<
יום שישי , נובמבר 24 2017
מבזקים
דף הבית > תקשורת > טלוויזיה > העונה החמישית של סדרת המתח המצליחה   "הרשימה השחורה"  The Blacklist

העונה החמישית של סדרת המתח המצליחה   "הרשימה השחורה"  The Blacklist

בכיכובו של ג'יימס ספיידר המצויין בסלקום tv ימי שני, החל מה- 2.10.17 22 פרקים בשידור שבועי בסמוך לשידור בארה"ב ארבע העונות הקודמות זמינות לצפיה במלואן בשירות

טריילר של העונה החמישית:

 מאז עלתה ה"רשימה השחורה" ב-NBC , היא הפכה לסנסציה ונחשבה לכזאת שהעניקה תנופה מחודשת לז'אנר סדרות המתח, בעיקר הודות לדמות הגיבור המוביל אותה: רד רדינגטון (ג'יימס ספיידר) ארכי-פושע שמסגיר את עצמו, מסיבות שאינן ברורות לצופה לידי ה-FBI  ומסייע לשלטונות החוק לתפוס מדי פרק נבל אחר

THE BLACKLIST - SEASON 5 - EPISODE 501 - "Smokey Putnam (#30)"

THE BLACKLIST – SEASON 5 – EPISODE 501 – "Smokey Putnam (#30)"

מתוך "רשימה שחורה" הידועה רק לו ובה מצויים כל חורשי רעתה של ארה"ב.

הרשימה השחורה מספרת על ריימונד "רד" רדינגטון (ג'יימס ספיידר) שהיה בעברו סוכן ממשלתי, הפך במשך השנים לפושע נמלט מבוקש, המדורג בראש רשימת המבוקשים של ה- FBI. הוא מסגיר את עצמו וטוען שבידיו מידע אשר יכול להוביל ללכידתו של טרוריסט מבוקש ביותר. הוא מוכן לשתף פעולה רק עם סוכנת צעירה אליזבת' קין (מייגן בון) המתמחה בבניית פרופילים אישיותיים שמקבלת לידיה את הטיפול בפושע המבוקש בעולם ביומה הראשון לעבודה. בהמשך, הוא טוען שיש בידו "רשימה שחורה" של פושעים בכירים נוספים.

כל פרק ב"הרשימה השחורה" עוסק במרדף אחר ארכי-פושע אחר, ובמקביל – ביחסים בין רד לבין הסוכנת הצעירה והמניעים הנסתרים מאחורי פעולותיו. עוד מככבים בסדרה טום קין (ריאן אגולד) שמשחק את בעלה של אליזבת' ועובד כמורה בבית ספר, אבל אינו תמים כמו שהוא נראה, וכן אמיר הריסון – איש המחשבים של ה FBI.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשנתיים האחרונות.