<
יום ראשון , ינואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > תקשורת > טלוויזיה > HBO נוחתת בסלקום tv   ללא תוספת מחיר

HBO נוחתת בסלקום tv   ללא תוספת מחיר

 

משחקי הכס

משחקי הכס

סלקום tv  גאה להכריז על הצטרפות התכנים של HBO לשירות הטלוויזיה שלה. החל מיוני הקרוב יוכלו לקוחות סלקום tv ליהנות מכל קטלוג הסדרות והתוכניות של HBO ובו הסדרות הנוכחיות, סדרות הספרייה שלHBO  וכל הסדרות החדשות שתפיק בשנים הקרובות. כל הסדרות החדשות והעונות החדשות של המותגים האהובים יעלו בשירות בסמוך לשידורן בארה"ב, ביניהן העונות החדשות של "משחקי הכס", "ויפ", "Westworld", "לא בטוחה", "גירושים", "עמק הסיליקון" ועוד ועוד.

לקוחות סלקום tv ייהנו במהלך השנה הקרובה והשנה הבאה גם מההפקות המסקרנות של HBO  הנכתבות ומצטלמות בימים אלה: "חפצים חדים" המיני סדרה החדשה והמדוברת בכיכובה של איימי אדאמס, הסאגה המשפחתית החדשהSuccession    וסדרת הדרמה החדשה והמדוברת (אך נטולת השם עדיין…) של יוצר "עמוק באדמה" אלן בול בכיכובם של הולי האנטר וטים רובינס.

העסקה החדשה מביאה לסלקום tv  גם את הקטלוג המלא של HBO הכולל את תכני הספרייה של המותג. ספרייה זו תכלול בין היתר את הפקות התעודה היוקרתיות של HBO, הסרטים והמיני סדרות שהפיקה וכמובן גם את סדרות הדגל שלה: "ליל המקרה", "שקרים קטנים גדולים", "אוז", "הסופרנוס", "עמוק באדמה", "אימפריית הפשע", "הסמויה" ועוד. סלקום tv גאה להוסיף לשירות את קטלוג HBO במסגרת הצעת המחיר הקבועה של 99 ₪ לחודש ללא עלות נוספת עבור לקוחותיה.

יניב גרינוולד, סמנכ"ל הטלויזיה בסלקום: "אנו שמחים להשיק את כל מגוון התכנים  מבית התוכן המוביל HBO. סלקום תמשיך להביא את התכנים הטובים בעולם ולשמר את המחיר הנמוך ביותר בשיטת הכל כלול וללא תוספת מחיר."

העונה החדשה והשביעית של "משחקי הכס" ביולי הקרוב בסלקום tv בסמוך לשידורה בארה"ב.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות