<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > תקשורת > טלוויזיה > ענבר לביא הישראלית בתפקיד פורץ דרך – תככב בקומדיה השחורה האמריקאית: "מתחזים" Imposters

ענבר לביא הישראלית בתפקיד פורץ דרך – תככב בקומדיה השחורה האמריקאית: "מתחזים" Imposters

 

עם אומה תורמן 13.2.17  בסלקום TV

 

"המתחזים", סדרה מתח משעשעת חדשה של ערוץ הכבלים האמריקאי בראבו, אודות גבר המגלה כי נישא לנוכלת המעלימה את כספי משפחתו העשירה ונעלמת יום אחרי החתונה.

IMPOSTERS -- Season:1 -- Pictured: Inbar Lavi as Maddie -- (Photo by: Kurt Iswarienko/Bravo)

IMPOSTERS — Season:1 — Pictured: Inbar Lavi as Maddie — (Photo by: Kurt Iswarienko/Bravo)

הסדרה מתחילה בחתונה יהודית, חופה, שבירת כוס, קריאות "מזל טוב!", וגם כלה בגילומה של ישראלית, להשלמת התמונה. את הסדרה החדשה, בת עשרה פרקים, מובילה ענבר לביא, המגלמת את אווה, בעצם את מאדי, אולי בכלל את אליס? כן, את כל אלה וגם את ספרון, ויש עוד. בסדרה החדשה המותחת והמשעשעת הזאת לביא היא נוכלת המתחזה ללפחות שלוש נשים שונות – אווה, אליס וספרון – ומזדהה כמאדי בפני חבריה הנוכלים.

"המתחזים", כפי ששמה מלמד, מתמקדת במאדי, יפהפייה מתוחכמת, הגורמת לגברים ולנשים להתאהב בה עד כלות, להתחתן איתה ולהפקיד בידיה את כל סודותיהם ואת אלה של בני משפחותיהם. כשיום אחד היא נעלמת מחייהם, עם כל כספם, היא משתמשת במידע הסודי שסופר לה – כערבון. בסרטון וידיאו שהיא משאירה לבעל היא מזהירה כי אם יחפש אחריה, או יפנה למשטרה בעניינה, היא תחשוף את הסודות השמורים ביותר שלהם.

עזרא בלום (רוב היפס, "ולא נותר אף אחד"), בעלה בתחילת הסדרה, הרוס מהגילוי. לפני שהכיר אותה הוא היה תקוע בעיירת הולדתו, עבד בעסק המשפחתי ששנא וחלם על חיים בפריז וקריירה כסופר. אווה, בעלת המבטא הצרפתי (במקרה הזה), היתה התגשמות החלום שלו, וחבל ההצלה שלו. כאשר נישא לה חש לא רק שהתחתן עם בחירת לבו אלא גם מצא דרך לצאת מאפרוריות חייו. היעלמותה שוברת את לבו ומרסקת את תקוותיו. עם זה הוא פשוט לא יכול להשלים.

העניינים מסתבכים עוד יותר כאשר עזרא פוגש במי שהיה בעלה לפניו, ריצ'ארד (פארקר יאנג, "פרוורי הגיהנום"); השניים חוברים יחד כדי ללכוד אותה. זה קורה בדיוק כאשר היא וחבריה למזימה כבר מסמנים את הקורבן הבא שלהם – הגבר החדש שהיא אמורה להקסים ולהפיל ברשתה – פטריק (סטיבן בישופ). כחבורה הם יעילים יותר, אבל עד מהרה הם מגלים כי גם מאדי לא פועלת לבד.

בהמשך הסדרה תצטרף ל"מתחזים" שחקנית הקולנוע, כלת פרס גלובוס הזהב והמועמדת לפרס אוסקר, אומה תורמן ("קילביל", "ספרות זולה"). בסדרה היא תיכנס לנעליה של לני

MY SO CALLED WIFE -- Season:1 -- Pictured: (l-r) Stephen Bishop, Marianne Rendon, Patrick Young, Inbar Lavi -- (Photo by: Kurt Iswarienko/Bravo)

MY SO CALLED WIFE — Season:1 — Pictured: (l-r) Stephen Bishop, Marianne Rendon, Patrick Young, Inbar Lavi — (Photo by: Kurt Iswarienko/Bravo)

כהן, התשובה העבריינית לכל בעיה. אם מנהיג כנופיית נוכלים זקוק למישהי שתעשה סדר בין אנשיו, תחסל אויב או סתם תכין אומלט ממש טעים, לני הרהוטה, המיסתורית והקטלנית היא הכתובת.

ענבר לביא, בת 30, ילידת רמת גן, גדלה בחולון, ובבגרותה למדה בבית הספר לאמנויות הבמה של סופי מוסקוביץ', עושה כאן תפקיד פורץ דרך. מאז היגרה לארצות הברית הספיקה לשחק במיני תפקיד אורח וכן בתפקיד קבוע בסדרת הדרמה "הספינה האחרונה" – שם היא מגלמת את הנספחת הצבאית הישראלית בחיל הים האמריקאי. ב-2015 גילמה את סוניה בסרט הפעולה "ציד המכשפות האחרון" בכיכוכבו של ואן דיזל. ב"מתחזים" היא כוכבת בתפקיד הדורש ממנה, מראה שונה ומתחלף, מבטאים למכביר, ובאופן כללי וירטואוזיות מרובה.

רוב היפס, מי שמשחק את בעלה בתחילת הסדרה, הוא שחקן בריטי המוכר בישראל מהסדרה "ולא נותר אף אחד", עיבוד טלוויזיוני לספר של אגתה כריסטי. פארקר יאנג שיחק ב"פרוורי הגיהנום".

יוצרי הסדרה הם התסריטאי-במאי אדם ברוקס (Definitely, Maybe ) והשחקן פול אדלסטיין ("נמלטים", "מרפאה פרטית" ו"מדריך האשה לגירושים"), שכעת נמצא מאחורי העדשה.

 

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות