<
יום ראשון , ינואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > תקשורת > טלוויזיה > "הדרך" The Path

"הדרך" The Path

THE PATH -- "Liminal Twilight" Episode 201 --  Pictured: (l-r) Michelle Monaghan as Sarah Lane, Hugh Dancy as Cal Roberts -- (Photo by: Greg Lewis/Universal Television)

THE PATH — "Liminal Twilight" Episode 201 — Pictured: (l-r) Michelle Monaghan as Sarah Lane, Hugh Dancy as Cal Roberts — (Photo by: Greg Lewis/Universal Television)

 בכיכובם של זוכה פרס אמי, ארון פול ("שובר שורות"), יו דנסי ("חניבעל"), ומישל מונאהן ("קיס קיס בנג בנג", "בלש אמיתי", "חוק וסדר")

 חוזרת בעונה שניה סלקום TV 12.2.17 בסמוך לשידור בארצות הברית עם שני פרקים ראשונים ברצף ואז פרק אחד בשבוע

  The Path היא סדרה בת 10 פרקים של חברת הולו hulu, במרכזה, סיפור של משפחה אמריקאית החיה בתוך כת שנויה במחלוקת ששמה "מאייריזים". בעונה השניה חברי התנועה מנסים להבין את עזיבתו המסתורית של דר' מאייר.

אדי קלירי (ארון פול, זוכה פרס האמי על תפקידו המיתולוגי כג'סי בסדרה "שובר שורות"), אבי המשפחה שחווה משבר אמון ובחן את האפשרות המסוכנת לצאת מהכת, מתייסר עם חזיונות מוזרים, נאבק עם חיים חדשים בעולם החילוני, בעוד אשתו שרה (מישל מונאהן, "בלש אמיתי"), אחת הבכירות בתנועה ומקורבת מאוד למנהיג הכת קאל רוברטס (יו דאנסי, הסדרה "חניבעל"), בוחרת לעמוד לצידו של קאל כ"שומרת האור", למרות הספקות שיש לה לגביו. כאשר שרה למדה לבסוף על עברו האפל של קאל, היא קוברת את האמת "לטובת התנועה". קאל ושרה, הפעם קרובים מתמיד, שואפים לכפר על מעשיהם הרעים, בעוד אדי, שמתעמת עם חזיונות שנגלים לו, מגלה את האמת על עזיבתו של דר' מאייר.

 

THE PATH -- "Liminal Twilight" Episode 201 --  Pictured: (l-r) Kyle Allen as Hawk Lane, Aaron Paul as Eddie Lane, Aimee Laurence as Summer -- (Photo by: Greg Lewis/Universal Television)

THE PATH — "Liminal Twilight" Episode 201 — Pictured: (l-r) Kyle Allen as Hawk Lane, Aaron Paul as Eddie Lane, Aimee Laurence as Summer — (Photo by: Greg Lewis/Universal Television)

את הסדרה יצרה ג'סיקה גולדברג מהתסריטאיות של הדרמה היפהפייה "אורות ליל שישי", שיוצרה ג'ייסון קייטימס חתום כמפיק בכיר גם על הסדרה החדשה הזאת של הולו.

הדרמה עוקבת גם אחר בני משפחתו של אדי ושרה, כמו בנו התיכוניסט שמתאהב במישהי מחוץ לכת, אחר אמה של שרה ועוד.

הבלש אייב גיינס (רוקמונד דנבר, "נמלטים", "ילדי האנרכיה") מגלם שוטר המגלה עניין בכת ומעלליה.

בין השחקנים הנוספים נמצאים אמה גרינוול (חסרי בושה), קייל אלן, לוון רמבין, פול ג'יימס (הספינה האחרונה).

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות