<
יום שישי , נובמבר 24 2017
מבזקים
דף הבית > תקשורת > טלוויזיה > העונה השניה של סדרת הדרמה המדוברת והמטלטלת  UnREAL תעלה בסלקום TV החל מ- 7.6.16

העונה השניה של סדרת הדרמה המדוברת והמטלטלת  UnREAL תעלה בסלקום TV החל מ- 7.6.16

 

בשידור שבועי, סמוך לשידור בארה"ב לראשונה, יככב בסדרה רווק שחור, שובר לבבות, שיהפוך למושא אהבתן של המתמודדות החדשות

39560938_UNREAL_S2 (1) UnREAL – מסדרות הדרמה המפתיעות והאהובות של הקיץ האחרון. הדרמה של רשת "לייפטיים" על אחורי הקלעים של הריאליטי מספר 1 בארה"ב דמוי "הרווק", הפכה במהירות למותג הדרמה החזק והמדובר של העונה בארה"ב.

 הסדרה מבוססת על סיפור אמיתי, מביאה בדרמה קומית שחורה את העולם האותנטי והברוטלי של תעשיית תוכניות הריאליטי בארה"ב ומתארת בבוטות את שלל המניפולציות, התכסיסים המרושעים ולעיתים גם הפליליים שמפעילים אנשי ההפקה כדי להתערב ולהביא את הריאליטי המצליח לשיאים חדשים. כל פרק בסדרת הדרמה מייצר פסגה חדשה, או שמא שפל חדש, בהתנהגותן של עורכות התוכנית שבסופו של דבר מציג תמונה אפלה וקודרת אודות התחתית אליה הגיעה הוליווד בניהול ז'אנר טלוויזיית המציאות שיצרה.

בעונה החדשה, השחקן בי. ג'יי. בריט B.J. Britt יגלם את דריוס היל, כוכב פוטבול צ'ארמר ולוהט  עם מבט הורס וחיוך מפיל של מיליון דולר שיהפוך למושא אהבתן של המתמודדות החדשות. דריוס יחליף את אדם קרומוול, הרווק הכובש והציני של העונה הראשונה, כאשר מעניין לציין, שבכל 20 שנותיה, לא עמד כוכב שחור במרכז תוכנית "הרווק" (שהסדרה היא על אחורי הקלעים של המגה ריאליטי הזה).

בי. ג'יי. בריט מוכר לנו מהסרט "לתפוס את הרגע" (Peaceful Warrior), מסרט המדע בדיוני Transfer ומדרמת הפעולה סוכני S.H.I.E.L.D (Agents of S.H.I.E.L.D).

UnREAL – מבוססת על זכרונותיה וחוויותיה של יוצרת הטלוויזיה שרה גרטרוד שפירו, מי שעבדה בהפקת סדרת הריאליטי הרומנטית המצליחה "הרווקה" והחליטה לעבד את ניסיונה המטלטל בתחום לכדי יצירה דרמטית סוחפת שזכתה לשבחי המבקרים ולאהבת הקהל בארה"ב.

את ההפקה בסדרה מנהלות ביד רמה העורכת הראשית האימתנית קווין (קונסטנס זימר – "הפמליה", בתפקיד אייקוני ששם לראשונה את השחקנית המוכשרת הזו במרכז הבמה) ובת חסותה רייצ'ל גולדברג (שירי אפלבי מהסדרה "בנות") האחראית "להפקת המתמודדות", קרי, הפעלת שלל מניפולציות אשר דוחפים את 20 הרווקות היפהפיות למעשים קיצוניים המספקים אקשן למצלמה ולעורכים, במאבקן על ליבו של הרווק הנחשק.

השתיים עושות כל שביכולתן להביא את הריאליטי המצליח לשיאים חדשים מדי עונה תוך שהן אינן בוחלות בהפעלת תכסיסים מרושעים ולעיתים גם פליליים, כדוגמת דחיפת מועמדת לצאת מהארון ולהודות באהבתה לנשים למרות שהיא אינה בשלה לכך, מינון יתר של תרופות פסיכיאטריות למתמודדת מעורערת בנפשה ועוד.39548390_UNREAL_S2_GALLERY_GROUP (1)

ממש כמו בריאליטי שהן מתזמרות, כל פרק בסדרת הדרמה מייצר פסגה חדשה (או אולי נכון יותר לומר – שפל חדש) בהתנהגותן אשר בסופו של דבר מציג תמונה אפלה וקודרת אודות התחתית אליה הגיעה הוליווד בניהול ז'אנר טלוויזיית המציאות שיצרה.

הסדרה המצליחה של הקיץ האחרון:

מיד עם עלייתה הפכה UNREAL  לסדרה המדוברת והמפתיעה של הקיץ תוך שהיא גונבת את הבאזז ואת שבחי המבקרים: LIFETIME  – ערוץ הכבלים שבו היא משודרת אשר נודע עד אז כפלטפורמת שידור למלודרמות סכריניות, זכה הודות לסדרה להמציא את עצמו מחדש כערוץ רענן, נושך ואינטליגנטי ומנהליו אישורו את הפקתה של עונה שניה לסדרה עוד לפני ששודרו כל עשרת פרקי העונה הראשונה.

גם הביקורות יצאו מגדרן ודירוג הביקורות החיוביות לו זוכה הסדרה באתר Rotten Tomatoes עומד על לא פחות מ-97%.

"סדרה המכריחה אותך לצפות בה עד סופה" (וושינגטון פוסט)

"מבט ברוטאלי וכנה ופניה של הוליווד" (ווניטי פייר)

"הסדרה הזו היא הפעם הראשונה שטלוויזיית הריאליטי הולידה דבר מה בעל ערך" (בוסטון גלוב)

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשנתיים האחרונות.