<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > תקשורת > סיוה תספק מעבדי אותות דיגיטליים עבור שבב ה-Wi-Fi החדש של סלנו   

סיוה תספק מעבדי אותות דיגיטליים עבור שבב ה-Wi-Fi החדש של סלנו   

במקביל, הודיעה סיוה כי טכנולוגיית הקישוריות שלה זכתה לאישור איגוד ה-Wi-Fi העולמי   

(הרצליה, 4 בינואר 2016)  חברת סיוה (נאסד"ק: CEVA), המספקת טכנולוגיות מתקדמות לתכנון שבבים, הודיעה היום כי תספק מעבדי אותות דיגיטליים לחברת השבבים הישראלית סלנו (Celeno). סלנו מפתחת שבבי Wi-Fi להעברת שידורי וידאו באיכות HD, ועם לקוחותיה נמנים 75 ספקי תקשורת ויצרני מערכות ברחבי העולם. שבבים אלה מיועדים לטלוויזיות דיגיטליות, ממירים, קונסולות משחקים ומוצרי IoT.

ערן בריימן

ערן ברימן

לפי ההסכם בין שתי החברות, ישולב מעבד האותות CEVA-XC בשבב ה-Wi-Fi החדש של סלנו, התומך בגרסה Wave 2 4X4 בתקן 802.11ac.  שילוב המעבד של סיוה בשבבי תקשורת מאפשר צריכת הספק נמוכה במיוחד, וגמישות מלאה במימוש תקנים שונים באמצעות עדכוני תוכנה. לצד יתרונות אלה, המעבד של סיוה מסייע לחברות השבבים להפחית משמעותית את הוצאות וזמני הפיתוח.

מנהל הטכנולוגיה הראשי של סלנו, ניר שפירא, אמר: "סיוה מובילה את תחום עיבוד האותות הדיגיטלי ומעבד ה-XC שלה מאפשר פיתוח פתרון Wi-Fi מבוסס תוכנה בעל ביצועים מצוינים. שילובו בשבב התומך ב-Wave 2 4X4 בתקן 802.11ac, סיפק לנו תשתית מצוינת לפיתוח פתרון עבור נקודות גישה התומכות גם ב-MU-MIMO".

סמנכ"ל השיווק של סיוה, ערן ברימן, הוסיף: "סביבת ה-Wi-Fi משתנה במהירות, וספקי התקשורת והיצרנים נדרשים כל הזמן להתאים את מוצריהם לשינויים אלה. סלנו מעניקה להם את היכולת להגיב במהירות לדפוסי שימוש חדשים, ומספקת חווית שימוש מיטבית".

גם הקישוריות בפנים

בנוסף למעבד האותות הדיגיטלי, מבוסס שבב ה-Wi-Fi החדש של סלנו גם על טכנולוגיית הקישוריות של סיוה. טכנולוגיית קישוריות זו, הפועלת בתקן המתקדם 802.11ac, זכתה לאישור איגוד ה-Wi-Fi העולמי (Wi-Fi Alliance). טכנולוגיית ה-Wi-Wi של סיוה מיועדת למגוון רחב של מוצרים, בהם סמארטפונים, טאבלטים, מכשירי IoT, מצלמות אקסטרים ומצלמות רחף.

סיוה (CEVA)

סיוה מספקת טכנולוגיות תקשורת, מולטימדיה וקישוריות המשולבות בשבבים המיועדים לשווקי הסלולר, האלקטרוניקה, הרכב, והאינטרנט-של-הדברים (IoT). הטכנולוגיות של החברה הן בתחומי התקשורת והתשתית הסלולרית (דור 2, 3, 4 ו-4.5), עיבוד התמונה והצילום, עיבוד הקול והאודיו, יישומי הפעלה קוליים, קישוריות Wi-Fi ובלוטות', ואחסון הנתונים.

כשליש ממכשירי הסלולר הנמכרים היום בעולם הם מבוסס סיוה, בהם סמארטפונים של יצרנים מובילים כמו סמסונג, Huawei, Xiaomi, לנובו, HTC, LG, Coolpad, ZTE,  Micromax ו-Meizu.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות