<
יום ראשון , נובמבר 19 2017
מבזקים
דף הבית > שירותי ענן ומיקור חוץ > אחסון, גיבוי בענן והתאוששות בענן > Nimble Storage מקבלת הסמכה מ-SAP העולמית – פתרון ה-All Flash Array של נימבל יתממשק עם SAP HANA

Nimble Storage מקבלת הסמכה מ-SAP העולמית – פתרון ה-All Flash Array של נימבל יתממשק עם SAP HANA

ההסמכה של פתרון הפלאש מצטרפת לפתרון ההיברדי של נימבל שכבר התממשק עםSAP HANA

רפי שקולניק צלם קובי קנטור

רפי שקולניק צלם קובי קנטור

נימבל סטורג', המתמחה בפיתוח פתרונות אחסון פלאש, הודיעה שפתרון הפלאש של הארגון, ה-All Flash Array אושר על ידי SAP העולמית כפתרון המותאם ל-SAP HANA, בנוסף לפתרון ההיברידי של נימבל שכבר אושר בעבר.

שיתוף הפעולה מאפשר לנימבל סטורג' להציע פתרונות המותאמים בצורה מושלמת ל-SAP HANA. כך יכולים לקוחותיה של נימבל סטורג' למנף את החומרה הקיימת ואת רכיבי התשתית בסביבת העבודה המבוססת SAP HANA

פתרון ה-All Flash Array של נימבל סטורג' מאפשר לארגוני IT לשפר במהירות את ביצועי המערכות שלהם הפועלות באמצעות SAP HANA. הפתרון מאפשר לארגונים לשמור על רמה גבוהה של ביצועים והגנה על המידע הארגוני תוך כדי יכולות היערכות וחיזוי גבוהות לדרישות העסקיות המשתנות. שיתוף הפעולה עם SAP מאפשר האצת זמני התגובה של הארגון ויצירת שחזורים אוטומטיים ומהירים ללא פגיעה במידע.

SAP HANA הוא מנועIn Memory  רב עוצמה של SAP לאיסוף, עיבוד וניתוח מידע בזמן אמת, הוא תומך בנפחי פעילות עצומים וגדלים תוך צמצום כפילויות הנתונים. הפתרון מאפשר לחברות וארגונים להשיג תובנות עסקיות מנתונים קיימים וחדשים, נתונים מובנים ואינם מובנים, מכל מקור וכל זאת לטובת קבלת החלטות מושכלת בזמן אמת.

רפי שקולניק, מנכ"ל נימבל סטורג' ישראל: "פתרון הפלאש של נימבל סטורג' מאפשר לסגור את הפער בין היישום לדאטה בסביבת Sap ולספק תמיכה רחבת היקף לתשתיות ויישומים מבוססי Sap. שיתוף הפעולה החדש מעמיק את היחסים הפוריים של נימבל סטורג' ו-Sap שמתבטא גם בפתרון ההיברידי שלנו וגם בפתרון הפלאש"

אודות Nimble Storage

Nimble Storage הנסחרת בבורסת נאסד"ק (סימול: NMBL) מגדירה מחדש את שוק אחסון הנתונים עם פלטפורמה היברידית מתקדמת. פתרונות הפלאש של Nimble מאפשרים להשיג שיפורים משמעותיים בביצועי היישום ובנפח האחסון ולדלג על צווארי בקבוק הנובעים ממערך האחסון. בה בעת, Nimble מספקת יכולות גבוהות של הגנה על נתונים והורדת עלויות. בליבת פלטפורמת הפלאש של Nimble נמצא ה- Cache Accelerated Sequential Layout (CASL) הרשום כפטנט ו- InfoSight, מערכת ניהול ותמיכה מבוססת ענן, אשר דואגת לשמירת היציבות והביצועים של מערך האחסון. למעלה מ- 8,000 ארגונים, גופי ממשלה וספקיות שירותי תקשורת יישמו את פתרונות הפלאש של Nimble ב- 38 מדינות. הסניף הישראלי של Nimble Storage הוקם בשנת 2015 והוא מנוהל על ידי רפי שקולניק. Nimble Storage פועלת בישראל באמצעות שותפיה העסקיים, ביניהם: וואן1 טלדור וTERA SKY-.

למידע נוסף: www.nimblestorage.com.

 

 

 

אודות פעילותה של SAP בישראל

SAP היא ספקית יישומי התוכנה העסקיים הגדולה בישראל. SAP מציעה פתרונות לתחומי פעילות הליבה של ארגונים, והיא היחידה הפועלת בארגונים בכל סדר גודל ובכל תעשיה. ל-SAP ישראל כ-220,000 משתמשי-קצה, והיא ספקית יישומי התוכנה העסקיים המובילה בכל מגזרי התעשייה במשק.  מרכז הפיתוח SAP Labs  ישראל הוא חלק ממערך הפיתוח הבינלאומי של SAP ומשמש כאחד מארבעת מרכזי הפיתוח האסטרטגיים של SAP ברחבי העולם. המעבדה, הממוקמת ברעננה, מעסיקה כ-700 עובדים. היא מגייסת לשורותיה עובדים מנוסים, בוגרי אוניברסיטאות וסטודנטים ממיטב המוחות בישראל.  SAP Labs Israel מובילה את דגל החדשנות ב SAP -בין השאר על ידי רכישה ומיזוג של חברות טכנולוגיה בארץ.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשנתיים האחרונות.