<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > תקשורת > טלוויזיה > סדרת הספין אוף של "הרשימה השחורה" "הרשימה השחורה: גאולה"  The Blacklist: Redemption  

סדרת הספין אוף של "הרשימה השחורה" "הרשימה השחורה: גאולה"  The Blacklist: Redemption  

 

THE BLACKLIST: REDEMPTION -- Pilot -- Pictured: Ryan Eggold as Tom Keen -- (Photo by: Virginia Sherwood/NBC)

THE BLACKLIST: REDEMPTION — Pilot — Pictured: Ryan Eggold as Tom Keen — (Photo by: Virginia Sherwood/NBC)

תעלה לשידור בסלקום TV 3.3.17 בשידור שבועי, בסמיכות לשידור בארצות הברית

הכירו את צוות הפושעים הטובים ביותר בעולם – גיבורי "הרשימה השחורה: גאולה". אלא שהפעם הפושעים האלה מבקשים לקבל עוד הזדמנות. גיבורי סדרת ההמשך של הסדרה המצליחה "הרשימה השחורה" – "הרשימה השחורה: גאולה" – מחפשים לתקן את דרכיהם. בחופשם גאולה על מעשיהם השליליים בעבר, הם יוצאים למשימות בלתי אפשריות וחשובות. החבורה הזאת מוכנה לפתור בעיות שממשלות אינן מעזות להתקרב אליהן. מטרתם של גיבורי הסדרה היא לחבור יחד כדי ליצור כוח שכולו טוב ולתקן עוולות מסוכנות.

טום קין (ריאן אגולד), שגילם בדמותו הסוחפת את בעלה רב הפנים של אליזבת בון (ליז) בסדרת המקור, מככב בסדרת ההמשך. "תשכחו מכל מה שנדמה לכם שאתם יודעים עליו", אמר רד (ג'יימס ספיידר), גיבורה הכריזמטי של "הרשימה השחורה" בסדרה ההיא. גם הפעם כדאי לשמוע לו – טום קין אינו מי שחושבים שהוא. הוא סוכן מיומן שרותם את יכולותיו כדאי להועיל לעולם.

עוד בסדרה החדשה, שהיא מותחן ריגול מרובה פיתולים עלילתיים, סיפורים משפחתיים ואקשן בכמויות, נמצאת סוזן סקוטי הארדגרייב (פמקה ג'נסן, סדרת סרטי "אקס מן"): המנהלת אפופת הסוד של "הלקון אייגיס", חברה שהיא בעצם צבא פרטי עם סוכנים משלה. היא אסטרטגית מבריקה, שאנשיה עושים את העבודה שהאף-בי-איי אינו מסוגל לעשות. מתיאס סלומון, גם הוא מאותה רשימה ידועה, משלים את החבורה. הוא פועל יחד עם קין והארדגרייב לתיקון העולם ולתיקון בכלל.

THE BLACKLIST: REDEMPTION -- Pilot -- Pictured: (l-r) Edi Gathegi as Mr. Solomon, Terrence Archie as Zack Loescher, Ryan Eggold as Tom Keen,  Anais and Mirabelle Lee as Sadie Loescher -- (Photo by: Virginia Sherwood/NBC)

THE BLACKLIST: REDEMPTION — Pilot — Pictured: (l-r) Edi Gathegi as Mr. Solomon, Terrence Archie as Zack Loescher, Ryan Eggold as Tom Keen, Anais and Mirabelle Lee as Sadie Loescher — (Photo by: Virginia Sherwood/NBC)

"הרשימה השחורה: גאולה" היא אמנם סדרת המשך אך כמובן עומדת בפני עצמה. אין צורך להכיר את סדרת המקור או לצפות בה כדי לצלול לתוך החדשה. מי שמכורים ל"הרשימה השחורה", שנמצאת בעיצומה של העונה הרביעית, ויש רבים כאלה, זאת סדרה ששברה שיאי צפייה עם עלייתה, שהוכתרה כ"ממש נהדרת" על ידי "סן פרנסיסקו כרוניקל" וכבעלת "נוסחה מנצחת" על ידי "ההוליווד ריפורטר", ייהנו מפרקים שבהם יהיו אירועים שיתלכדו בין סדרת האם לבת. ואם כבר מזכירים קשרי הורים-ילדים, הרי שגם בסדרת ההמשך, כמו ב"הרשימה השחורה", ישנה מערכת יחסים של הורה וילד שהיא מרכזית לאירועים ומניעה את העלילה.

יוצרי הסדרה החדשה, כמו הקודמת, ג'ון בוקנקאמפ וג'ון אייזנדארת, הסבירו בראיון לקראת עלייתה, שהסדרה החדשה היא "חלק מהדי-אן-אי של הסדרה הקודמת… אבל היא שונה בטון שלה. היא ז'אנר שונה לחלוטין. 'הרשימה השחורה' היא סדרת משטרה, זאת סדרת ריגול… ולכן היא בעל חיים שונה לחלוטין. הסיפורים שאנחנו מספרים שונים, המקומות שאנחנו הולכים אליהם שונים, והאופן שנתפוס את הרעים ייעשה בדרך סיפורית שונה ביותר". ביקורת ההוליווד ריפורטר ביקורת סן פרנסיסקו גייט

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות