<
יום שבת , פברואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > תקשורת > טלוויזיה > "נשק קטלני" Leathal weapon – סלקום TV החל מה- 5.10.17

"נשק קטלני" Leathal weapon – סלקום TV החל מה- 5.10.17

פצצת הרייטינג של רשת פוקס וסדרת האקשן המבוססת על סרטי שנות ה-80 "נשק קטלני"  Leathal weapon
חוזרת בעונה שניה סלקום TV החל מה- 5.10.17 וכל יום חמישי 22 פרקים בני שעה בשידור שבועי, בסמוך לשידור בארה"ב
העונה השניה תעקוב אחר המשך עלילותיהם של צמד הבלשים מורטאו וריגס והחברות הלא שגרתית שלהם.

"נשק קטלני" היא עיבוד עכשווי לטלוויזיה של סדרת סרטי האקשן הנודעים, שהמציאו את הז'אנר האקשן-קומי של הסחבקים-לנשק.
בסדרה מככבים קליין קרופורד Clayne Crawford (הדרמה "תיקון") ודיימון ואיאנס Damon Wayans (הסיטקום (In Living Color שנכנסים לנעליהם המשופשפות של מל גיבסון ודני גלובר, כוכבי הסרטים הפופולריים המקוריים (הראשון הוא מ-1987), ואף מוסיפים כימיה וכריזמה משלהם. ואיאנס מגלם את רוג'ר מנשק קטלני 2ורטואו, בלש משטרתי ותיק של משטרת לוס אנג'לס, איש משפחה למופת, שזה עתה עבר ניתוח לב פתוח, ועם שובו לתפקידו הוא אמור לשמור על לחץ דם סביר.קרופורד הוא מרטין ריגס, קאובוי מודרני, שהועבר למשטרת אל-אי אחרי טרגדיה אישית נוראה ומטלטלת במקום מגוריו הקודם בטקסס. הטרגדיה הותירה אותו עם סוג של משאלת מוות. הוא מחפש כמה שיותר סיכונים ונהנה ללכת על הקצה. שני ההפכים האלה אמורים לשתף פעולה ולא להרגיז את הבוס שלהם ברוקס אייוורי (קווין ראהם, "מד מן", "מזכירת המדינה"), אבל מה לעשות שאם כולם היו עושים מה שצריך בחיים, עולם הטלוויזיה היה משעמם?!
"נשק קטלני", הסדרה החדשה הזאת של היוצר מתיו מילר (שהתמחה כבר באקשן קומי בסדרה "צ'אק") היא כיפית, קצבית, מבוימת, משוחקת ומעובדת בסטייל וכתובה היטב. בין פיצוץ, מרדף מסוכן וקרב ירי מתוקתק, היא גם מצליחה לרגש. היא דומה לסרטים בכך שהשוטרים בה – השוטר הטוב והשוטר המשוגע – נלחמים ברעים באמצעים שנויים במחלוקת, אך מביאים לתוצאות, ועל הדרך מצליחים להצחיק זה את זה ואת קהל הצופים.
עוד משתתפים בסדרה קישה שארפ ("אמריקה נגד או ג'י סימפסון") בתפקיד טריש מורטואו, דנטה בראון בתפקיד רוג'ר מורטואו הבן, צ'אנדלר קיני כריאנה מורטואו, ג'ונתן פרננדז כסקורסזי ומישל מיצ'נור כבלשית סוניה ביילי ומלקולם ג'מאל וורנר ("אמריקה נגד או ג'י סימפסון", אבל עדיין הכי מוכר מ"משפחת קוסבי").

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות