<
יום ראשון , דצמבר 17 2017
מבזקים
דף הבית > תקשורת > טלוויזיה > סלקום TV גאה להביא גם את סרטי הקולנוע שוברי הקופות של אולפני וורנר Warner

סלקום TV גאה להביא גם את סרטי הקולנוע שוברי הקופות של אולפני וורנר Warner

 מהאולפנים הגדולים והמובילים בהוליווד

mad-maxלקוחות סלקום TV יוכלו ליהנות במהלך השנה הקרובה מקטלוג הסרטים החדשים המלא של וורנר, ובראשם:

״בטמן נגד סופרמן״, ״יחידת המתאבדים״, ״חיות הפלא״ (סרט הספין המיוחל לסדרת הארי פוטר) ״סאלי״ של קלינט איסטווד, ״דנקרק״ – מהסרטים המדוברים של השנה הבאה בבימויו של כריסטופר נולאן (״האביר האפל״) ועוד רבים וטובים.

בנוסף, כבר עתה ניתן להנות ממגוון סרטים של וורנר שכבר עלו לשירות וזמינים לצפיה, ובהם:

san-andreas"מקס הזועם: כביש הזעם",  "שם קוד מ.ל.א.ך",  "המתמחה",  "חוקי הפשע", "סן אנדראס",  "משברים בע"מ",  "מג'יק מייק 2",  "הפמליה"

 מדובר בתוספת משמעותית, איכותית, חדשה ומגוונת לספריית הסרטים של סלקום TV

כל אלו מוצעים לצפיה בשירות בגרסאות מקור או בגרסאות מדובבות – בצפיה חינמית בכל עת וללא הגבלה במסגרת ספריית ה-VOD  של סלקוםTV  העשירה בתכני מופת קולנועיים כמו גם ביצירות סוחפות ומדוברות ובסרטים רבים לכל המשפחה.

סרטי וורנר מתווספים לסרטים שוברי הקופות של ארבעת האולפנים הנוספים המובילים בהוליווד magic-mikeשזמינים אף הם לצפיה בסלקום TV, ומבשרים על המשך חורף מרשים במיוחד בתחום הקולנוע בשירות.

סרטי וורנר מבטיחים לצופה חווית קולנוע סוחפת – ולא פחות חשוב – משתלמת כלכלית, כאשר כל כותר מוצע ללקוחות לצפיה בלתי מוגבלת וללא תוספת עלות לחבילה הכללית והמשתלמת של השירות.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות