<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > תקשורת > טלוויזיה > מר רובוט MR. Robot מגיעה לעונה שניה בסלקום TV

מר רובוט MR. Robot מגיעה לעונה שניה בסלקום TV

לאחר שהעונה הראשונה הסתיימה בגילוי מפתיע, מעריצי הסדרה ברחבי העולם משתוקקים לדעת לאן תתפתח העלילה כעת.

MR. ROBOT -- Pictured: (l-r) Christian Slater as Mr. Robot, Rami Malek as Eliot Anderson -- (Photo by: Peter Kramer/USA Network)

MR. ROBOT — Pictured: (l-r) Christian Slater as Mr. Robot, Rami Malek as Eliot Anderson — (Photo by: Peter Kramer/USA Network)

זוכת גלובוס הזהב וזוכת פרס איגוד המבקרים האמריקאי לסדרת הדרמה הטובה ביותר מר רובוט MR. Robot

מגיעה לעונה שניה בסלקום TV 19.7.16 2 פרקים בשידור שבועי בסמוך לשידור בארה"ב

 זוכה גלובוס הזהב, כריסטיאן סלייטר, לשחקן המשנה הטוב ביותר

וזוכה פרס איגוד המבקרים האמריקאי, רמי מאלק, לשחקן הדרמה הטוב ביותר

חוזרים בעונה שניה של דרמת הסייבר המדוברת עטורת הפרסים והשבחים.

 "Mr. Robot" לא רק קבעה ציון כמעט מושלם באתר המשקלל את ציוני כל מבקרי הטלוויזיה הכותבים באנגלית, אלא גם קבעה תקדים כתוכנית היחידה שפרקיה זכו לציון מושלם.

 Mr. Robot – מותחן הסייבר המדובר
"Mr. Robot", שזכהת לציון המשוקלל 98 באתר "Rotten Tomatoes", ושפע סופרלטיבים מהמבקרים המובילים בארצות הברית ובאנגליה, מספרת את סיפורו של מתכנת מחשבים המגויס על ידי ארגון חשאי ששם לו למטרה למוטט את אמריקה התאגידית. סדרה של היוצר סם איסמעיל, שעונתה השנייה תעלה בסלקום TV ב- 19.7.16 עם 12 פרקים בשידור שבועי, בסמוך לשידור בארה"ב (רשת שידור USA Network).

MR. ROBOT -- Pictured: (l-r) Rami Malek as Eliot Alderson, Christian Slater as Mr. Robot -- (Photo by: Peter Kramer/USA Network)

MR. ROBOT — Pictured: (l-r) Rami Malek as Eliot Alderson, Christian Slater as Mr. Robot — (Photo by: Peter Kramer/USA Network)

מותחן הסייבר עוקב אחר אליוט אלדרסון (רמי מאלק, "לילה במוזיאון"), צעיר החי בניו יורק ועובד כמהנדס בחברת אבטחת מידע ששמה "אולסייף". בהיותו אדם הסובל מדיכאון קליני וחרדה חברתית במקרה הטוב, ופרנויה והזיות במקרה הרע, הדרך היחידה שהוא מצליח לתקשר עם העולם סביבו היא בפריצה למחשבים של אנשים. בשל כך פונה אליו אנרכיסט בתחום האבטחה שכינויו "Mr. Robot" (כריסטיאן סלייטר, "ראיון עם ערפד") ומגייס אותו לשורותיו של האקטיביסטים (אקטיביסטים שהם האקרים). מטרתם לבטל את כל החובות בכך שיפילו את התאגיד אי-קורפ המרושע.

בעונה הראשונה הוא נהיה מעורב בתוכנית לגרום לקריסתן הכלכלית של חברות ענק. העונה הסתיימה בגילוי מפתיע, ומעריצי הסדרה ברחבי העולם משתוקקים לדעת לאן תתפתח העלילה כעת.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות