<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > תקשורת > טלוויזיה > "תחנת ברלין" Berlin Station

"תחנת ברלין" Berlin Station

berlin stationסדרת הריגול רוויית האקשן בכיכובם של:

רי'צארד ארמיטאג' ("חניבעל", "ההוביט") ומישל פורבס ("דה קילינג")

"תחנת ברלין" Berlin Station חוזרת בעונה שניה סלקום tv החל מ  20.10.17 וכל יום שישי 10 פרקים בני שעה שני הפרקים הראשונים יעלו יחד ולאחר מכן פרק מדי שבוע

 

סוכן CIA מוצב בברלין במטרה לחשוף מי האחראי על הדלפות המידע. בכדי להשיג את מטרתו הוא נאלץ להשתמש בטקטיקות קשות, החורגות מהקודים המוסריים עליהם חונך.  "תחנת ברלין" היא סדרת ריגול שמתרחשת בברלין שבגרמניה ועוקבת אחר דניאל מילר (ריצ'ארד ארמיטאג', "חניבעל", "ההוביט"), סוכן שהגיע למשרדי הסי-איי-אי בברלין שבגרמניה. משימתו החשאית היא לגלות את זהותו של החפרפרת במשרד, כלומר מי האדם המדליף מידע סודי וחיוני תחת השם תומאס שואו.

בהדרכתו של הקטור דיג'ין (ריס איפאנס) שמנחה את מילר במשימה המוטלת עליו, הוא לומד להתמודד עם רזי המקצוע הקשוחים של סוכן השטח ולומד להכיר את עולם ההונאות והסכנות המוסריות. יוצר הסדרה הוא אולן שטיינהאואר והשואוראנר הוא בראד וינטרס. בנוסף לריצ'ארד ארמיטאג' ולמישל פורבס את הסדרה מעטרים שחקנים מהמעלה הראשונה שכוללים את ריצ'ארד ג'נקינס ("עמוק באדמה", "אוליב קיטרידג'"), ריס איפאנס ("ספיידרמן", הארי פוטר" "נוטינג היל"), ריצ'ארד דיליין ("ארגו") ועוד.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות