<
יום שבת , ינואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > תקשורת > טלוויזיה > "משלחת חיפוש" Search Party – ניו יורק מגזין: "אחת הסדרות הטובות ביותר של 2016"

"משלחת חיפוש" Search Party – ניו יורק מגזין: "אחת הסדרות הטובות ביותר של 2016"

ניו יורק מגזין: "אחת הסדרות הטובות ביותר של 2016"

"משלחת חיפוש" Search Party קומדיית המיסתורין האפלה של ערוץ TBS האמריקאי בכיכובה של אליה שוקאט  Alia Shawkat חוזרת בעונה שניה סלקום tv 26.11.17 10 פרקים בני 25 דקות, בשידור שבועי במקביל לשידור בארה"ב 

 קומדיה שחורה על ארבעה צעירים ניו יורקים, העסוקים בעצמם במרבית הזמן. בסוף העונה הראשונה הם ניצבו בפני סיטואציה מורכבת מאוד, ובנקודה זו image003 (1)בדיוק נפתחת העונה השניה. 

"משלחת חיפוש" היא קומדיה אפלה על קבוצה של ארבעה בני עשרים ומשהו החיים בברוקלין, בעיקר עסוקים בעצמם, ובמפתיע מתקבצים יחד סביב היעלמותה המיסתורית של מכרה משותפת מתקופת הלימודים. הסדרה, שיצרו שרה ויולט-בליס, צ'ארלס רוג'ר ומייקל שואוולטר, היא בכיכובם של אליה שוקאט, ג'ון ארלי, ג'ון רנולד ומרדית הגנר.

"משלחת חיפוש" היא קומדיה מדויקת וישירה על אנשים השקועים במחשבות על עצמם ועל מה שהם רוצים מחייהם. היא מתמקדת בדורי (אליה שוקאט, "משפחה בהפרעה"), צעירה עדינה ומתוסכלת, שאינה מרוצה מהמקום שלה בחיים, במיוחד כשעיקר תרומתה לעולם הוא ארגון ומיון בגדים של מעסיקתה העשירה, שיימסרו לצדקה. דורי מרגישה שהיא תקועה במערכת יחסים עבשה ומנוכרת עם בן הזוג שלה דרו (ג'ון רנולד), טמבל חסר בינה שיודע בוודאות רק שהוא אוהב את חג המולד. היא גם לא ממש מחוברת לחבריה הקרובים אליוט (ג'ון ארלי), נרקסיסט שאוהב להוסיף לרשימת התארים הארוכה שלו הגדרות נפוחות מחשיבות עצמית וחלולות מבחינה עובדתית, ופורשיה (מרדית הגנר), שחקנית שנמצאת במאבק תמידי על איזון בין חוסר הביטחון הכרוני שלה והעיסוק העצמי האובססיבי שלה.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות