<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > תקשורת > טלוויזיה > סלקום TV רכשה לשידור את: "משלחת חיפוש"  Search Party

סלקום TV רכשה לשידור את: "משלחת חיפוש"  Search Party

 

קומדיית המיסתורין האפלה של ערוץ TBS האמריקאי שעונתה השנייה כבר אושרה.

 סלקום TV 4.5.17 כל 10 פרקי העונה הראשונה יעלו לצפיה ברצף

ניו יורק מגזין: "אחת הסדרות הטובות ביותר של 2016. פשוט סדרה נהדרת".

הניו יורקר: "הקומדיה האפלה בכיכובה של אליה שוקאט ממציאה ז'אנר חדש: סיטקום נוארי. יש בה התפתחויות והתפתלויות מרובות אבל בשום שלב אינה מבלבלת. אפילו הדמויות הכי מינוריות זוכות לסיפורי רקע מלאים וחכמים".Search Party (3)

אנטרטיינמנט ויקלי: "מה שמעורר הערצה ב'משלחת חיפוש' הוא איך שכל פרק עובד גם כסיפור בלשי המונע על ידי דמויות וגם מתפקד כדרמה קומית שהולכת ומתפתחת. הסדרה עמוסה בהופעות אורח ושחקני משנה, אבל מה שטוען אותה באנושיות היא ההופעה הנפלאה של אליה שוקאט".

יאהו טי-וי: "הסדרה היא גם קומדיה; גם סאטירה על האופן שאנשים מסוימים חיים והיא גם שייכת לז'אנר הפשע האמיתי, בכך שהיא עוסקת בחיפוש אחר שונטל. הפרקים באורך חצי שעה של 'משלחת חיפוש' חולפים כל כך מהר, שבטוח תצפו בהם בבינג' בהזדמנות הקרובה ביותר".

 "משלחת חיפוש" היא קומדיה אפלה על קבוצה של ארבעה בני עשרים ומשהו החיים בברוקלין, בעיקר עסוקים בעצמם, ובמפתיע מתקבצים יחד סביב היעלמותה המיסתורית של מכרה משותפת מתקופת הלימודים. הסדרה, שיצרו שרה ויולט-בליס, צ'ארלס רוג'ר ומייקל שואוולטר, היא בכיכובם של אליה שואוקאט, ג'ון ארלי, ג'ון רנולד ומרדית הגנר.

Search Party pull aside portraits

Search Party pull aside portraits

"משלחת חיפוש" היא קומדיה מאוד מדויקת וישירה, על אנשים השקועים במחשבות על עצמם ועל מה שהם רוצים מחייהם. היא מתמקדת בדורי (אליה שוקאט, "משפחה בהפרעה"), צעירה עדינה ומתוסכלת, שאינה מרוצה מהמקום שלה בחיים, במיוחד כשעיקר תרומתה לעולם הוא ארגון ומיון בגדים של מעסיקתה העשירה, שיימסרו לצדקה. דורי מרגישה שהיא תקועה במערכת יחסים עבשה ומנוכרת עם בן הזוג שלה דרו (ג'ון רנולד), טמבל חסר בינה שיודע בוודאות רק שהוא אוהב את חג המולד. היא גם לא ממש מחוברת לחבריה הקרובים אליוט (ג'ון ארלי), נרקסיסט שאוהב להוסיף לרשימת התארים הארוכה שלו הגדרות נפוחות מחשיבות עצמית וחלולות מבחינה עובדתית, ופורשיה (מרדית הגנר), שחקנית שנמצאת במאבק תמידי על איזון בין חוסר הביטחון הכרוני שלה והעיסוק העצמי האובססיבי שלה.

הסדרה נפתחת בכך שדורי מגלה כי שונטל, מישהי שהיא בקושי הכירה בתקופת הלימודים, נעלמה. על אף העדר הקשר האישי, דורי נרתמת כל כולה לפיתרון התעלומה. דורי, דרו, אליוט ופורשיה אינם פותרי תעלומות פשע מטבעם. הם אוהבים לאכול בארנץ', ללכת למסיבות גג ולשמוע את עצמם מדברים. לכן, כשדורי מושכת אותם לתוך המרדף התוסס והמאיים אחר עקבותיה של הצעירה

Search Party Gallery Season 1- GROUP

Search Party Gallery Season 1- GROUP

הנעדרת, הם לומדים את המשמעות של סכנה אמיתית ומוצאים את עצמם בלב מזימה מרושעת, שהיא הרבה יותר סבוכה ומורכבת משהחבורה הברוקלינאית הזאת יכולה לדמיין.

http://www.vulture.com/2016/11/search-party-is-one-of-the-best-shows-of-2016.html

http://ew.com/article/2016/11/21/search-party-ew-review/

http://www.hollywoodreporter.com/review/search-party-review-948593

http://deadline.com/2016/12/people-of-earth-search-party-renewed-season-2-tbs-1201869674/

http://www.newyorker.com/magazine/2016/12/19/a-millennial-private-eye-on-search-party

https://www.yahoo.com/tv/search-party-tbs-review-191836620.html

 

 

 

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות