת הגיבוי הידנית, זאת, תחת מערכת גיבוי אחודה שתתאים למגוון סביבות העבודה של הארגון.

"לפני המעבר לקומוולט, תהליך הגיבוי שלנו היה מסובך ומסורבל, בעיקר עקב השימוש במערכות גיבוי רבות כל כך. לכן, עלה הצורך בפתרון שירכז את כל הסביבות שלנו תחת פתרון אחד". אומר דובי ירחי, Head of Global IT, OptimalPlus. "הפתרון האחוד של קומוולט מספק לנו אוטומציה לתהליך הגיבוי, מפשט אותו ומשפר את מהירות הגיבוי. בחרנו בקומוולט בזכות האינטגרטיביות שלו ובזכות היותו הפתרון האחוד האיכותי והטוב ביותר בשוק כיום".

יוסי אשכנזי, מהנדס מערכות בכיר, Commvault: "הממשק האחוד של Commvault  מאפשר לאופטימל להתמודד עם כלל האתגרים בניהול מידע מסוגים שונים. אופיטמל ״מנצלת״ בצורה רחבה את כלל הטכנולוגיות הקימות כיום בשוק ה IT : וירטואליזציה מספקים שונים, בסיסי נתונים,שרתים פיזים,שרתי אחסון,מערכות הפעלה מרובות, ענן חיצוני,ואפליקציות ענן.

קומוולט מאפשרת פתרון אחוד ״מקצה לקצה״ לכלל האתגרים הנוצרים בניהול מידע מבוזר ללא תלות באפליקציות, ענן, וירטואליזציה, שרתי אחסון וכדומה"

אודות Optimal Plus
Optimal Plus, שהוקמה בשנת 2005 על ידי דני גלוטר, מתמחה בניתוח ביג דאטה לחברות אלקטרוניקה ו-Semicondactors. החברה מנתחת את קווי הייצור ומערכות האספקה של לקוחותיה ומספקת המלצות כיצד לשפר ולמנף תהליכים אלו.

אודות Commvault
תוכנת Commvault  מורכבת מהמערך הרחב בתעשייה של מוצרים בתחום הגנת המידע ואחזור, ענן, וירטואליזציה, ארכיב, סנכרון, חיפוש מידע, ושיתוף קבצים. אלה עונים על המגמות המתפתחות בתעשייה, אזורי הצמיחה, ותרחישי שימוש ומכאן האימוץ המסיבי של הטכנולוגייה ע"י לקוחות רבים בארץ ובעולם. הגרסה ה- 11 של מערך פתרונות Commvault ממוצבת באופן ייחודי כדי לסייע ללקוחות לבנות את המידע שלהם, עם האצה של המעבר מניהול מידע מסורתי לסביבת נתונים מודרנית. זאת, תוך כדי שהם מחלצים תובנות עסקיות ומייצרים ערך חדש מההשקעה שלהם בטכנולוגיה.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות