<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > אחסון, גיבוי בענן והתאוששות בענן > לראשונה בישראל: פתרונות גיבוי והגנת מידע במודל תשלום לפי שימוש

לראשונה בישראל: פתרונות גיבוי והגנת מידע במודל תשלום לפי שימוש

את השירותים מספקת חברת פתרונות ההגנה והגיבוי Arcserve

יהב מאיו- צילום- זיו יהואש

יהב מאיו- צילום- זיו יהואש

חברת פתרונות ההגנה והגיבוי Arcserve החלה לספק את פתרונותיה במסלול שירותים מנוהלים (MSP). בצעד זה הפכה Arcserve לחברת הראשונה בישראל אשר מספקת פתרונות גיבוי והגנה ללקוחותיה במודל של תשלום לפי שימוש. את השירות מציעה Arcserve באמצעות מספר שותפות עסקיות, בינהן חברת שרותי המיחשוב Informat (אינפורמט) המספקת פתרונות מחשוב מקצה לקצה וחברת Trio (טריו) המספקת שירותי מחשוב מבוססי ענן. שיתוף הפעולה בין החברות יצא לדרך בתחילת חודש אפריל. תכנית ה-MSP (Managed Service Provider) מאפשרת לספק פתרונות במתכונת של שירותים מנוהלים במודל של תשלום לפי צריכה, בניגוד לדרך המסורתית של מכירת רישוי ללקוח. בין הפתרונות המוצעים ללקוחות: פתרון גיבוי מקומי, פתרון גיבוי לאתר מרוחק וכן פתרון התאוששות מאסון והמשכיות עסקית. בנוסף, ללקוח קיימת האפשרות לרכוש רישוי על-בסיס חודשי, שנתי או רב-שנתי בהתאם לצרכיו המשתנים של הארגון. תכנית זו מאפשרת ללקוחות לפרוס את השירות והתשלום בגינו, לתקופות זמן ארוכות יותר ולמעשה לא להתחייב פנים ארגונית או כלפי הספק והיצרן על שימוש במוצר. עסקים קטנים ובינוניים, שבעבר לא יכלו להפנות תקציבים לפתרונות מהסוג הזה, יכולים כעת לרכוש שירותים של הגנה על המידע והתאוששות מאסון, תוך בקרה על רמת השימוש וההוצאות הכספיות הנלוות.

יהב מאיו, מנהל מכירות תחום מחשוב ענן ותוכנה בחברת אינפורמט אומר: "אנחנו יודעים להתאים לכל לקוח את הפתרון שמתאים לו, בין אם זה פתרון גיבוי מקומי, פתרון לאתר מרוחק או פתרון גיבוי לענן, ולספק את זה כעת גם במודל שירותים מנוהלים. השותפות עם Arcserve מספקת לנו עוד מסלול אותו אנחנו יכולים להציע למגוון לקוחותינו בחברות גדולות ו-SMB ו-SOHO במינימום עלויות. Arcserve מציעה פתרון שלם בהתאם לדרישות הלקוחות, המסוגל לכסות את כל הסביבות של הלקוחות ועונה על צרכים של שרתים וירטואליים ופיזיים, גיבוי מקומי, התאוששות מאסון וזמינות גבוהה".

אסף

אסף חיון

אסף חיון, מנכ"ל משותף ב-Trio מציין: "טריו מספקת שירותי מחשוב מותאמי לקוח לעסקים קטנים ובינוניים, כמו גם לארגונים גדולים יותר המעוניינים להימנע מההשקעה המתבקשת בהקמת מחלקת מחשוב. אנחנו מנגישים טכנולוגיות מתקדמות המשמשות ארגוני-על ללקוחות הביניים וה-SMB. מודל ה-MSP של Arcserve מאפשר לנו לראשונה לספק את הטכנולוגיה הטובה בעולם להגנה על המידע ושמירה על רציפות עסקית, במחירים שלקוחותינו יכולים להרשות לעצמם. ללא השקעה ראשונית כבדה וללא התחייבות מצידם".

אייל ברש מנהל הפעילות של Arcserve בישראל אומר: "בשנים האחרונות אנחנו עדים יותר ויותר למעבר למודל צריכה של שירותים מנוהלים ותשלום לפי צריכה. Arcserve קשובה לצרכי לקוחותיה הן בהיבט הטכנולוגי והן הפיננסי ובהתאם גם פותחו והורחבו פתרונות הגיבוי וההגנה שלנו והותאמו למסלולי תשלום לפי דרישה. בעולם הדינאמי שלנו, כאשר צרכי החברות משתנים כל העת, נפחי המידע וכמות השרתים עליהם יש להגן הולכת וגדלה. לקוחות רבים מעידים כי המודל מסייע להם בניהול, ייעול ותעדוף תקציביהם בארגון. אנו שמחים וגאים לאפשר לשותפינו העסקיים ליהנות מטכנולוגיה המתקדמת בעולם להגנה על מידע ולהציע מודל שימוש ותמחור גמישים שיבטיחו את הרציפות העסקית של לקוחותינו.

 אודות Arcserve:
Arcserve הינה ספקית מובילה של פתרונות הגנה על המידע, רפליקציה (שעתוק) ופתרונות גיבוי ושחזור עבור ארגוני אנטרפרייז, ולקוחות בדרגי הביניים. Arcserve שהייתה חטיבה בחברת CA נרכשה בשנת 2014 על-ידי חברת השקעות אמריקנית, ומאז הרכישה מ-CA עברה תהליך השקעה מסיבי בפיתוח ושדרוג פתרונות החברה ומערך המכירות והשותפים ברחבי העולם. כיום בסיס החברה נמצא במינסוטה ארצות-הברית, והיא משרתת מעל ל-45,000 משתמשי קצה בלמעלה מ-150 מדינות.

אייל ברש

אייל ברש

החברה מספקת פתרונות הגנה על המידע לקשת רחבה של פלטפורמות ואפליקציות – פתרון ה-Arcserve Unified Data Protection מציע התקן יעודי (Appliance) ותוכנה אינטגרטיבית, בתצורות "שגר ושכח" עבור סביבות פיזיות, ווירטואליות ובענן של Arcserve. בישראל פועלת Arcserve בשיתוף חברת ההפצה Trust-IT ובאמצעות חברות אינטגרציה מובילות. לפרטים נוספים: www.arcserve.com/israel.

אודות אינפורמט:
אינפורמט נמנית עם חברות ה-IT המובילות בישראל עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחומי תוכנה, חומרה ואינטגרציה ומספקת פתרונות מחשוב מקצה לקצה. החברה מציעה לשוק חברות ה-SMB מגוון רחב של שירותים ופתרונות מחשוב בענן, כגון:  OFFICE 365, שרתים וירטואליים (VPS), פתרונות גיבוי, התאוששות מאסון, המשכיות עסקית, שירותי אבטחת מידע, הגנה על שרתי דואר ועוד. אינפורמט מספקת לכל עסק משאבי מחשוב לפי דרישה, במתכונת של שלם לפי שימוש.  לפרטים נוספים: http://www.informat.co.il/

אודות טריו:
טריו מתמחה בפתרונות מחשוב מתקדמים, מבוססי ענן, לעסקים קטנים וגדולים. לחברה 15 שנות ניסיון במחשוב עסקי, והיא מהראשונות לספק שירותי גיבוי און-ליין בארץ. צוות החברה מורכב ממהנדסי רשת מוסמכים (MCSE) ומומחי אבטחת מידע (CCNA), אשר עוברים הכשרות שוטפות בארץ ובחו"ל כדי להמשיך ולעמוד בחוד החנית הטכנולוגית. טריו מאמינה בשירות, מקצועיות, ובאחריות כלפי הלקוח, ולכן מקפידה לספק פתרונות מלאים הכוללים תמיכה ואפיון, ולא רק "שרות מדף". לפרטים נוספים: http://trio-cloud.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות