<
יום שלישי , פברואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > תקשורת > לראשונה בישראל ערוץ החדשות CNN  ב- HD

לראשונה בישראל ערוץ החדשות CNN  ב- HD

סלקום מגישה לצרכני החדשות של ישראל את ערוץ החדשות CNN

לקוחות סלקום tv ייהנו מעדכוני חדשות חמים מישראל ומהעולם וללא תשלום נוסף

הערוץ יחל לשדר לראשונה בישראל ורק בסלקום tv ב- HD במהלך ספטמבר

 במהלך ספטמבר יהנו לקוחות סלקום tv גם מערוץ HDCNN המצטרף למגוון הערוצים הקיים, לצד חבילת התוכן העשירה הקיימת בשירות ה-VOD.

CNN היא רשת טלוויזיה אמריקאית המשדרת חדשות ואקטואליה מרחבי העולם וארה"ב. זוהי אחת מרשתות הטלוויזיה הנצפות בעולם. הרשת נמצאת בבעלותו של טד טרנר. בשנת 1985 התרחבה הרשת מחוץ לגבולות ארה"ב כשטרנר ייסד את CNN International הממוקמת בלונדון ומסקרת אירועים שונים ברחבי העולם. הערוץ משודר כיום לכ- 212 מדינות ולמיליארד וחצי צופים ברחבי העולם.

במהלך השנים הופקו ב- CNN תכניות בנושאים נוספים  דוגמת תיירות, תרבות ואמנות. בין המגישים הפופולריים של הרשת ניתן למצוא את אנדרסון קופר המגיש את התכנית "360 מעלות עם אנדרסון קופר" המשודרת בשידור חי מניו יורק, כריסטיאן אמנפור המנחה את תכנית הראיונות והאקטואליה "אמנפור", ריצ'ארד קווסט, הפרשן הכלכלי הראשי של הרשת המגיש תכנית כלכלית יומית המיועדת לקהל צופי הבוקר באירופה ועוד.

בעקבות שידורי CNN התפתחה גם "תיאוריית CNN" בלימודי תקשורת ומדע המדינה בעולם. התיאוריה טוענת כי התפתחותCNN  ושידוריה היתה בעלת השפעה משמעותית על אופן גיבוש מדיניות החוץ של ארה"ב בשלהי המלחמה הקרה ולאחריה.

אנו רואים חשיבות רבה לשידור תוכן בסלקום tv באיכות HD. כך למשל ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק בגרסת ה-HD שלו וכך גם  ערוץ 9 שמשודר לראשונה בארץ ב-  HD ועוד.

יניב גרינולד, סמנכ"ל תוכן וטלויזיה בסלקום: "סלקום גאה להגיש לצרכני החדשות בישראל את ערוץ ה- CNN  הבינלאומי והמבוקש לראשונה בארץ באיכות HD  אותה אין למתחרינו וזאת יחד עם שאר תוכניות הערוץ הפופולריות בכל רחבי העולם. אנחנו גוף השידור היחיד בישראל שמגיש חדשות באיכות HD ".

פייר בראנקו, סגן נשיא של קבוצת טרנר ומנהל אזור צרפת, פורטוגל ואפריקה: "אנחנו מאד נרגשים מכך שסלקום tv תפיץ את שידורי ערוץ CNN באיכות שידור HD בישראל ובכך תרחיב את טווח החשיפה שלנו בשוק משמעותי זה. אנחנו בטוחים שערוץ CNN יהיה הצלחה גדולה בסלקוםtvוזאת כאשר לסלקום יש כבר שיתוף פעולה מוצלח עם טרנר וכבר הוכיחה את מחויבותה לחדשנות ויודעת להתאים את התוכן החדשני שהיא מציגה לצרכני הצרכנים המשתנים". "הרחבת התפוצה של שידורי CNN היא חלק בלתי נפרד מהמאמץ האסטרטגי של קבוצת המכירות ושותפויות התוכן של CNN. עסקי הליבה של הקבוצה הם לבחון דרכים להגיע לכמה שיותר צרכנים – ברמה המקומית, אזורית ובינלאומית וזאת על ידי שותפויות עם ארגוני תקשורת מובילים."

קופין גילום, מנהל עסקים והפצה של קבוצת טרנר: "בהמשך להשקה המוצלחת של עולם התוכן קרטון נטוורק ואדולט סווים בסלקום tv, זהו צעד חדש עבורנו, להרחיב את נוכחותה של טרנר בישראל. אנחנו שמחים וגאים שהשותפים שלנו משיקים כעת את CNN International "

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות