<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > תקשורת > טלוויזיה > סלקוםTV  גאה להביא לצופיה את הסדרה המדוברת ביותר בעונת הסתיו של הטלוויזיה האמריקאית "סטארטאפ" StartUp

סלקוםTV  גאה להביא לצופיה את הסדרה המדוברת ביותר בעונת הסתיו של הטלוויזיה האמריקאית "סטארטאפ" StartUp

כל 10 פרקי הסדרה יעלו לשידור בסלקום TV ב   22.9.16start_s1_primary_notext

 "סטארטאפ" פשע, סמים ואפליקציה אחת שתשנה את העולם…

סדרת המתח הלוהטת של הסתיו, שכוללת 10 פרקים על כנופיה בלתי מתקבלת על הדעת של בנקאי נואש, מאפיונר/פושע ומתכנתת מחשבים/סטארטפיסטית שמייצרים את הגירסה שלהם

לחלום האמריקאי ויוצרים את האפליקציה שתטלטל את העולם. הסדרה מבית היוצר של אולפני סוני, תעלה בסלקום TV בסמוך לשידורה בשירות הטלוויזיה CRACKLE.

סטארטאפ

ברוכים הבאים למיאמי: כור ההיתוך הנוכחי של החברה האמריקאית – עיר רוחשת בה מתערבבים מהגרים קובנים, ברוני פשע מהדרום הישן ומיליארדי הייטק השולטים בכל מתוך בתי הקיץ המפוארים שעל רצועת החוף. בעיר זאת הכסף שולט בהווה היומיומי אך מי שמכתיב את קצב העתיד הן דווקא חברות הסטרטאפ אשר פלורידה משמשת להן כמוקד העלייה לרגל של החוף המערבי.

בתוך היקום התוסס הזה מצטלבות דרכיהם של שלושה גיבורים: ניק טלמן (אדם ברודי – כוכב הסדרה The O.C.) – בנקאי צעיר המעוניין להשקיע במהירות האפשרית את כספי לקוחות שגנב בחשאי, רונלד דייסי (אדי גת'גי כוכב "הרשימה השחורה") – ברון סמים ממוצא האיטי השואף להלבין את עיסוקיו ולהפוך לאיש עסקים מהוגן ואיזי מוראלס – (התגלית אוטמרה מארארו) – צעירה ממשפחה קובנית אשר פיתחה אפליקציה שעתידה להפוך את עולם הכספים ואת המערכת המוניטרית העולמית כולה על ראשם.

יחד חוברים השלושה לסטרטאפ אשר רגליו בעולם הפשע אך ראשו בחלומות לשינוי העולם כאשר הדבר היחיד העומד בדרכם על מנת להגשים את החלום האמריקאי בגרסתו המעודכנת הוא פיל ראסק – סוכן משטרתי הדולק בעקבותיהם. ראסק בגילומו הכריזמטי של השחקן הבריטי מרטין פרימן ("שרלוק", פארגו", "שר הטבעות") הוא ליבה של הסדרה –  דמות חד פעמית של חוקר פסיכוטי מהסוג הנחקק בזיכרונם של הצופים בו מהרגע הראשון.start_s1_vert

"סטארטאפ" הנחשבת לאחת הסדרות המדוברות של הסתיו הקרוב, היא יצירה טלוויזיונית ראשונה פרי עטו של בן קטאי – מי שנחשב בימים אלה דווקא לאחד מיוצרי האימה המבריקים בארה"ב החתום על הסרט פורץ הדרך HUSH כמו גם על הסרטיםTHE FORSET   ו-BENEATH שהפכו לקאלט מיידי עם עלייתם. "סטרטאפ" שיצר אמנם רחוקה מאד מעולם האימה, אך גם היא מציגה את מה שהפך לנושא העיסוק המרכזי ביצירותיו של קטאי – הרדיפה של גיבורים אחרי החלום האמריקאי והמחיר הכבד אותו גובה  חלום זה מהם ומסביבתם.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות