<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > תקשורת > טלוויזיה > שובר הקופות "אסון מהלך" Trainwreck עם איימי שומר עלה לשידור בסלקום TV וזמין לצפיה ללא הגבלה

שובר הקופות "אסון מהלך" Trainwreck עם איימי שומר עלה לשידור בסלקום TV וזמין לצפיה ללא הגבלה

 

 

Crew Slide Show

 

רולינג סטון: "שומר לא רוצה ש'אסון מהלך' יהיה מתוק. היא רוצה לפוצץ את הקלישאות של הקומדיה הרומנטית ולהחליף אותן במשהו חזק ומתפרץ. והיא מצליחה".

שיקגו סאן טיימס: "'אסון מהלך' הוא הקומדיה הרומנטית האהובה עלי השנה, למרות (ואולי בגלל) כל הפינות החדות שלו והקטעים הציניים, זה סרט שמתחשק לחבק, או לפחות לתת לו כיף".

ניו יורק טיימס: "מה שמרגש וטעון באנרגיה באיימי, במיוחד בהשוואה לכל החמודות נעדרות הסקסיות בשאר הקומדיות הרומנטיות, שבהן הנאה נשית מתבטאת בשופינג, זה שתיאבון מיני הוא לא בעיה שהיא אמורה לפתור ולהעלים."

מה אפשר לצפות מקומדיה רומנטית עם איימי שומר, ביל היידר, בבימויו של ג'אד אפאטו? שתהיה פרועה, חתרנית, מוגזמת, ובעיקר מגלגלת מצחוק. שובר הקופות "אסון מהלך" שהגיע הקיץ לסלקום TV הוא כל זה ועוד. בנוסף לכל ההומור, לכל הקלישאות הז'אנריות שחותרים תחתן, הסרט הזה הוא גם קומדיה רומנטית רבת חן ורגש, וגם יש בו הופעת אורח של הכדורסלן הטוב בעולם לברון ג'יימס.

איימי שומר, הקומיקאית הכי פופולרית עכשיו, שפרצה לתודעה בזכות סדרת הטלוויזיה המצליחה שלה "איימי שומר" והסרט הזה, מגלמת ב'אסון מהלך', שאת התסריט שלו היא כתבה, את איימי, כתבת במגזין לגברים ששמו "סנאף". היא בת להורים גרושים שגדלה על תפישת העולם שהנחיל לה אביה, שלפיה מונוגמיה אינה ריאליסטית, ושאותה היא מיישמת ביתר שאת בפועל. היא מחליפה גברים כמו גרביים, ומודיעה להם בתום לילה אחד איתם, כי הקשר שלהם הסתיים.

היא נהנית מאורח החיים הזה עד שיום אחד היא נשלחת לכתוב כתבה על ארון (ביל היידר, "סטרדיי נייט לייב"), רופא המתמחה בטיפול בספורטאים (שחברו הטוב הוא לברון ג'יימס), וכל זה משתנה. היא מתאהבת. מתחשק לה לבלות יותר ויותר זמן עם אהובה, זה רגש חדש, מסעיר אך גם מטריד. מבחינתה זה אסון מהלך.

איימי שומר

איימי שומר

http://www.rollingstone.com/movies/reviews/trainwreck-20150715

http://www.nytimes.com/2015/07/17/movies/review-trainwreck-delivers-the-full-amy-schumer-experience.html?

http://chicago.suntimes.com/movies/trainwreck-amy-schumer-hilarious-romantic-comedy-embrace/

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות