<
יום רביעי , ינואר 17 2018
מבזקים
דף הבית > תקשורת > טלוויזיה > דרמת הפשע המשטרתית בכיכובם של ג'ניפר לופז וריי ליוטה   "גוונים של כחול" Shades of Blue

דרמת הפשע המשטרתית בכיכובם של ג'ניפר לופז וריי ליוטה   "גוונים של כחול" Shades of Blue

 

 חוזרת בעונה שניה לסלקום TV ותעלה לשידור ב- 10.3.17  בשידור שבועי 

SHADES OF BLUE -- Season: 2 -- Pictured: (l-r) Dayo Okeniyi as Loman, Ray Liotta as Wozniak, Warren Kole as Stahl, Gino Pesi as Nava, Drea de Matteo as Tess, Hampton Fluker as Tufo, Jennifer Lopez as Harlee, Sarah Jeffery as Cristina, Vincent Laresca as Espada -- (Photo by: Jeff Riedel/NBC)

 

הארלי סנטוס ( ג'ניפר לופז), אם חד הורית  לנערה בת 17, היא בלשית במשטרת ניו יורק, המסתבכת בפרשת שחיתות, בה מעורב ה- FBI. היא נאלצת להפוך לסוכנת סמויה של ה FBI, ולפעול כנגד עמיתיה למשטרת ניו יורק. בטחונה האישי ועתיד הבת שלה, נמצאים בסכנה תמידית. העונה השניה מתחילה כשהארלי צריכה להסתיר את הגופה של האקס שלה – אותו הרגה כשניסה לאנוס אותה. ברקע סופת הוריקן אמיתית, וסופת אירועים משטרתיים המבטיחים עונה מרתקת וסוחפת.

"גוונים של כחול" Shades of Blue

מתהדרת בכוכבי קולנוע וטלוויזיה מהשורה הראשונה, מג'ניפר לופז, דרך ריי ליוטה ("החבר'ה הטובים") ועד דריאה די מטיאו (איידריאנה מ"הסופרנוס") שחוזרת אחרי הפסקה לטלוויזיה.

את הסדרה יצר התסריטאי הישראלי-אמריקני עדי חסק (הסרט "שלושה ימים להרוג" והמיני סדרה "דור מזוין") ומאחורי הקלעים שלה

נמצאים לופז וידידה מתקופת השיפוט שלה ב"אמריקן איידול", ריאן סיקרסט, ומשמעותי מזה, הבמאי בארי לווינסון, החתום על שורה ארוכה של סדרות משטרה וכלא מן המשובחות שנוצרו: החל מ"רצח מאדום לשחור", דרך "אוז" ועד "קופר". לווינסון אחראי לסגנון הייחודי והמוכר שלו, שניכר גם במראה האורבני המחוספס של הסדרה וגם בשיחות הסרק בניידת בין השוטרים.

את הסדרה מובילה הארלי סנטוס (ג'ניפר לופז), בלשית קשוחה במשטרת ברוקלין,

SHADES OF BLUE -- "Unforgiven" Episode 201 --  Pictured: Ray Liotta as Bill Wozniak -- (Photo by: Peter Kramer/NBC)

SHADES OF BLUE — "Unforgiven" Episode 201 — Pictured: Ray Liotta as Bill Wozniak — (Photo by: Peter Kramer/NBC)

עם קארה לא מהוקצע ונועלת נעליים שטוחות. הארלי היא גם אם חד הורית לצ'לנית בת 16, הלומדת בבית הספר היוקרתי למוסיקה ג'וליארד. בזירת האגרוף המקומית, סנטוס לא רק מתעמלת, אלא גם נפגשת עם האהוב שלה, אבל יותר מכל, היא לא סתם שוטרת קשוחה, אלא גם אחת שחצתה את הקווים, היא מושחתת מן היסוד, גם אם יש לה צידוקים לכך. לצידה משחק המפקד שלה מאט ווזניאק, המכונה ווז (ליוטה).

כבר בעונה הראשונה התוודענו לכך שסנטוס מאמינה שהיא שוטרת טובה, שהיא דואגת להפחתת הפשע, גם אם היא נהנית מסחורות גנובות וקצת דמי פרוטקשן על הדרך. בסוכנות האף-בי-איי, לעומת זאת, חושבים אחרת. "שחיתות היא שחיתות", אומר לה הסוכן (וורן קול) ששם לה מלכודת ומפיל אותה בפח. אבל הוא מוכן לוותר לה על משפט ומאסר בכלא אם היא תסכים לעבוד איתם ולהקליט במכשיר האזנה סמוי את חבריה ליחידה ואת מפקדה.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות