<
יום שישי , נובמבר 24 2017
מבזקים
דף הבית > תקשורת > טלוויזיה > סלקום TV רכשה את סדרת הספין אוף של "הרשימה השחורה"

סלקום TV רכשה את סדרת הספין אוף של "הרשימה השחורה"

"הרשימה השחורה: גאולה" Blacklist Redemption

THE BLACKLIST: REDEMPTION -- Pilot -- Pictured: Ryan Eggold as Tom Keen -- (Photo by: Virginia Sherwood/NBC)

THE BLACKLIST: REDEMPTION — Pilot — Pictured: Ryan Eggold as Tom Keen — (Photo by: Virginia Sherwood/NBC)

בסוף אוקטובר תעלה סלקום TV, במקביל לשידורה בארה"ב, את העונה הרביעית והחדשה של סדרת הלהיט "הרשימה השחורה", דרמת הפשע המצויינת בכיכובו של ג'יימס ספיידר הכריזמטי.

במקביל, רכשה סלקום TV גם את סדרת הספין אוף החדשה והמדוברת של המותג הלוהט Blacklist Redemption"הרשימה השחורה: גאולה" שאותה תעלה באביב הקרוב, במקביל לשידורה בארה"ב ברשת NBC, מיד אחרי שהרשת תסיים לשדר את העונה הנוכחית של הסדרה האם.

את "הרשימה השחורה: גאולה" מובילה דמותו הסוחפת של טום קין (ראיין איגולד) מי שגילם את בעלה רב הפנים של אליזבת בון ב"הרשימה השחורה". בסדרה החדשה נקרא קין להצטרף אל "החומר האפור": ארגון צבאי פרטי המוציא לפועל תוכניות ומשימות לחימה שהממשל האמריקאי אינו יכול לשייך את עצמו אליהן. ארגון זה מנוהל בידי סוזאן הארגרייב – מנכ"לית כריזמטית

THE BLACKLIST: REDEMPTION -- Pilot -- Pictured: (l-r) Edi Gathegi as Mr. Solomon, Terrence Archie as Zack Loescher, Ryan Eggold as Tom Keen,  Anais and Mirabelle Lee as Sadie Loescher -- (Photo by: Virginia Sherwood/NBC)

THE BLACKLIST: REDEMPTION — Pilot — Pictured: (l-r) Edi Gathegi as Mr. Solomon, Terrence Archie as Zack Loescher, Ryan Eggold as Tom Keen, Anais and Mirabelle Lee as Sadie Loescher — (Photo by: Virginia Sherwood/NBC)

ואפופת סודות אותה מגלמת שחקנית הקולנוע פמקה ג'ונסון (סדרת סרטי אקס מן).

 

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשנתיים האחרונות.