<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > תקשורת > טלוויזיה > גונבי ההצגה מ"גנוב על הירח" קיבלו סרט משלהם "המיניונים"   Minions

גונבי ההצגה מ"גנוב על הירח" קיבלו סרט משלהם "המיניונים"   Minions

Minions_INTL_INTL_OFFAIR_PHOTOGRAPHY_STScarletOverkill_02יצאו למסע מאנטארקטיקה והגיעו הקיץ לסלקום TV הסרט זמין בשירות לצפיה ללא הגבלה גם בדיבוב לעברית וגם באנגלית (עם תרגום)

הסרט היה להיט קופתי אדיר עם הכנסות של מעל 1.1 מיליארד דולר (יותר מ"גנוב על הירח" וסרט ההמשך שלו), שהתברג למקום ה-11 ברשימת הסרטים הרווחיים ביותר בעולם וסרט האנימציה השני בהכנסותיו, וסרט האנימציה הכי רווחי שאינו של דיסני.

בתחילת שובר הקופות האדיר "המיניונים" יש שיעור קטן בהיסטוריה. "מיניונים נמצאים בכדור הארץ הרבה לפנינו", נאמר בו. מתברר שהם השתלבו בהיסטוריה האנושית עוד מימות הדינוזאורים, דרך הפירמידות, מלחמות נפוליאון ועד שנות השישים של ארצות הברית, שבו הסרט מתרחש. למיניונים מטרה אחת – לשרת את האדון הכי נתעב שיש. לא מפתיע לגלות שלא היה קשה למצו אדון כזה, אבל לשמור עליו, זה כבר היה לא פשוט.

המיניונים הם יצורים צהובים, בעל עין אחת או שתיים, על פדחתם כמה שערות שחורות אם בכלל. לעיניהם תמיד משקפות ולגופם תמיד סרבלי עבודה כחולים. מצד אחד המיניונים, המקשקשים בג'יבריש שובה לב, הם תמימים, אבל בו זמנית גם פקחיים, שכאילו בטעות משנים לטובה את העלילות שלפניהם, וגם חרוצים וחדורי מטרה. הם הכי חמודים בעולם, כל אחד בדרכו, ואף שהם דומים מאוד זה לזה, לכל אחד אישיות עצמאית וחיונית.Minions_INTL_INTL_OFFAIR_PHOTOGRAPHY_S_TrailerLaunch_02

אלא שללא אדון הם שקעו בדיכאון, ולכן אחד מהם החליט לקחת את העניינים לידיו הקטנות. קווין יוצא למסע חיפוש אחר האדונים המרושעים ביותר. יחד איתו נמצא סטיוארט, שבעיקר שם לו למטרה לאכול בננה, ובוב שחושש מהמסע שלפניהם. ב-1968 הם מגיעים לניו יורק, ומשם בטרמפים מתקדמים לגמרי במקרה לאורלנדו שבפלורידה לכנס המרושעים הגדול בעולם. שם מגייסת אותתם סקרלט אוברקיל, רשעית מדופלמת, שיחד עם הממציא שלה הרב, מתכוונת להשתלט על העולם.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות