<
יום שלישי , דצמבר 19 2017
מבזקים
דף הבית > תקשורת > טלוויזיה > סדרת בית החולים העתידנית "גאון אמיתי" Pure Genius

סדרת בית החולים העתידנית "גאון אמיתי" Pure Genius

דה ראפ: "רשת סי-בי-אס לוחצת על כל הכפתורים בדרמה המסוגננת הזאת… וג'ייסון קייטימס מתבסס באופן מחוכם על מודל הקיים במציאות ומציג רעיון מרתק לסדרה".

סן פרנסיסקו כרוניקל: "היוצר ג'ייסון קייטימס יודע לשלב דרמה ולב, כפי שהוכיח כבר ב'אורות ליל שישי", ויש כאן הפעם לבבות אמיתיים בדרמה הרפpuregenius_s1ואית העתידנית הזאת".

ניוזדיי: "יש משהו מושך ברעיון החדשני המותאם באופן יפה ללוק של הסדרה. בעיקר מדובר בכל הגדג'טים שהם אנימציה ממוחשבת, או הצעצועים של בל, גיבור הסדרה. אלה מאירים, מצפצפים, מסתובבים, מצלצלים ומהממים. כמעט שהם מרפים את החולה לפני שיודעים מה הם עושים בכלל".

סדרת בית החולים העתידנית "גאון אמיתי" Pure Genius של היוצר, זוכה פרס האמי, ג'ייסון קייטימס ("אורות ליל שישי", "הורים במשרה מלאה"),

תעלה לשידור בסלקום TV 21.11.16

בדרמה הרפואית העתידנית הזו ג'יימס בל (אוגוסטוס פרו, "נמלטים: ההמשך") הוא גאון הייטק מיליארדר, מין הכלאה של סטיב ג'ובס וביל גייטס, שרוצה למצוא תרופה לכל מחלה בעולם. לשם כך הוא הקים בית חולים – "באנקר היל" (המבוסס על מקום אמיתי, בית חולים לילדים, שנקרא סנט ג'ודס),שהחולים בו לא משלמים על הטיפול, ונמצאים בו מיני מכשירים חדשניים וטיפולים מרשימים.

בל, המסתיר סוד הקשור למניע שלו להקים את המיזם המיטיב הזה, קיבץ לו צוות מומחים כדי להגשים את חלומו; הוא ליקט בפינצטה את טובי החוקרים והרופאים, כמו למשל ד"ר סקוט שטראוס (וורד הורטון, "הזאב מוול סטריט") נוירולוג, אנג'י צ'נג (ברנדה סונג, "סקנדל"), מומחית להדמיית תלת ממד, ד"ר מאליק ורליין (אארון ג'נינגס), חבר בכנופייה לשעבר שכיום מומחה למחשבים, וד"ר טלאיקה צ'אנריפטרה (שעשתה את ההתמחות הרפואית שלה בסדרה "רופא להשכיר").

PURE GENIUS -- Season: Pilot --  Pictured: (l-r) Ward Horton as Dr. Scott Strauss, Reshma Shetty as Dr. Talaikha Channarayapatra, Dermot Mulroney as Dr. Walter Wallace, Augustus Prew as James Bell, Odette Annable as Dr. Zoe Brockett, Aaron Jennings as Dr. Malik Verlaine, Brenda Song as Angie Cheng -- (Photo by: Sonja Flemming/CBS/Universal Television)

PURE GENIUS — Season: Pilot — Pictured: (l-r) Ward Horton as Dr. Scott Strauss, Reshma Shetty as Dr. Talaikha Channarayapatra, Dermot Mulroney as Dr. Walter Wallace, Augustus Prew as James Bell, Odette Annable as Dr. Zoe Brockett, Aaron Jennings as Dr. Malik Verlaine, Brenda Song as Angie Cheng — (Photo by: Sonja Flemming/CBS/Universal Television)

כדי להשלים את הצוות המחונן חסר לו רק רופא אחד, שיהיה הבוס של המומחים. בפרק הראשון של הסדרה הוא נמצא – שמו ד"ר אוורט ואלאס (דרמוט מולרוני, "אוגוסט: מחוז אוסייג"), הוא מנתח מבריק שפוטר ממקום עבודתו הקודם משום שהוא הפר את הכללים כאשר השתמש בתרופה ניסיונית, שלא אושרה על ידי ה- FDA

לטיפול בחולה סרטן (טיפול שלא צלח). כלומר הוא בדיוק האדם שבל מחפש, רופא אמיץ, עצמאי ומלא יוזמה ויצירתיות שיעשה הכל כדי שהמטופל שלו יחלים.

הסדרה גדושה בטכנולוגיה חדשנית מנצנצת וברופאים מנצנצים אף הם, שבדרכם להציל חיי אדם, מוצאים גם זמן לפתח יחסים, נושא שיוצר הסדרה ג'ייסון קייטימס מתמחה בו.

http://www.newsday.com/entertainment/tv/pure-genius-review-prime-time-hospital-drama-has-potential-1.12506402

http://www.thewrap.com/cbs-pure-genius-review-cutting-edge-vision-confronts-overworked-ensemble-formula/

http://www.sfchronicle.com/tv/article/McHale-comes-Indoors-for-laughs-10163980.php

 

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות