<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > תקשורת > טלוויזיה > "התנהגות טובה"  Good Behavior סדרת אקשן מותחת ומשעשעת נרכשה לשידור בסלקום TV

"התנהגות טובה"  Good Behavior סדרת אקשן מותחת ומשעשעת נרכשה לשידור בסלקום TV

26220_001_2252_rלוס אנג'לס טיימס: "משוחקת בחוכמה, מותחת להכאיב"

בוסטון גלוב: "ניאו-נואר מרתק"

ואשינגטון פוסט: "ליידי מרי בתפקיד פושעת אמריקאית אלכוהוליסטית? עובד כמו חלום"

הוליווד ריפורטר: "לפי הפרק הראשון של 'התנהגות טובה' זאת הדרמה הכי טובה שהופקה מאז 'סאותלנד', והכיוון החדש של דוקרי כילדה רעה הוא נפלא".

מישל דוקרי מ"אחוזת דאונטון" נפטרת מהגינונים הבריטיים ונכנסת לנעלי העקב של הילדה הרעה האמריקאית בסדרת אקשן סקסית חדשה

 25747_001_3395_r"התנהגות טובה" סלקום TV  

11.1.17

לטי דובש (מישל דוקרי) היא גנבת ומתחזה, שעם שחרורה מהכלא חיה על הקצה. באופן קבוע היא נמצאת במרחק החלטה אחת גרועה מכליאה מחדש מאחורי סורג ובריח. יום אחד, באחת ממסעות הגניבה שלה במלון יוקרה, כשהיא חבושה פאה ונעולה נעלי סטילטו ונראית כמו דוגמנית-על, היא שומעת במקרה אדם השוכר את שירותיו של מתנקש מקצועי שירצח את אשתו. לטי היא אמנם רמאית ופושעת, אבל לרצח היא מתנגדת, ולכן היא מנסה למצוא את המתנקש (חואן דייגו בוטו, "זורו") – שהוא גם במקרה חתיך הורס – ומנסה להשיג ממנו בדרך לא דרך את הכתובת של הרעיה שחייה נמצאים בסכנה, ולהודיע לה שימיה ספורים.

המפגש הזה של השניים – המתחזה והמתנקש – מוביל בהמשך לקשר מסובך, פתייני ומסוכן. העובדה שלטי היא גם אמא לילד בן עשר, הגר עם סבתו הכועסת (לואיזה סטרוס), 25747_002_0873_rהמסרבת לתת ללטי לפגוש את בנה, לא תורמת דבר להפשטת היחסים.

הסדרה בת עשרת הפרקים של צ'אד הודג' ובלייק קראוץ', המבוססת על ספריו של קראוצ', עוטפת את הזוגיות המשונה הזאת בהרבה אקשן, מתח ולא מעט הומור.

בנוסף לכל זה ישנו עניין הליהוק של הסדרה. במשך שש שנים כיכבה מישל דוקרי בדרמה התקופתית עטורת הפרסים והשבחים "אחוזת דאונטון" שכמעט כל סופרלטיב נקשר בשמה. היא התגלתה לעולם בסדרה הזאת ובלטה בה בפני החרסינה ועיניה הרושפות, בשמלותיה העדינות מתחילת המאה ה-20, כובעיה הגדולים וטון דיבורה המאנפף. כעת, היא חצתה את האוקיינוס, זנחה את כל אלה, והלכה הכי רחוק שיכלה מהתפקיד ההוא. היא אימצה מלתחה עדכנית וחושפנית ומבטא אמריקאי דרומי, וחולשות שליידי כמו מרי קרולי לא היתה מעזה לאמץ – התמכרות לסמים ואלכוהול. עם זאת, נדרשות רק כמה דקות שבהן דוקרי נכנסת לתפקיד של לטי, העובדת כמלצרית בצפון קרוליינה ונפגשת עם קצין המבחן שלה (טרי קיני, "אוז" , "ביליונים"), כדי לשכוח ממשפחת קרולי ואחוזתם הגדולה.

http://www.latimes.com/entertainment/tv/la-et-st-good-behavior-review-20161115-story.html

https://www.washingtonpost.com/entertainment/tv/lady-mary-as-a-boozy-floozy-southern-criminal-works-like-a-charm/2016/11/14/cdb533ca-a799-11e6-8042-f4d111c862d1_story.html

https://www.bostonglobe.com/arts/television/2016/11/13/good-behavior-proves-michelle-dockery-not-downton-anymore/PQza0VUYBVM2FVNnHFS5DL/story.html

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות